Kā aprēķināt Fair tirgus iznomā Jūsu Unit

Home » Real Estate » Kā aprēķināt Fair tirgus iznomā Jūsu Unit

Kā aprēķināt Fair tirgus iznomā Jūsu Unit

Definīcija:

Fair tirgus Rent ir aplēstā naudas summa īpašība ar noteiktu skaitu guļamistabas, noteiktā jomā valstī, būs īrēt.

Kā ir godīga tirgus Rent Aprēķina?

Fair tirgus nomas ir bruto īres novērtējums, kas ietver bāzes īri, kā arī būtiskus inženierkomunikāciju ka īrnieks būtu atbildīga par maksājumu, piemēram, gāzes vai elektriskā. Tas neietver nebūtisku inženierkomunikāciju, piemēram, telefonu, televizoru vai internetu.

HUD ierodas pie numuriem katrā apgabalā ar palīdzību tautas skaitīšanas datiem un caur izīrētājs aptaujas. Katru gadu, HUD apkopo sarakstu Fair tirgus nomas maksa par vairāk nekā 2500 metropoles un ārpus lielpilsētu apgabalos.

Kas ir godīga tirgus Rent izmantota?

Fair tirgus nomas maksa tiek izmantoti, lai noteiktu nomas kuponu summas valsts atbalsts mājokļu programmas, piemēram, 8.panta (Housing Choice Kuponu programma).

Zināms arī kā: FMR, tirgus īres maksu

Piemērs:
Jo pilsētā Newark, New Jersey, patiesā tirgus nomas maksa par divu guļamistabu dzīvoklis ir $ 1200. Gadatirgus nomas tirgus uz viena guļamistaba ir $ 1000.

Kas ir 8. nodaļa?

8. nodaļa ir programma, kas sniedz finansiālu palīdzību konkrētiem indivīdiem, lai palīdzētu viņiem atļauties īrēt mājokli. Programma dod mājokļu kuponus uz šīm personām. Lai kvalificētos, lai saņemtu kuponu, jūs nevarat veikt vairāk nekā katru gadu noteiktu naudas summu, pamatojoties uz cilvēku skaitu mājsaimniecībā.

Ja saimnieks piekrīt iznomāt 8. nodaļa nomniekam, 8. nodaļa programma vispirms pārbaudīt īpašumu, lai pārliecinātos, ka tas atbilst noteiktiem standartiem. Ja īpašums iet uz pārbaudi, tad saimnieks tiks izmaksāti tieši katru mēnesi no 8. sadaļa programmā.

Cik nodaļa 8 Pay?

8. nodaļa noteiks kupona summu, vispirms norādītas cilvēku skaitu mājsaimniecībā.

Tas noteiks, lielumu dzīvokļa mājsaimniecību kvalificējas. Piemēram, mājsaimniecības trīs persona var pretendēt uz divu guļamistabu kuponu.

Tā kā patiesā tirgus īre vienība var ievērojami atšķirties atkarībā no valsts teritorijas vienība atrodas, 8. nodaļa pēc tam noteikt kupona summu, izmantojot godīgu tirgus nomas maksu par konkrētā reģionā. Atkarībā no īrnieka ienākumu kupona nevar segt pilnu summu mēneša īres maksas. Īrnieks joprojām var būt atbildīgs par daļu no mēneša īres maksas.

Kā noteikt pareizo cenu Jūsu Rental

Tur būs ne summa, kas jums būs iespēja iekasēt maksu par iznomāto pamatojoties uz vairākiem dažādiem faktoriem. Šie faktori var būt:

  • Vieta:  Jūsu vienības vietu spēlē liela daļa, nosakot nomas maksu. Ja jūsu īpašums atrodas vēlamā pilsētā, jūs varat iekasēt vairāk. Ja jūsu īpašums atrodas labākā skolu rajona pilsētā, jums var būt iespēja, lai gūtu vēl lielāku nomas maksu. Divas vienības, kas ir tikai divi bloki prom no otra, var komandu ļoti atšķirīgi īres, jo tie atrodas dažādās pilsētās un dažādos skolas rajonos.
  • Izmērs:  Tur būs maksimālā summa, kas jums būs iespēja iekasēt, pamatojoties uz kvadrātmetriem un skaitu guļamistabas un vannas istabas jūsu ierīce ir.
  • Ērtības:  Ja jūsu īpašums ir lielisks skats, āra telpa, centrālā gaisa kondicionēšanas, vai ir nesen atjaunota, jūs, iespējams, var iekasēt vairāk par jūsu vienību, salīdzinot ar citām vienībām jomā, kas ir līdzīga izmēra jūsu vienību.
  • Pieprasījums:  Ja ir daudz pieejamas vienības savā jomā, un nav tik daudz ieinteresētās nomniekiem, jums var nākties nomest cenu par savu vienību, lai saņemtu to iznomāt.

Tas var būt ļoti grūts, lai cenu jūsu nomu pareizi. Tas ietver izmēģinājumu un kļūdu. Meklējot vismaz trīs īpašības, kas savā jomā, kas ir līdzīgi jūsējiem, var būt noderīga, lai noteiktu pareizo cenu.

 

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.