Jak vypočítat Fair tržní nájemné pro svůj přístroj

Home » Real Estate » Jak vypočítat Fair tržní nájemné pro svůj přístroj

Jak vypočítat Fair tržní nájemné pro svůj přístroj

Definice:

Spravedlivé tržní nájemné je odhadovaná částka peněz vlastnost s určitým počtem ložnic, v určité oblasti země, bude nájemné za.

Jak je spravedlivé tržní nájemné počítá?

Spravedlivé tržní nájemné je nájemné hrubý odhad, který zahrnuje základní nájemné, stejně jako jakékoliv podstatné nástroje, které nájemce by byl zodpovědný za placení, jako je například plyn nebo elektrické. Nezahrnuje jiné než podstatné nástroje, jako je telefon, televize nebo internet.

HUD dorazí na čísla pro jednotlivé oblasti pomocí dat sčítání lidu a skrze nájemník průzkumů. Každoročně HUD sestavuje seznam Nájemné spravedlivý trh pro více než 2500 metropolitní a non-metropolitní hrabství.

Co je spravedlivé tržní nájemné používá?

Reálné tržní nájemné se používají pro stanovení nájemného poukázek částky na vládních programů pomoci s bydlením, jako je § 8 (Housing Choice Voucher Program).

Také známý jako: FMR, tržní nájemné

Příklad:
Ve městě Newark, New Jersey, je reálná tržní nájemné za třípokojový byt je $ 1200. Reálná tržní nájemné za jednu ložnici je $ 1000.

Co je § 8?

§ 8 je program, který poskytuje finanční pomoc některým osobám, které jim pomohou dovolit pronajmout domov. Program dává bydlení poukázky na těchto jedinců. Před získáním voucher, nemůžete dělat víc než určité množství peněz každý rok na základě počtu osob v domácnosti.

Pokud se pronajímatel zavazuje k pronájmu na § 8 nájemce, bude program § 8 nejprve zkontrolujte vlastnost, aby se ujistil, že splňuje určité standardy. V případě, že nemovitost předává kontrolu, pak se pronajímatel bude vyplacena přímo každý měsíc v rámci programu sekce 8.

Kolik bude stát § 8 ​​Pay?

§ 8 určí množství kupón tím, že nejprve zjišťuje počet lidí v domácnosti.

To pak bude určit velikost bytu domácnost kvalifikuje. Například tříčlenná domácnost mohou mít nárok na poukaz na dvě ložnice.

Vzhledem k tomu, reálná tržní nájemné za jednotku se může výrazně lišit v závislosti na oblasti země, přístroj se nachází v, bude oddíl 8 pak nastavte hodnotu kuponu pomocí spravedlivého tržního nájemného pro konkrétní region. V závislosti na příjmu nájemce může voucher nepokrývá úplné výši měsíčního nájemného. Nájemce může ještě být odpovědný za zaplacení části měsíčního nájemného.

Jak nastavit správnou cenu pro vaše Pronájem

K dispozici bude maximální částka, kterou bude moci účtovat za vypůjčení na základě několika různých faktorů. Tyto faktory mohou zahrnovat:

  • Poloha:  Umístění vaší jednotky hraje velkou roli při stanovování nájemného. Pokud je vaše nemovitost se nachází v žádané lokalitě města, můžete účtovat více. Pokud je vaše nemovitost nachází v nejlepší školní čtvrť ve městě, můžete být schopni získat ještě vyšší nájemné. Dvě jednotky, které jsou jen dva bloky od sebe může přikázat velmi odlišné nájmy, protože jsou v různých městech nebo v různých školních čtvrtí.
  • Velikost:  K dispozici bude maximální částka, kterou bude moci účtovat založené na náměstí záběry a počet ložnic a koupelen vaše jednotka.
  • Vybavení:  Pokud váš majetek má skvělý výhled, venkovní prostor, centrální klimatizaci, nebo je nově zrekonstruovaný, může vám být schopni účtovat více za své přístroje v porovnání s ostatními jednotkami v oblasti, která mají podobnou velikost ke své jednotce.
  • Poptávka:  Pokud existuje mnoho dostupné jednotky ve vaší oblasti a není tolik mají zájem nájemníci, možná budete mít k poklesu cen na jednotku, aby si to pronajal.

To může být velmi složité správně cenu kol. Jde o pokusu a omylu. Nalezení nejméně tři vlastnosti ve vaší oblasti, které jsou podobné jako vy může být užitečné při určování správnou cenu.

 

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.