Jums vajadzētu izmantot personas aizdevumu, lai nomaksātu kredītkaršu parādu?

Home » Credit and Debt » Jums vajadzētu izmantot personas aizdevumu, lai nomaksātu kredītkaršu parādu?

Jums vajadzētu izmantot personas aizdevumu, lai nomaksātu kredītkaršu parādu?

Noslīkšana zem kaudzes dārgu kredītkaršu parādu? Vai jums nav naudas, lai rakstītu lielu čeku samaksāt off? Ir izsmelts-out kartes nogalināt savu Fico un VantageScore kredīta rādītāji? Ja tā, jūs, protams, nav vieni. Valstī kopā kredītkaršu parāds pieauga līdz vairāk nekā $ 1 triljonu pagājušajā gadā, saskaņā ar Nilson ziņojumā .

Tas nav noslēpums, ka pārmērīga kredītkaršu parādu bieži foreshadows nopietnas finansiālas problēmas. Patiesībā, ja jums pašlaik parādā vairāk par jūsu kredītkartes, nekā jūs varat atļauties maksāt off šajā mēnesī, tad jūs jau ir nepatikšanas un izšķērdēt savu naudu. Lai pievienotu apvainojums traumas, ka nesamaksāto kredītkaršu parādu, kas ir hurting jūsu maku, varētu būt arī nodara kaitējumu jūsu kredīta rādītājus.

Kāpēc Kredītkarte Parāds Hurts Credit rādītājus

Daudzi patērētāji šķiet pārsteidzoši, ka pat “uz laiku”, kredītkaršu konti var sabojāt kredīta rādītājus. Patiesība ir tas aizņem daudz vairāk nekā laba maksājumu vēsturi, lai nopelnītu lielu kredīta rezultātu. Maksājumu vēsture ir tikai viens gabals no daudz lielāka puzzle. Izcila kredītkaršu parādu, var būt negatīva kredīta score ietekmi, pat tad, ja jūs padarīt visus savus ikmēneša maksājumus līdz noteiktajam datumam.

Kredītskoringa modeļi, piemēram, Fico un VantageScore ir paredzēti, lai salīdzinātu, cik daudz kredītkaršu parādu jums parādā (atlikumi) ar to, cik daudz jums ir tiesības tērēt (robežas). Šī saikne starp jūsu kredītkaršu atlikumus un ierobežojumiem tiek minēta kā jūsu parāda attiecība pret limitu attiecības vai savu apgrozības izmantošanas koeficientu.

Jūs varat aprēķināt savu apgrozības izmantojuma koeficientu par kredītkartes konta dalot balansu ar kredīta limitu, un reizinot šo skaitli ar 100. Piemēram, ja jums ir kredītkartes kontu ar $ 5000 robežai un no 2500 $ bilanci, tad jūsu apgrozības izmantošana attiecība ir 50% (2500 ÷ 5000 = 0,5 x 100 = 50%). Maksāt šo līdzsvaru līdz 1000 $, un savu jauno apgrozības izmantošanas koeficients būtu 20% (1000 ÷ 5000 = 0,2 x 100 = 20%). Jo augstāks ir, ka procents, jo zemākas kredīta rādītājus … tas ir tik vienkārši.

Personal Loan Solution

Protams, ja jūs varat atļauties uzrakstīt lielu čeku un nomaksātu visu vai lielu gabalu no jūsu kredītkartes parādu, tad jums būtu iespējams darīt. Tomēr, ja maksājot pie jūsu kredītkartes parādu visu uzreiz nav iespējams, ir vēl daži citi gudri veidi, kā rīkoties jūsu kredītkartes parādu. Paying off jūsu kredītkartes parādu ar personas aizdevums ir viens šāds risinājums. Šeit ir divi lieli iemesli, kāpēc:

1. Tas var būt lētāk parādu.

Kredītkaršu procentu likmes parasti ir viens no augstākajiem rādītājiem jūs kādreiz jāmaksā. Tas nav nekas neparasts, lai vispārējās lietošanas kredītkarti (American Express, Discover, MasterCard, Visa) procentu likmes pieaugs vairāk nekā 15%, pat cilvēkiem ar labu kredītu. Procentu likmes attiecībā uz mazumtirdzniecības veikalu kredītkartes gandrīz vienmēr ir arī vērā 20s.

Salīdzinājumam, personas aizdevumu procentu likmes bieži vien ir daudz lētāks, it īpaši, ja jums ir pienācīgas kredītu. (Pats par sevi saprotams, ka augstas procentu personas aizdevumu – tie var arī uzkāpt pagātnē 20% pieteikumu ar viduvējs kredītu -. Nebūs ļoti noderīgi)

2. Tas ir gandrīz garantēta, jūsu kredīta rādītāji uzlabosies.

Personas aizdevumiem ir nenodrošinātos iemaksa aizdevumi, ne arī atjaunojamos kontiem, piemēram, kredītkartēm. Tā rezultātā, kad jūs veikt nesamaksāto parādu uz nomaksu aizdevumu, jūsu rādītāji netiek ietekmēta tādā pašā negatīvā veidā, kā tie ir, ja jūs veikt izcilu apgrozības parādu. Faktiski, bilance jums veikt uz nomaksu aizdevumu parasti skaitās pret jums ir ļoti maz, ja vispār, no kredīta vērtēšanas viedokļa.

Un atcerieties, ka matemātikas problēmu mēs darījām iepriekš tikai pirms pāris mirkļus? Ja tu būtu, lai pārveidotu savu apgrozības kredītkartes parādu uz nomaksu parādu, tad “virpuļdurvju izmantošana”, problēma vairs nepastāv, jo daļu parādu, netiek ņemta vērā, ka matemātikas problēmu.

Faktiski, ja jūs atmaksāties jūsu kredītkartes parādu pēc vairākām kartēm ar nomaksu aizdevumu, jūsu parāds līdz robežai attiecība var ļoti labi iet uz nulli, un jūsu rezultāti būs iespējams uzņemt caur jumtu – ja jums sekot līdzi datums, maksājot ar savu jauno personīgo aizdevumu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.