Jei jūs gaunate kelionių paskolą?

Home » Banking and Loans » Jei jūs gaunate kelionių paskolą?

Jei jūs gaunate kelionių paskolą?

Garsiausi pasaulio Lankytinos vietos gali būti intriguojanti, tačiau daugelis taip pat yra brangu pasiekti. Nebent turite didžiulį Atlicināt oro mylių ir kelionių taškų, jums greičiausiai reikės mokėti už lėktuvų ir kažkokia pateikimo net jei pasirinksite namus ar kažką pigus. Ir net tada, jūs vis dar reikia padengti maisto, veiklą ir transporto išlaidas, pavyzdžiui, taksi ir traukiniai. Tuo dienos pabaigos, šios išlaidos ir kiti padaryti keliauti privilegija, o ne daugelis gali sau leisti be pašalinės pagalbos.

Nenuostabu, kad daugelis trokštantis keliautojai skolintis pinigus jiems reikia pamatyti pasaulį. Paprastai jie tai daro per arba asmeninės paskolos ar kredito kortele, nors jie taip pat gali skolintis pinigus iš šeimos ir draugų.

Skolinasi pinigus kelionei gera idėja? Paprastai ne, bet, kad nesibaigia žmonių, kurie yra pasiryžę siekti savo aistra. Jei ketinate skolintis pinigų keliauti, geriausias dalykas, kurį galite padaryti, tai nustatyti tam tikras pagrindines taisykles ir mokslinių tyrimų geriausi paskolų variantų.

Problema su pinigų skolinimosi kelionės

Bendra išmintis sako, kad turėtų skolintis tik pinigus vertina turtą kaip namuose ar versle. Kelionės yra blogiau nei tos-a Nudevint turto priešingai. Tai nėra kažkas apčiuopiama galite pamatyti ar pajusti, ir tai nieko verta visiems, bet jums.

Bet, kiek yra jūsų prisiminimai tikrai verta? Jei ketinate skolintis pinigų keliauti, jiems reikia, kad būtų verta daug.

Tai todėl, kad, priklausomai nuo to, kiek jums skolintis, jums gali būti grąžinti savo paskolos ar kredito kortelės balansas metų.

Taip pat atsiminkite, kad tai ne tik tai, ką jūs skolintis jūs turėsite grąžinti. Jūs taip pat dėl ​​palūkanų ir taikomus mokesčius kablio.

Kadangi vidutinis kreditinės kortelės dabar turi į palūkanų norma 17 procentų, šie mokesčiai gali pridėti greitai.

Jei skolintis $ 5,000 per mėnesį trunkantis kelionę į Tailandą ar kelionėje visoje Europoje ir imtis dešimt metų mokėti jį atgal, tuo tarifu, pavyzdžiui, jums reikės mokėti 90 $ per mėnesį už 120 mėnesius iš viso už $ 10.811.

Teisė būdas pasiskolinti pinigų kelionei

Prieš skolintis pinigų kelionėms, verta užduoti sau, jei ilgalaikės sąnaudos iš tikrųjų bus verta. Ar jūs tikrai norite atlikti mokėjimus į savo Viduržemio jūros kruizas po penkerių metų nuo dabar, kai jums gali būti taupymo namuose arba bando sukurti šeimą? Tikriausiai ne.

Tačiau, jei jūs ketinate gauti kelionės paskolą, jūs galite taip pat padaryti jį tinkamą kelią nuo pradžios. Štai keletas patarimų, kurie gali padėti jums likti ant bėgių:

Panaudoti Apdovanojimai padengti išlaidas

Jei turite gerą kredito ir gebėjimą planuoti anksti, taip pat galite atsiremti balai padengti dalių savo kelionę. Tai įmanoma uždirbti pakankamai taškų ir mylių gauti padengtas Jūsų Viešbučiai ir lėktuvų, jei jūs turite strategiją ir klijuoti su juo. Naršyti atlygiai kortelės ir jų galimybes, ir jūs galite sutaupyti pinigų bet kelionė aplink pasaulį.

Nustatykite biudžetą, kurį gali prilipti prie

Nors jūs negalite tiksliai žinoti, kiek jums reikia išleisti įvairioms išlaidoms padengti per savo keliones, galite ir turėtų nustatyti biudžetą.

Pradėti su viešbučių ir lėktuvų, ir išsiaiškinti, kiek jie kainuos. Iš ten, padaryti kai kuriuos tyrimus, kad išsiaiškinti, vidutines maisto ir veiklos išlaidas savo paskirties vietą.

Kai žinote, kaip apie kiek jūsų kelionė bus nustatyti jums atgal, galite dirbti užtikrinti pinigų jūs iš tikrųjų reikia. Tai pakankamai blogai skolintis pinigus už pirmąją vietą kelionę, todėl jūs nenorite skolintis daugiau nei reikalaujama.

Palyginkite asmeninės paskolos ir kredito korteles

Du populiariausi finansavimo metodai kelionėms, yra asmeninės paskolos ir kredito kortelės. Nors asmeninės paskolos siūlo fiksuotą palūkanų normą, nustatytą grąžinimo grafiką, fiksuotą mėnesinį mokestį, kredito kortelės leis jums įkrauti savo kelionę, kaip jums eiti ir grąžinti tik sumą, kurią skolintis. Kredito kortelės yra linkę turėti didesnes palūkanas nei asmeninės paskolos, tačiau abu finansiniai produktai yra lengva taikyti internete.

Vienas iš kelionės kredito kortelių naudą konkrečiai yra ta, kad jūs galite gauti vertingų kelionės naudą, pavyzdžiui, kelionės atšaukimą / pertraukimo draudimas, bagažo vėlavimo draudimas, ir jokių užsienio sandorių mokesčių. Jūs taip pat galite uždirbti kelionės naudą arba grynųjų pinigų atgal į savo kelionių išlaidų, kurias galite naudoti, kad padengti savo išlaidas arba sutaupyti iki kito nuotykius.

Tačiau kelionės kreditinės kortelės ateina su aukštos palūkanų normos, kuri gali padaryti jūsų kelionės išlaidas smarkiai padidės. Dėl šios priežasties, jums gali būti geriau su žemos palūkanų kredito kortelės arba vienas, kad siūlo 0 procentų balandis apie pirkimus ribotą laiką.

Nesvarbu, ar jūs nuspręsite ant kredito kortelės ar asmeninės paskolos, įsitikinkite, kad palyginti visas savo galimybes ir kaip jie sukrauti kalbant apie apdovanojimai, privilegijos, palūkanų normų ir naudą. Pasaulis laukia, bet geriausia kelionė yra vienas, kad nėra sugadinti savo finansus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.