Jei Jūs Naudokite asmeninės paskolos sumokėti kredito kortelės skola?

Home » Credit and Debt » Jei Jūs Naudokite asmeninės paskolos sumokėti kredito kortelės skola?

Jei Jūs Naudokite asmeninės paskolos sumokėti kredito kortelės skola?

Skendimas po brangių kredito kortelės skola krūva? Neturite pinigų parašyti didelį čekį mokėti jį išjungti? Yra su maxed Išsiregistravimo kortelės žudyti savo FICO ir VantageScore kredito balai? Jei taip, jūs tikrai ne vieni. Nacionaliniu, bendra kredito kortelės skola pakilo iki daugiau nei $ 1 trilijoną pernai, atsižvelgiant į iš Nilson ataskaitoje .

Tai ne paslaptis, kad per didelis kredito kortelės skola dažnai pranašauja rimtų finansinių problemų. Iš tiesų, jei esate skolingas daugiau apie savo kredito kortelės nei galite sau leisti sumokėti šį mėnesį, tada jūs jau į bėdą ir eikvoti savo pinigus. Norėdami pridėti įžeidimas žalos, kad neįvykdyti kredito kortelės skola, kuri yra kenkia jūsų piniginėje, taip pat gali būti kenkia jūsų kredito balai.

Kodėl kredito kortelės skola Hurts kredito balai

Daugelis vartotojų mano, kad tai keista, kad net “ant laiko” kredito kortelių sąskaitas galima sugadinti kredito balai. Tiesa yra tai užima daug daugiau nei gerą mokėjimų istoriją uždirbti didelį kredito balas. Mokėjimo istorija yra tik vienas gabalas daug didesnį įspūdį. Neįvykdyti kredito kortelės skola gali turėti neigiamą kredito balas poveikį, net jei jūs padaryti visus jūsų mėnesio mokėjimai iki nustatyto termino.

Kredito vertinimo modeliai kaip FICO, ir VantageScore skirtos palyginti, kiek kredito kortelės skola jūs skolingi (likučiai) su kiek jūs turite teisę praleisti (ribas). Tai santykiai tarp jūsų kredito kortelės likučiai ir ribų yra nurodyta kaip savo skolos limito santykiu ar jūsų pasukamu panaudojimo santykis.

Jūs galite apskaičiuoti savo apyvartinį panaudojimo santykį kredito kortelės sąskaitos dalijant pagal kredito limitą pusiausvyrą ir padauginus šį numerį 100. Pavyzdžiui, jei turite kreditinės kortelės sąskaitą su $ 5000 ribos ir iš $ 2,500 balansą, tada jūsų atnaujinamos panaudojimas santykis yra 50% (2500 ÷ 5000 = 0,5 x 100 = 50%). Mokėti tą balansą iki $ 1000, ir savo naują besisukančių panaudojimas santykis būtų 20% (1000 ÷ 5000 = 0,2 x 100 = 20%). Kuo didesnis šis procentas, tuo mažesnė Jūsų kredito balai … tai taip paprasta.

Asmeniniai Paskolos Sprendimas

Žinoma, jei galite sau leisti parašyti didelį čekį ir sumokėti visas arba didelį riekė savo kredito kortelės skola, tada jūs tikriausiai turėtų daryti. Tačiau, jei pasiteisina savo kredito kortelės skola visus iš karto neįmanoma, vis dar yra keletas kitų protingų būdų tvarkyti savo kredito kortelės skola. Pasiteisina savo kredito kortelės skola su asmeninės paskolos yra vienas toks sprendimas. Čia yra du dideli priežasčių kodėl:

1. Jis gali būti pigiau skolos.

Kredito kortelių palūkanų normos paprastai yra tarp aukščiausių rodiklių jūs kada nors mokėti. Tai nėra neįprasta, kad bendro naudojimo kreditine kortele ( “American Express”, “Discover”, “MasterCard”, “Visa) palūkanų normos didės gerokai daugiau nei 15%, net žmonėms su gera kredito. Palūkanų normos mažmeninė parduotuvė kredito kortelės yra beveik visada gerai į 20s.

Palyginimui, asmeninės paskolos palūkanų normos dažnai yra daug pigesnis, ypač jei turite padorų kredito. (Savaime suprantama, kad aukštos palūkanų asmeninės paskolos – jie taip pat gali lipti per pastaruosius 20% pareiškėjams su pusėtinas kredito -. Nebus labai naudinga)

2. Tai beveik garantuotas jūsų kredito balai pagerės.

Asmeninės paskolos yra negarantuotos išsimokėtinai paskolos, o ne atnaujinamos sąskaitos kaip kredito kortelės. Kaip rezultatas, kai jūs vykdyti negrąžintą skolą ant įmoka paskolos, jūsų balai nėra paveikti tuo pačiu neigiamai, nes jie, kai jūs vykdyti išskirtinį atnaujinamoms skolos. Tiesą sakant, likutis jums atlikti ant įmoka paskolos paprastai įskaičiuojama jums labai mažai, jei ne visi, iš kredito vertinimo požiūriu.

Ir atminkite, kad matematinę užduotį padarėme virš vos prieš kelias akimirkas? Jei buvo konvertuoti savo apyvartinių paskolų kortelės skola į išsimokėtinai skolos, tada “besisukančių panaudojimas” problema nustoja egzistuoti, nes įmoka skola negali atsižvelgti į tą matematikos problemą.

Iš tiesų, jei jums buvo sumokėti savo kredito kortelės skola per kelias korteles su įmoka paskolos, jūsų skolos ir ribos santykis gali labai gerai eiti iki nulio, ir jūsų balai, greičiausiai, bus šaudyti per stogą – jeigu jums nuolat data mokėjimų su savo naują asmeninės paskolos.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.