Ką daryti, jei nesate pasirengę pensijai

Home » Retirement » Ką daryti, jei nesate pasirengę pensijai

Suprasti Jūsų priešpensinio parengties parinktys

Ką daryti, jei nesate pasirengę pensijai

Jei norite gauti nekilnojamojo apie pensiją, tai lengva pirmas žingsnis. Pabandykite vieną ar daugiau iš šių ištarnauto pasirengimo skaičiuotuvai, kad parodyti jums, kaip pasirengę jums gyventi 20, 30 ar daugiau metų nuo dabartinio pensijų taupymo.

Buvau maloniai nustebintas John Schwartz, kad neseniai straipsnyje “rašytojo patirtis  ” The New York Times “ , Senatvės realybė vejasi mane . Schwartzas bandė išsiaiškinti, kaip paruošti pensiją jis ir jo žmona buvo, naudojant įrankius iš SSA.gov ir Vanguard. Stebina tai buvo jis, kaip optimistiška gabalas buvo. Jis pripažino, kad jis nebuvo galvojama pakankamai mintis į pensiją, bet jis buvo geras užsklanda. Didelis atradimas buvo tai, kad jis buvo kelyje. Jūs galite jausti jo palengvėjimą. Ne visi iš mūsų bus taip pasisekė.

2014 Senatvės Confidence Survey darbuotojo naudingą mokslinių tyrimų instituto, tik 18 procentų darbuotojų pranešė jausmas “labai įsitikinę”, jie turės pakankamai pinigų, kad gyventi patogiai pensiją. Jei esate kitos 82 procentų, yra dalykų, kuriuos galite padaryti. Tai kodėl tai svarbu naudoti skaičiuotuvą, kuri leidžia jums pamatyti, kas atsitinka, kai jūs atlikti koregavimus į laiką, taupymo norma, investicijų į ekonomikos augimą ir pašalinimo greičiu. Aš naudojau ir vertinama paprastumo ištikimybės savo MyPlan fotografiją , kuri gali patekti bet kas. Jūsų pačių 401k planą administratorius gali turėti kažką panašaus. Svarbus dalykas yra gebėjimas atlikti pakeitimus, nes jei nesate pasirengę pensijai, sprendimas apims keičiasi vienas ar daugiau iš šių elementų savo pensijų planą, o jūs vis dar dirba.

1. Išsaugoti ir investuoti daugiau

Vienas akivaizdus būdas sustiprinti savo ateities santaupas yra atidėti didesnę dalį savo paycheck pensijai.

Dalis problemos gali būti žinutėmis. Ekspertai (įskaitant jūsų tikrai) dažnai rekomenduojame išsaugoti bent 6 procentų savo paycheck, nes tai paprastai apie sumą, kurią darbdavys suderinti. Aiškiau rekomendacija pradėti nuo 6 proc su padidinti ją kasmet tikslo. Vienas centras pensijai tyrimų trumpas nustatė, kad vidutinis darbuotojas, kuris pradeda taupyti ne 35 ir pasitraukia bent 67 poreikiais sutaupyti 18 procentų per metus, darant prielaidą, kad 4 proc grąžą. Natūralu, kad tai daug. Tačiau taupyti 10 procentų ar net 12 procentų savo ikimokestinis paycheck turėtų būti pagrįstas tikslas.

2. Padidinkite savo investavimo rizika

Lakiųjų arba žemyn-tendencijos rinkose gali padaryti žalą į portfelį, tačiau nebūtinai, nes jūsų investicijų vertė krinta. Kas gali būti labiau žalingi yra baimė, kad įvyksta šių rinkos pamainomis, kuris gali sukelti investuotojai imtis nereikalingo arba prastai timed veiksmų. Perkraustymo pinigus aplink reakcija į rinkos pamainą gali kainuoti investuotojų pinigus.

Tai ypač brangus, jei vienas tampa taip rizikuoti kaip perkelti viską iš rinkos arba į pinigus kaip investicijos. Norėdami būti tikri, yra tiek daug pavojų tai padaryti (infliacija rizika, palūkanų normos rizika, ilgaamžiškumo rizikos), nes investuoja į karšto atsargas. Daugelis investuotojų turi per daug tokio pobūdžio pavojaus, o ne pakankamai kapitalo augimo rizika savo portfelius.

Tai nereiškia, kad karšto atsargos turėtų dominuoti investicinį portfelį. Atminkite, svabiausia tinkamą pusiausvyrą ir išlaikyti tą pusiausvyrą, nepriklausomai nuo rinkos juda. Jei nuklydo nuo savo pirminio plano, atėjo laikas iš naujo subalansuoti.

3. dirbti ilgiau

Ji gali atrodyti ironiška, kad vienas iš būdų padaryti pensijos lengviau yra išsaugoti darbo tol, kol galite, bet tai tikrai statymą už susirūpinę anksto pensininkams. Net jei pasirinksite dirbti mažiau valandų arba pereiti į kitą karjeros, dirbti ilgiau bus sutrumpinti laiką tikitės gyventi ne iš savo pensijų investicijų, ir tai leidžia toliau prisidėti prie išėjimo į pensiją investicijų keletą papildomų metų.

Kuo ilgiau jūs atidėlioti darbus, tuo didesnis jūsų galimą socialinio draudimo pajamų, taip pat. Asmenys, kurie laukia, kol sueis 70 metų reikalauti gali gauti didžiausią naudą, dėl kurių jie kvalifikavimo. Poros, taip pat turėtų koordinuoti, kai kiekvienas iš santuokos narys pradės teigdamas socialinę apsaugą.

4. sumažinti išlaidas išėjus į pensiją

Jei jums teko gyventi pusmetį savo dabartinio atlyginimo, gal galėtumėte tai padaryti? Štai klausimas, Pasirengimo pensininkų natūra turėtų būti užduoti sau: Kas yra minimali mėnesinė suma, kurios reikia gyventi?

Kai jūs nustato skaičių, suteikti jai pabandyti pamatyti, jei skaičius yra realu. Tai nepadeda nustatyti pajamų tikslus, kurie negali būti išlaikytas per tam tikrą laiką.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.