Jak zůstat motivovaný, jak ušetřit peníze

Home » Budgeting » Jak zůstat motivovaný, jak ušetřit peníze

Jak zůstat motivovaný, jak ušetřit peníze

taktiky rozpočtování a tipy vám pomohou vykonávat práci day-to-day správu vašich financí.

Rozpočtování strategie vám pomůže pochopit, o cíle orientované nebo filozofické úrovni, proč přesně děláte všechny tyto práce.

Ale kromě přibíjet taktiku a znát vaše strategickou vizi, je tu třetí prvek k rozpočtu, které je třeba přijmout: udržet vaši motivaci.

Proč Zachování peněz motivaci Essential?

Zní to jako banda žargonu?

Nech mě přirovnat k jiné například:

Když jste na dietu, budete potřebovat taktiku. Musíte se naučit, například nahradit krémovou ranč dresink s nízkým obsahem tuku, nízkým obsahem uhlovodanů, jogurtové bázi alternativu.

Musíte se naučit taktiku nahradit bílá rýže s hnědou rýží, mastné kusy masa s libové maso a smažené zeleniny s grilovaným, dušené nebo syrové zeleniny.

To jsou všechno taktiky. Jsou to návrhy, které pomáhají provést ze dne na den dieta.

Váš diety strategie vám pomůže zjistit, filozoficky, proč jste vykonávající tyto taktiky. Může se jednat o strategii vedoucí low-carb životní styl se, stávat se srdce zdravé jedlík, nebo řezání nasycené tuky z vašeho systému.

Ale kromě vaší strategii a taktiku, musíte také obyčejný starý motivaci. Nezáleží na tom, kolik budete snažit, aby se stal srdce zdravé jedlík, nebo kolik tipy a taktiky se naučíte. Nic z toho se chystá na tom, jestli ve chvíli slabosti, je šátek po celý pytlík brambůrek následuje čtrnáct čokoláda čip cookies.

Motivace je stejně důležité jako svou vizi a své taktiky. Strategie, taktiky a motivace jsou tři rohy na „úspěch trojúhelníku.“

Nyní, když víte, proč je důležité, aby zůstali motivovaní, jak můžete udržet dynamiku děje, pokud jde o své finance? Zde je několik návrhů:

1. Mějte Dlouhodobým cílem v mysli

Možná, že vaším cílem je, aby se stal zcela bez dluhů.

Možná budete chtít odejít do důchodu ve věku 45 let (ano, to lze provést.)

Možná chcete vlastnit svůj domov bez závad, s připojeným bez hypotéky. Možná, že chcete poslat své děti na vysokou školu, aniž by je zatížil s studentské půjčky, platit za svatbu svého dítěte, nebo ukončete práci, kterou nemají, takže můžete sledovat nižší placenou, ale více uspokojující alternativní kariéru.

Ať už je vaše „proč“, udržet v popředí své mysli. Hang fotky zastupující své „proč“ v celém domě. Neustále připomínat si velké, zastřešující cíl jste zaměřené na.

2. Představte si, že se ve svém Golden Years

Studie ukázaly, že lidé, kteří jsou zběhlí v vizualizaci sebe jako seniorů mají tendenci šetřit na důchod, než lidé, kteří nemají.

Zde si můžete stáhnout zdarma app z iTunes Store s názvem „Age My Face“, který umožňuje digitálně věku fotografii vašeho obličeje. Merrill hrana má také volný program s názvem Face do důchodu, který poskytuje stejnou službu.

Získání pohled na sebe jako důchodce mohl motivovat spořit na důchod. (A jako bonus, může být také více motivováni nosit opalovací krém, pít vodu, a získat dostatek spánku!)

3. mluvit s lidmi, kteří byli propuštěni

Mnozí senioři vám řekne, že jejich dvě největší lituje neberou lepší péči o jejich zdraví a jejich financí.

Splněním a mluvit s lidmi, kteří se zabývají důsledky svých mladických rozhodnutí, může se stát více motivováni, aby zůstali daleko od chyb, které učinili.

Nejste si jisti, kde se schází důchodců? Zkuste si přečíst blogy napsané důchodců, ve kterých dokumentují jejich životy, jejich radosti a jejich problémy. Dalo by se také požádat své rodiče o doporučení, pokud žijí v komunitě 55+.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.