Jei Jūs sumokėti savo hipotekos Prieš Safe?

Home » Real Estate » Jei Jūs sumokėti savo hipotekos Prieš Safe?

Jei Jūs sumokėti savo hipotekos Prieš Safe?

Tai idealus mokėti savo hipotekos prieš išeinant į pensiją, tačiau kartais tai nėra įmanoma. Turite alternatyvas.

Dauguma žmonių būtų geriau neturi hipotekos išėjus į pensiją. Palyginti nedaug gaus jokios mokestinės naudos iš šios skolos, o mokėjimai gali gauti sunkiau valdyti ant fiksuotas pajamas.

Bet pensiją hipotekos prieš pensiją yra ne visada įmanoma. Finansų planuotojai rekomenduojame sukurti planą B užtikrinti jums nereikia baigti namo turtingą ir pinigų prastas.

Kodėl hipotekos be išėjimo į pensiją dažniausiai geriausias

Hipotekos palūkanų techniškai neapmokestinami, tačiau mokesčių mokėtojai turi detalizuoti gauti pertraukos – ir mažiau valios, dabar, kad Kongresas beveik dvigubai standartinis atskaitymas. Kongreso Jungtinis komitetas apmokestinimo apskaičiavo 13,8 milijono namų ūkių turės naudos iš hipotekos palūkanų atskaitymo šiemet, palyginti su daugiau nei 32 mln pernai.

Dar prieš mokesčių reformą, žmonės artėja pensiją dažnai gavo mažiau naudos iš jų hipoteka laikui bėgant mokėjimai įjungtas gražu daugiausia interesas yra daugiausia pagrindinis.

Padengti hipotekos mokėjimus, pensininkai dažnai turi pasitraukti daugiau iš jų pensinio lėšų, nei jie būtų, jei hipotekos buvo atsipirko. Tos išėmimai paprastai sukelti daugiau mokesčių, tuo pačiu sumažinant pinigų baseinas, kad pensininkai turi gyventi toliau.

Štai kodėl daugelis finansų planuotojams rekomenduojame savo klientams mokėti žemyn hipoteka, o dar dirba taip, kad jie skolos nemokamai , kai jie išeina į pensiją.

Vis, nors žmonės į pensiją dėl pinigų savo namus. Trisdešimt penki procentai vadovaujamų žmonių amžiaus 65 iki 74 namų ūkių turi būsto paskolą, pagal Federalinių rezervų apklausos vartotojų finansus. Taigi, tai 23 procentų iš tų 75 ir vyresni. 1989, proporcijų buvo 21 procentų, o 6 proc, atitinkamai.

Tačiau skuba sumokėti tuos hipotekos negali būti gera idėja, bet.

Nedarykite sau skurdesnė

Kai kurie žmonės turi pakankamai pinigų taupymo, investicijų ar pensijų kaupimo fondų sumokėti savo paskolas. Tačiau daugelis turėtų imtis nemažą gabalą tų turto, kuris galėtų juos palikti trūksta pinigų ekstremalioms situacijoms ar būsimais pragyvenimo išlaidas.

“Nors yra žinoma, psichologiniai privalumai, susiję su yra hipotekos nemokamai, finansiškai, ji yra viena iš paskutinių vietų aš norėčiau nukreipti kliento sumokėti anksti, sako sertifikuota finansų planuotojas Michaelas Ciccone Summit, Naujasis Džersis.

Tokie dideli išėmimai taip pat gali įgrūsti žmones į daug didesnių mokesčių skliausteliuose ir sukelti milžinišką mokesčių sąskaitas. Kai klientas yra pakankamai turtingi, kad atsiperka hipotekos ir nori padaryti, BŽP Chrisas Chen Waltham, Masačusetsas, vis dar rekomenduoja plinta per tam tikrą laiką mokėjimus išlaikyti mokesčius žemyn.

Dažnai, nors žmonės turi geriausią galimybę atsiskaityti hipotekos gali nuspręsti nedaryti, nes jie gali gauti geresnį grąžą savo pinigus kitur, planuotojai pasakyti. Be to, jie dažnai esate tie, pakankamai pasiturintys turėti didelių hipotekos, kad ji atitiktų mokesčių atskaitymų.

“Paskolos daug kartų pigūs palūkanų normas, kurios yra atskaitomas, ir todėl negali būti verta pasiteisina, jei jūsų portfelis, atskaičius mokesčius gali pralenkti ją, sako BŽP Scott A. vyskupas Houston.

Kai Įmoka neįmanoma, sumažinti hipotekos

Nes daugelis į pensiją, pasiteisina namuose tiesiog nėra įmanoma.

“Geriausiu atveju” pageidautinas “scenarijus yra tai, kad jie turi pinigų netikėtai per paveldėjimo ar pan, kurie gali būti naudojami mokėti skolą, sako BŽP Rebecca L. Kenedis Denverio.

Be brangiau Los Andžele, BŽP Davidas Rae rodo hipoteka našta klientams refinansuoti iki jų išėjimo į pensiją sumažinti savo mokėjimus. ( Refinansavimas paprastai yra lengviau prieš išeinant į pensiją, nei po jo.)

“Refinansavimas gali skleisti savo likusį hipotekos pusiausvyrą virš 30 metų, labai sumažinti savo biudžeto dalį jis valgo”, sako Rae, kurio buveinė yra Vakarų Holivude.

Tie, kurie turi didelę kapitalo pastatytas iki savo namų galėtų apsvarstyti atvirkštinės hipotekos , planuotojai pasakyti. Šios paskolos gali būti naudojamas sumokėti esamą hipotekos, bet jokie mokėjimai yra reikalingi ir atvirkštinis hipotekos neturi būti atsipirko kol savininkas parduoda, juda iš arba miršta.

Kitas sprendimas: sumažinti jų pašalinti arba bent sumažinti hipotekinių skolų. BŽP Kristin, C. Sullivan, taip pat Denver, skatina jos klientams apsvarstyti šią galimybę.

“Ar ne kvailas save, kad jūsų auginamos vaikai bus vėl aplankyti visą laiką,” Sullivan sako. “Žinoma, nereikia laikyti pakankamai erdvės ir komforto jiems pereiti atgal su jumis!”

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.