Jste pomocí kreditní karty Odměny Body špatně?

Home » Credit and Debt » Jste pomocí kreditní karty Odměny Body špatně?

Jste pomocí kreditní karty Odměny Body špatně?

Při správném použití může dobrý odměny kreditní karty vám pomůže pad svůj bankovní účet, upgrade dovolenou, financovat volnou cestu, nebo holení snižuje náklady na vaše výdaje. Mnoho odměny karty v těchto dnech balit tolik hodnotu do jejich odměny programy, které by mohly odejít s stovky dolarů v hodnotě zadarmo – zejména pokud používáte kartu pro většinu vašich výdajů a splatit zůstatek v plné výši každý měsíc.

Pokud nechcete věnovat pozornost tomu, jak jste shromažďování a tráví své těžce vydělané odměny body, i když byste mohli skončit odchodu volné peníze na stůl. Zde je šest způsobů, jak by mohlo být použití karty odměny body v pořádku, aniž by si to uvědomovali.

Nejste sledovat, jak si je získat. Aby co nejvíce z vaší odměny kreditní karty a vydělat co nejvíce míle nebo body jak je to možné, je třeba využít každé příležitosti bonus dostanete. U některých karet, to znamená, že sledovat své výdaje a používání karty při každém nákupu, který vydělává bonus odměny. S jinými kartami, znamená to, že s využitím samostatných bonusových příležitostí, jako vykoupení bonusů nebo bonusové body pro strávení určitou částku.

Utrácíte své body na zboží. Většina odměny karty umožňují obchodovat ve svých odměn bodů volného zboží, jako jsou domácí elektroniky nebo domácích potřeb. Ale hodnoty odkup pro tyto typy odměn nákupy jsou obvykle strašné – zvláště ve srovnání s možností s vyšší hodnotou, jako je například cestování. Například, v závislosti na vaší kreditní kartou, mohou 50,000 odměny body vám koupit digitální fotoaparát $ 250, dárkovou kartu $ 500 nebo Letenkové $ 750. Chcete-li získat vyšší výnos z vašich nákupů odměny, zkontrolujte výkupní obsluze vaší karty a vybrat si odměny, které si koupíte více s menším počtem bodů.

Ztrácíte body na levném cestování. Stejně tak budete zmáčknout větší hodnotu ze svých odměn bodů, pokud budete používat při delším letu nebo dražší hotely. Například hotel kreditní karta může účtovat stejný počet bodů, bez ohledu na to, zda jste zůstat v místnosti, která se pravidelně stojí $ 100 za noc, nebo $ 400 za noc. Chcete-li získat co nejvíce z vašeho odměn karty, uložit své body za dražší cestování, které by jinak vás bude stát hodně peněz v hotovosti.

Utrácíte peníze vykoupit své „volné“ odměny. Některé odměny karty vyžadují jít přes vydavatele karty, aby si své odměny financovaných z cestování, ale pak účtují výstupních poplatků, pokud si to po telefonu. Aby se zabránilo dostat účtován za vykoupení své odměny, si svou cestu přes on-line odměny vydavatele karty portálu nebo si vybrat cestovní kartu, která vám umožní si objednat cestovat nezávisle a získat náhradu nákladů na ni.

Jsi škatulkovat své odměny programů. Mnoho kreditní karty vám umožní převést své body do jiných věrnostních programů, jako jsou například letecké časté letákové programů. Ale pokud nechcete využít této služby, mohli byste přijít o šanci na nákup volné cestování rychleji, nebo získat větší hodnotu ze svých odměn příjmů. Například, pokud potřebujete pouze pár set bodů koupit zájezd na své oblíbené letecké společnosti, můžete použít body navíc máte pozůstatek z odměn karty. Obchodními body mezi různými věrnostních programů také dává větší flexibilitu, takže si nemusíte omezovat, kdy a kde budete cestovat.

Můžete také zjistit, že vaše kreditní karty odměny body jsou cennější, když se jejich převodu do jiného programu.

Odjíždíš odměny nepoužívané na účtu. To je jedna věc šetřit své odměny, dokud nebudete mít dostatek míle nebo body ke koupi velký výlet. Ale pokud jste zanedbávají své odměny bezdůvodně, mohli byste skončit jejich ztráty úplně. Mnoho odměny končí po několika letech na účtu, zatímco ostatní karty obnovit odměny každý rok pouze tehdy, pokud i nadále používat svoji kartu. Můžete také litovat šetřit své body, pokud váš vydavatel sníží hodnotu svých odměn bodů, než jste je ještě uplatněn.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.