Kā $ 1000-a-Month noteikums ļaus ietaupīt jūsu pensijas

Home » Retirement » Kā $ 1000-a-Month noteikums ļaus ietaupīt jūsu pensijas

Svarīga noteikums pensionāriem Atcerēties

Kā $ 1000-a-Month noteikums ļaus ietaupīt jūsu pensijas

Ir vairāki finanšu “noteikumu īkšķis”, kas man šķiet ļoti aptuveni, jo tie ir saistīti ar papildinot pensijas ieņēmumus ar pensiju uzkrājumu. Kamēr es gribētu ticēt visiem šiem noteikumiem, tur labs mazliet vērtību un ir labi saprotams, kas ir viens no maniem visu laiku favorītiem ir $ 1000-Bucks-a-mēnesis noteikums.

Pirms mēs ienirt informāciju par $ 1000-Bucks-a-mēnešu noteikuma, tas ir svarīgi saprast, ka šis noteikums ir noteikums īkšķis.

Noteikums nedarbojas lineāri jebkurā noteiktā gadā, un tā nedarbojas pats katrā vecumā. Pirms jūs nodot varu strādāt, pārliecinieties, ka jūs saprotat šīs divas svarīgas lietas:

  1. Pamatojoties uz manu $ 1000-Bucks-a-mēnešu noteikuma, kāds pie “normālas” pensijas vecuma pensionāri (62-65), var plānot par 5 procentiem izdalīšanās ātrums no saviem ieguldījumiem. Tomēr jaunāki pensionāri savos 50. jāplāno izstāties arī mazāk nekā 5 procentiem gadā, parasti 4 procentiem vai mazāk. Iemesls tam ir tāpēc, ka, ja jūs doties pensijā 50 gadiem, ir vienkārši pārāk ilgs laikposms, lai sāktu atņem 5 procenti – tas ir pārāk agri.
  2. Gados, ka tirgus un procentu likmes atrodas normālā vēsturiskajā diapazonā, 5 procenti atsaukumu līmenis darbojas labi (atkal, ja jums ir parasto pensijas vecumu vai vecāks pensionārs). Bet jums ir jābūt gataviem pielāgot izņemšanas likmi katrā konkrētajā gadā, ja tirgus spēki strādā pret jums. Jums var būt nepieciešams veikt mazāk šajos gados, un jābūt pietiekami elastīgam, lai pielāgotos to, kas notiek mūsu ekonomiskajā vidē. Tas varētu nozīmēt, ka jūs varat veikt nedaudz extra labajos gados, bet tas ir ļoti svarīgi saprast, ka jums var būt nepieciešams veikt mazāk gados, kas nav tik laba.

Definējot $ 1000-Bucks-a-mēnesis noteikums

Vienkārši runājot, $ 1000 Bucks-a-Month noteikums darbojas šādi: Par katriem $ 1000 dolāriem mēnesī vēlaties, lai jūsu rīcībā pensijas, jums ir nepieciešams, lai būtu $ 240,000 saglabātas.

Ņemot tuvāk, pieņemsim redzēt, kā $ 240,000 bankā vienāds $ 1,000 mēnesī:

$ 240,000 x 5 procenti (izņemšana likme) = $ 12,000

$ 12,000 dalot ar 12 mēnešiem = $ 1,000 mēnesī

Kāpēc tas ir noteikums svarīgi?

$ 1,000 Bucks-a-Mēnesis noteikums ir svarīgs, jo tas pievieno papildu šķēli “ienākumu pīrāga” katru mēnesi. Katrs $ 1,000 griba:

  • Papildināt sociālā nodrošinājuma ienākumus
  • Piemaksa pensijas ienākums
  • Piemaksa nepilna laika darba ienākumus
  • Papildināt jebkuras citas straumes jūs varat pārvaldīt, lai izveidotu

Atkarībā no jūsu sociālo drošību, pensijas vai nepilnas slodzes darba plūsmu, skaita $ 240.000 sastāvēt atšķirties. Noteikums pati nemainās; $ 1,000 Bucks-a-Mēnesis noteikums ir noteikums, kas ir nemainīgs. Par katru $ 1000 jūs vēlaties katru mēnesi pensijā, tas ir svarīgi, jums ietaupīt vismaz $ 240,000.

Pasaulē, zemu procentu likmju un gaistošo akciju tirgū, 5 procenti atsaukumu līmenis ir ļoti Patiesi nozīmīgs, jo īpaši, ja ir laika periodi – un dažreiz pat gadu desmitiem – kad akciju tirgus pats par sevi nav redzēt daudz labumu. Bet 5 procenti izņemšana likme ir balstīta uz diviem galvenajiem faktoriem:

  1. Ienākumi investīcijām  ir veids, kā radīt konsekventu naudas plūsmu no jūsu likvīdiem ieguldījumiem. Tā nāk no trim vietām: dividendes, procenti, un sadali. Ja jūsu naudas plūsma numurs jau ir tuvu 4 procentiem, tad mēs esam jau gandrīz 5 procentu skaitu mēs meklējam.
  2. 5 procentiem likmi ar nulles procentiem.  Pieņemsim, jums ir savu pensijas rezervuārs sēžot naudā un dod maz ne peļņu. Faktiski, pieņemsim, ka raža ir faktiski 0 procenti gadā. Pat tad, ja esat lietojis 5 procentiem pie 0 procentu likmi, līdzekļi joprojām ilgs jums 20 gadiem. A 5 līmenis procenti izņemšana gadā x 20 gadi = 100 procentiem. Visi saviem līdzekļiem ir aizgājuši, bet tas bija 20 gadi, un tas nav pārāk nobružāts. Bet tas varētu būt daudz labāk. Ko darīt, ja jums ir 30 vai 40 gadi pensijas? Ko darīt, ja tu domā par to atstāj kaut ko saviem bērniem?

Factor # 1: (Izmantojot ienākumu ieguldīšanu, lai radītu kādu peļņu katru gadu savā portfeļa rezervuāra), ir būtiska, lai 1000 Bucks-mēnešu noteikuma. Tas ļauj jūsu nauda labas izredzes ilgst izdienas mūžu, nevis pietrūkt 20 gadu laikā.

Kā tas attiecas uz Factor # 2, ja jums ir portfeļa ienesīgumu 3 līdz 4 procentiem (dividendes un tikai procentus) un portfeļa pieredzi pat mazliet izaugsmes / atzinību, tad 3 līdz 4 procentiem raža plus 1, 2, vai 3 procentiem pieaugums laika gaitā liecina, ka jūs varat izņemt 5 procentiem ilgākā laika periodā.

Pārrunājot 4 procentiem noteikumu; ilggadēja finanšu plānošana īkšķa kā labi. Šis noteikums pirmo reizi tika ieviests ar William Bengen, finanšu plānotāja, kurš paziņoja, ka pensionāri varētu atskaitīt 4 procenti no katru gadu savā portfelī (papildus pielāgojot kompensētu inflāciju), un nav beigušies naudas vismaz 30 gadus. Analītiķi un akadēmiķiem pārbaudīja Bengen datus, un atbalstīja viņa apgalvojumu. Viņš teica, ka pensionāri, kuri bija sajaukums 60 procentiem akciju un 40 procenti obligācijas, un dzīvoja uz 4 procentiem, vai arī tā katru gadu, nekad nav jāuztraucas par pietrūkt naudas. Es esmu liels ticīgais, ka tas ir veids, kā cilvēkiem vajadzētu plānot, jo tas ir atkarīgs no ienākumu daļu ienākumu ieguldījumus.

$ 1,000 Bucks-a-Mēnesis Noteikums ir ceļvedis, lai izmantotu kā jūs uzkrājot līdzekļus (pieaugums par 240,000 $), un ceļvedis veikt jums jūsu pensijas gadus. Lai atkārtoti vāciņu: par katru $ 1000 dolāriem mēnesī jums ir jūsu rīcībā pensijas, jums ir nepieciešams, lai būtu $ 240,000 saglabātas. Šī viegli-to-sekot mazliet gudrības var palīdzēt jums atcerēties, ka esat ietaupīt naudu, lai tā varētu kādu dienu aizstāt ienākumu plūsmu, jūs zaudēsiet, ja jūs pārtraucat strādāt.

Atklāšana:  Šī informācija tiek sniegta, lai jūs kā resursu tikai informatīviem nolūkiem. Tas tiek iesniegts, neņemot vērā ieguldījumu mērķiem, riska toleranci vai finanšu apstākļiem kādas konkrētas investora un var nebūt piemēroti visiem investoriem. Pagātnes rezultāti nenorāda uz nākotnes rezultātiem. Ieguldījumi ir saistīta ar risku, tai skaitā iespējamo zaudējumu pamatsummas. Šī informācija nav paredzēta, un tās nedrīkst veido primāro pamatu jebkuru lēmumu par investīcijām, kas jums var veikt. Vienmēr konsultējieties ar savu juridisko, nodokļu un investīciju konsultantu pirms jebkādu ieguldījumu / nodokli / īpašums / finanšu plānošanas apsvērumi vai lēmumus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.