Jaki jest Churning kart kredytowych i jak zrobić to we właściwy sposób

Home » Credit and Debt » Jaki jest Churning kart kredytowych i jak zrobić to we właściwy sposób

Jaki jest Churning kart kredytowych i jak zrobić to we właściwy sposób

Jeśli masz kartę kredytową nagrody ćpunem lub aspirujących do być jeden, może słyszeliście o kartę kredytową ubijaniu. Wiedzieć, że jeśli trzeba być ostrożnym, gdy logujesz się do wielu kart kredytowych zarobić premie i inne profity. Jeśli nie jesteś odpowiedzialny za pomocą kart kredytowych i nie ma podstaw finansowych w miejscu, może skończyć się głęboko w długach iz uszkodzonym kredytowej.

Z wstępnych na uboczu, przejdźmy do szczegółów jak karta kredytowa ubijaniu prace.

Co to jest karta kredytowa Ubijaniu?

Wielu wydawców kart kredytowych oferują wspaniałe bonusy rejestracji. Nowi posiadacze kart zarobić dużą premię do spędzenia pewnej ilości w określonym terminie-zazwyczaj pierwsze 90 dni od otwarcia karty kredytowej. Im więcej kart kredytowych nagrody jesteś otwarty, tym więcej bonusów Rejestracja można zarobić.

Karta kredytowa ubijanie odnosi się do praktyki wielokrotnie otwierać i zamykać karty kredytowej, aby otrzymać swój bonus w kółko. Robi to z kilku kart kredytowych pozwala rack znacznie więcej korzyści niż można by uzyskać, jeśli skazani tylko jednej karty kredytowej. Można korzystać z niektórych innych strategii podobny łącząc korzyści z programów lojalnościowych do maksymalizacji ilości nagród można zarobić.

Zasady do naśladowania

Istnieje kilka wskazówek, będziemy chcieli, aby trzymać się w przeważającej sukcesu z karty kredytowej ubijania.

Zapłacić Twojego salda w całości każdego miesiąca

Upewnij się, że jesteś nie wydawać więcej niż można sobie pozwolić na spłatę, nawet jeśli dążysz do uzyskania premii. Jeśli nie możesz sobie pozwolić, aby spłacić swój pełny stan na koniec każdego miesiąca, należy rozważyć kartę kredytową ubijaniu. I na pewno nie powinien starać się zarobić premie na więcej niż jednej karty kredytowej na raz, jeśli jesteś stara się wydać i spłacać tylko jedną kartę kredytową. Rozlewanie się ogromne salda karty kredytowej może Ci w rodzaju długu, który wymaga lat do spłacenia.

Innym powodem do spłacenia salda każdego miesiąca jest, aby uniknąć płacenia odsetek od salda. Punktem ubijaniu karty kredytowej jest uzyskanie korzyści z emitentów kart kredytowych. Wszelkie odsetki płacisz obniża korzyści netto można uzyskać z karty kredytowej.

Zawsze upewnij płatności na czas

Wyślij swoje miesięczne płatności na czas, aby uniknąć opłat za późno i uszkodzenia karty kredytowej. Jeśli kredyt jest dinged ze względu na zwłokę, może się okazać, że trudno jest uzyskać zezwolenie na kartach kredytowych nagrody w przyszłości. Będziesz także chcą płacić na czas, aby uniknąć tracąc swoje nagrody.

Mają bramkarzowi punkty

Zawsze trzeba mieć pomysł, co pracujesz kierunku. Cztery dni w Santorini. Rejs na Bahamach. Odwiedzenie swoich dziadków na święta. Możliwości wykorzystania swoje nagrody są niemal nieograniczone. Wiedząc, co chcesz zrobić ze swoimi punktami pomoże Ci wybrać najlepsze karty kredytowe i uniemożliwiają korzystania swoje punkty przedwcześnie.

Nie Take On więcej kart kredytowych niż można obsługiwać

Prawdopodobnie myślisz więcej kart kredytowych oznacza większe premie i więcej punktów. Ale, biorąc na siebie zbyt wielu kart kredytowych może stwarzać problemy. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na minima wydatków na wielu kartach kredytowych może skończyć się z więcej długu niż można obsłużyć.

Przechowywać opłat rocznych na uwadze

Wiele kart kredytowych nagrody odstąpić od opłaty rocznej w pierwszym roku. Niektórzy mogą oferować korzyści, która jest warta utrzymanie karty kredytowej i uiszczeniu opłaty rocznej. Na przykład, można zarobić darmowy pobyt w hotelu każdego roku. Jeżeli roczna opłata jest niższa niż noc w hotelach, karta może być warte zachowania. Pamiętaj, że musisz używać karty kredytowej raz na jakiś czas, aby utrzymać je aktywne i trzeba zrównoważyć że wydatki z karty kredytowej wydatków robisz na kartach kredytowych, gdzie jesteś aktywnie starają się zdobyć bonus.

Stale zwraca uwagę na nowe karty kredytowej oferuje

emitenci kart kredytowych często zmieniają swoje oferty. Nie należy zakładać, ofertę można zobaczyć na ich stronie internetowej jest najlepszą ofertę można dostać w tym czasie. Gdy jesteś zainteresowany kartą kredytową, sprawdź kilka różnych stron internetowych (zwłaszcza stron internetowych porównania kart kredytowych), aby zobaczyć, co jest oferowane.

Użyj wykresu lub arkusza kalkulacyjnego, aby nadążyć ze wszystkim

Tak, tylko że poważne. Będziemy chcieli, aby nadążyć z kilkoma szczegółami dla każdej karty kredytowej masz otwarcia:

 • Wystawca karty kredytowej i specyficzne karty kredytowej
 • Data otworzyłeś kartę kredytową
 • Roczna opłata za kartę kredytową, i czy to uchylony
 • Data roczna opłata będzie pobierana, jeśli jest zniesiona w pierwszym roku (jeśli nie jesteś utrzymanie konta, trzeba zamknąć rachunek przed tą datą)
 • Bonus
 • Wymóg wydatki
 • Termin trzeba spełnić wymóg wydatków
 • Obecne saldo karty kredytowej (i sald na wszystkich kartach kredytowych)
 • Postęp w kierunku spełnienia wymogu wydatków
 • Czy premia została zastosowana do konta
 • Czy użyłeś bonus
 • Czas dla każdej szybkości promocyjnej

Zawsze przeczytać drobnym drukiem

Czytając warunkach kart kredytowych jest koniecznością. Niektórzy emitenci kart kredytowych tylko pozwalają na uzyskanie premii w pewnych okolicznościach, na przykład, że nie zdobyli bonus od tego wystawcy karty w ciągu ostatnich 24 miesięcy. American Express, na przykład, pozwala posiadaczom kart zarobić tylko jeden bonus na karcie kredytowej. Po zdobył bonus dla konkretnego Amex, nie będzie w stanie zarobić bonus dla tej samej karty kredytowej ponownie. Terminy karty kredytowe mogą ulec zmianie, więc zawsze przeczytać warunki przed ubieganiem się o kartę kredytową.

Należy uważać, ile kart próbie otwarcia w krótkim czasie

emitenci kart kredytowych może odmówić aplikacji karty kredytowej, jeśli masz otwarte lub ubiegać się o zbyt wielu kart kredytowych w ciągu ostatnich 12 do 24 miesięcy.

Nigdy Bądź saldo transferów lub Take pożyczek pieniężnych

Transakcje te nie liczą się jako zakupy i dlatego nie pomoże Ci osiągnąć swoje minima wydatków. Oni po prostu zajmują limitu kredytowego i zostawiają cię z mniej miejsca na wydatkach. Plus obie transakcje zazwyczaj ponosić opłat, coś chcesz uniknąć, aby uzyskać maksymalne korzyści z karty kredytowej ubijaniu. A w przypadku zaliczek, nie dostać okres karencji na koszty finansowe i rozpoczęcie naliczania odsetek od razu.

Ograniczenia dotyczące otwarcia karty kredytowe

emitenci kart kredytowych chcą mieć lojalnych klientów, którzy będą mieć swoje karty kredytowe na dłużej niż kilka miesięcy. Tak więc, w celu rozprawienia się z kartą kredytową ubijaniu wielu emitentów kart kredytowych są obecnie ograniczenie liczby kart kredytowych można otwierać.

Na przykład, wielu klientów Chase zauważyłeś, że Chase nie zatwierdzi wniosków o konsumentów, którzy byli otwartych więcej niż pięć nowych kart kredytowych (dowolny kart kredytowych) w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Limity na otwieranie nowych kart kredytowych po prostu znaczy, że muszą być bardziej strategiczny o podczas otwierania kart kredytowych i emitentów kart Państwo ubiegać.

emitenci kart kredytowych mogą również ograniczyć łączną liczbę otwartych kont można mieć z nimi na raz czasu. American Express, na przykład limit wynosi cztery karty kredytowe.

Czy karty kredytowej Churning wpłynąć na ryzyko kredytowe?

Karta kredytowa ubijanie może mieć wpływ na zdolność kredytową, ale to chyba nie musi zrujnować swój wynik kredytowej. Pamiętaj, że historię płatności i poziom długu są dwa największe czynniki, które wpływają na zdolność kredytową. Jeśli dokonasz wszystkie swoje miesięczne płatności na czas i zachować równowagę karty kredytowej niski, będziesz zachować swój wynik kredytowej z tankowania.

Za każdym razem ubiegać się o kartę kredytową, jest to trudne dochodzenie w raporcie kredytowym. Zapytania te mogą wpływać na kredyt nacięcia pytania są 10 procent swojego kredytu wynik, zwłaszcza kilka w krótkim okresie czasu.

Otwieranie nowych kont może obniżyć średni wiek-kredytowej czynnikiem, który jest 15 procent karcie kredytowej.

Można nawet zobaczyć przeciwnej kredytu gości wzrasta, ponieważ jesteś tak będąc ostrożnym dokonywania płatności na czas i płacenie równowagi w całości każdego miesiąca. Niektórzy emitenci kart kredytowych obejmują bezpłatne ocenę kredytową w miesięcznego rachunku. Jeśli żadna z Twoich kart mają tę korzyść, możesz skorzystać z bezpłatnej usługi punktacji kredytowej jak Credit karmy lub kredyt Sesame zachować zakładki na karcie kredytowej. zawsze można wyciągnąć z powrotem na kartę kredytową ubijaniu czy to wpływa na zdolność kredytową.

Churning karty kredytowej może nie być dla ciebie, jeśli …

Tak ekscytujące, jak się może wydawać zarobić premię po premii za prawie darmo, istnieje kilka rzeczy, na które trzeba uważać, gdy jesteś ubijaniu kart kredytowych.

Nie masz dobry kredyt

Zazwyczaj trzeba mieć doskonałe kredytu nawet zakwalifikować się do dobrych kart kredytowych nagrody. Jeśli masz negatywne informacje w raporcie kredytowym, jak zaległych płatności lub kolekcji długu, należy poprawić swój raport kredytowy przed próbą rezygnacji karty kredytowej.

Jesteś Przygotowanie do majora Kredytu Wkrótce

Może nie chcieć zburzyć karty kredytowej (lub przynajmniej umieszczania ubijaniu zawieszone tymczasowo) jeśli przygotowuje się do hipoteki lub innego dużego wniosku kredytowego w 18 do 24 miesięcy. Ilość zapytań i nowo otwieranych rachunków mogą mieć wpływ na zdolność kredytową i sprawiają, że trudniej jest uzyskać zezwolenie dla nowych kont, nawet jeśli już na czasie ze wszystkimi płatnościami.

Nie spędza wystarczająco dużo pieniędzy każdego miesiąca, aby spełnić wymóg Wydatków

Być może trzeba będzie wydać kilka tysięcy dolarów na zakupy w ciągu zaledwie kilku miesięcy, aby spełnić wymagania wydatków. Jeśli bieżący wydatków nie jest wystarczająco wysoki, aby spełnić wymagania wydatków, ubijanie może nie być dla ciebie. Zwiększając swoją wydatki tylko do zarobienia premii powoduje ryzyko tworzenia większych salda niż można sobie pozwolić na spłatę.

Nie masz czasu lub udziału w Keeping Up With Your Progress karty kredytowej

Nadal można zarobić karty kredytowej premie i nagrody wydatków na zakupy kartą kredytową. Jednakże, jeśli myślisz poważnie o ubijaniu karty kredytowe, organizując swoje wysiłki jest kluczem.

Ty nigdy nie miałem karty kredytowej

Karta kredytowa ubijanie nie jest dla niedoświadczonych. Trzeba mieć solidne doświadczenie przy użyciu karty kredytowej i płatniczej równowagi w całości każdego miesiąca przed wejściem do karty kredytowej ubijania. To zbyt łatwo dostać się w kłopoty i po swój wynik kredytowej jest uszkodzony, trudno go naprawić.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.