Kā dzīvot ar nav parādu un Nr Credit Score

Home » Banking and Loans » Kā dzīvot ar nav parādu un Nr Credit Score

Kā dzīvot ar nav parādu un Nr Credit Score

Lielākā daļa cilvēku redzēt parādu kā nepieciešams ļaunums. Parasto gudrība ir izmantot parādu, bet ne iedziļināties parādu spirāli. Tomēr, tas ir iespējams dzīvot – un attīstīties – neizmantojot parādu vai neuztraucoties par jūsu kredīta rādītājus. Dažiem, tur ir maz izvēli šajā jautājumā: ja jums ir slikta kredītu, jūs neizdevīgā stāvoklī. Citi vienkārši naida ideju aizņēmuma, vai to vērtības nevar atbalstīt aizņemas naudu un maksāt procentus.

Par dzīves parādu bez priekšrocības ir viegli saprast, bet, ja jūs pārtraukt spēlēt kredīta spēli, viss ir citādāk. Ir svarīgi zināt, kādas problēmas jums sejas, un to, kā tos pārvarēt. Vienkārši sakot, ja jums nav aizņemties naudu un atmaksāt aizdevumu, jums nebūs kredīts – vai jums nebūs augstu kredīta rādītājus. Kā rezultātā, tas var būt grūtāk, lai iegādātos lietas, un atkārtoti ienāk pasaulē kredīta rādītājus var būt sāpīgi, ja Jūsu plāni mainās.

Jums nav jādodas atpakaļ uz akmens laikmeta, ja jūs nolemjat, lai grāvis parādu. Tas ir viegli darboties mūsdienu sabiedrībā – un pat izmantot tehnoloģijas – nepaļaujoties uz kredīta.

Saving vairāk, tērē mazāk

Viens no lielākajiem izaicinājumiem parāda bez dzīvesveids ir tas, ka jums ir jāmaksā par visu ar naudu, lai gan tas nav obligāti jābūt papīra naudas – tas var būt debetkarte. Tas var būt problēma jūsu ikdienas izdevumus un regulāriem izdevumiem.

Jums vajadzētu būt iespējai segt šos no jūsu ienākumiem vienalga. Pretējā gadījumā, jūsu pašreizējā situācija nav ilgtspējīga. Lielākiem lietām, tomēr tas ir daudz grūtāks.

Jums nāksies ietaupīt līdz ievērojamu naudas summu, lai nopirktu transportlīdzekli bez finansēšanai, un tas ir vēl grūtāk, lai iegādātos māju. Ja jūs neesat gatavojas aizņemties, tas aizņem vairāk laika, vairāk ietaupīt vai abus atļauties lielus pirkumus.

Citiem vārdiem sakot, jums ir, lai saglabātu vairāk mēnešiem vai atrast veidu, kā likt vairāk dolāru līdz mērķim katru mēnesi. Vairumam cilvēku, vēlamais risinājums ir jāgaida ilgāk, pirkt un pirkt mazāk dārgas lietas. Tas nav slikts pieeja ņemt, bet tas nav tas, ko jūs redzēsiet lielāko daļu jūsu draugiem un kaimiņiem dara. Jums ir apmierināti ar iekšējiem atlīdzības vienkāršāku dzīves vietā ārējo atlīdzības, ka lielākā daļa cilvēku meklē.

Kā pavadīt bez kredītkartes

 • Diena-to-dienas izdevumi:  Par ikdienas tēriņiem – Pārtikas preces, errands, izklaides un ēdienu – jūs varat maksāt par lietām ar skaidru naudu vai debetkarti. Naudas padara budžeta viegli, ja jūs izmantojat aploksnes metodi, bet tur naudu apkārt ir riskanti. Debetkarti saistīts ar Jūsu norēķinu kontu sniedz jums visas ērtības kredītkarti, bet jūs tikai tērēt naudu, kas jums patiešām ir .
 • Ikmēneša rēķini:  Ja jūs esat pieraduši pie maksāt ikmēneša rēķinus, piemēram, jūsu mobilo telefonu, komunālo pakalpojumu un sporta nodarbībās ar kredītkarti, kas ir viegli ieradums, lai izjauktu. Pārslēgties uz tiešsaistes rēķinu maksājumiem, tāpēc banka sūta līdzekļus jūsu rēķina izrakstītājam, vai nu ar čeku vai elektronisko pārskaitījumu. Tāpat kā ar kredītkarti, var noteikt lietas uz augšu, lai maksājums iet automātiski. Alternatīvi, jūs varat maksāt šos rēķinus ar savu debetkarti.
 • Priekšapmaksas kartes:  Ja jums nav norēķinu konts, varat izmantot priekšapmaksas debetkarti, nevis standarta debetkarti. Priekšapmaksas kartes ir “piekrauts” ar līdzekļiem, pirms jūs tos izmantot, tad varat vilkt karti vai veikt tiešsaistes rēķinu apmaksu no sava piekrautā bilanci. Kāršu apstājas darba pēc tam, kad jūs izmantojat savu piekrauta bilanci.
 • Debeta vs kredītkartes: Vai viņi priekšapmaksas vai nē, debetkartes ir riskantāki ikdienas tēriņiem nekā kredītkartes. Ja kāds nozog jūsu debeta kartes numuru un statīvi up izmaksas, šie līdzekļi nāk tieši no sava norēķinu konta. Jūs parasti ir aizsargāti no krāpšanas un kļūdas, bet jums ir ātri paziņot savu banku par labāko aizsardzību. Reālā problēma ir tā, ka jūsu konts var uz laiku tikt iztukšota, kā rezultātā jūs lielība maksājumus, un tas var izraisīt domino efektu kopgaldu, lai attīrītu. Kad jūsu kredītkartes numurs tiek nozagta, zagļi pavadīt izsniedzējs naudu – jums nav jāmaksā rēķins par vēl 30 dienas, kas dod jums laiku, lai attīrītu visu, neiesaistoties jūsu norēķinu kontu.
 • Saldēti fondi:  debetkartes var būt problemātiska, kad karte tiek novilkts pirms zināma precīza summa jūsu tēriņiem. Tas parasti notiek, kad jūs iznomāt automašīnu vai viesnīcas istabā, vai arī atverot cilni naktsklubā. Komersants priekšautorizēs savu karti un laiku ieslodzīt līdzekļus savā norēķinu kontā. Šīs izmaksas atlīmējas pēc dažām dienām, bet daudzi maksājumi apvienojumā ar norēķinu kontu, kas ir zems, lai sāktu ar, var radīt problēmas. Jums var būt daudz naudas, bet, ja banka neļaus jums izmantot savu naudu, jūsu karte tiks noraidīts, un pārbaudes atleks. Glabāt papildu buferis skaidrās naudas pārbaudi, lai izvairītos no problēmām, un pārbaudīt savu pieejamo konta atlikumu.
 • Debetkarte nepieciešams:  debetkaršu strādā gandrīz visur, pat tad, kad tiešsaistes veidlapu lūdz ievadīt kredītkartes numuru. Retos gadījumos nomas aģentūra nepieciešams, ka jūs izmantojat kredītkarti, nevis debetkarti veikt rezervāciju. Uzziniet pirms laika, kas kartes tiek pieņemti vai kādas prasības ir, ja jums ir tikai debetkarte, it īpaši, ja jums ir nepieciešams iznomāt auto.

Buying Home

Dažiem, nepatiku pret aizņēmumu beidzas pērkot mājās. Jūs varat saglabāt un samaksāt naudu vairumam lietām, bet mājās var maksāt simtiem tūkstošu dolāru -, kas ilgs vairākus gadu desmitus ārkārtējas ietaupīt daudziem pircējiem. Ja jūs nolemjat, lai saņemtu hipotekāro kredītu, jums ir nepieciešams strādāt mazliet grūtāk nekā lielākā daļa kredītņēmēju, jo jūsu trūkuma kredītu.

 • Alternatīva kredīts:  Jums ir, lai saņemtu apstiprinātas, pamatojoties uz “alternatīviem” faktoriem, nevis tradicionālo Fico kredīta score, lai iegūtu apstiprinātas aizdevumu. Tas ierobežo skaitu aizdevējiem jūs varēsiet strādāt, jo daži aizdevēji nevēlas domāt ārpus kastes. Tas arī ierobežo veidu aizdevumus, kas pieejami. Jūs, visticamāk, lai atrastu aizdevumu garantē ASV valdība, piemēram, FHA aizdevumu. Lai noteiktu savu kredītspēju, aizdevēji meklēs informāciju par regulāriem uz laiku maksājumiem, ko veicat, piemēram, noma, komunālie pakalpojumi, un apdrošināšanas prēmiju. Pārliecinieties, ka jūs maksājat laikā vismaz 12 mēnešus pirms jūs pieteikties aizdevumam.
 • Ienākumi:  Vēl viens svarīgs faktors ir ienākumi jums ir pieejams atmaksāt hipotekāro kredītu. Veicot manuālo parakstīšanos – kas ir tas, ko jums ir nepieciešams, ja jums nav tradicionālā kredīts – aizdevēji, visticamāk, ir nepieciešams, lai redzētu jūsu parāda attiecība pret ienākumiem zem 43 procentiem, un zemāku ir labāka.
 • Rezerves:  Tas ir arī noderīga, lai šķidruma skaidras naudas rezerves uz rokas – citiem vārdiem sakot, naudu bankā. Ja esat bez parādiem taupīšana, jūs, iespējams, tur jau. Jo vairāk finansiāli nodrošināt jūs esat, jo lielāka iespēja, jums ir, lai saņemtu apstiprinājumu, pat bez kredīta vēsturi.
 • Stabilitāte:  Aizdevēji meklē pārliecināts lieta, vai vismaz tik tuvu tai, jo viņi var saņemt. Ilgi vēsture nodarbinātība ir noderīgi, jo tas liecina, ka jūs turpināsiet nopelnīt konsekventu ienākumu. Nozares jūs strādājat, var būt arī faktors – sezonas nodarbinātība ir mazāk uzticamas, bet valdības darbs bieži tiek uzskatīts par drošu.
 • Laiks, lai aizvērtu:  Bez tradicionālajiem kredīta rādītājus, tas prasīs pat ilgāk nekā parasti, lai iegūtu aizdevumu. Manuālā parakstīšanas ir darbietilpīgs process, – kāds ir jāpārskata un novērtēt visas detaļas. Tas ir nopietns trūkums, ja jūs pērk ir pārdevēja tirgū, un tas varētu būt kaitinoši. Sāktu procesu drīz vien iespējams, ja jūs dzīvojat karstu tirgū, ilgi pirms veicat piedāvājumu.

Ja jūs pamest kredītu Pilnībā?

Pirms jūs grāvis parādu par labu, ir vērts zināt, kāpēc jūs varētu vēlēties labas kredītu, lai jūs varētu izdarīt apzinātu lēmumu darīt bez, ar pilnu izpratni par plusi un mīnusi.

 • Tas nav izmaksas naudu , lai izveidotu kredītu un uzturēt lielu kredīta rādītājus. Jūs maksājat tikai procentus, ja jūs aizņemties naudu. Ja jums nav aizņemties, izmantot kredītkarti ikdienas izdevumiem un samaksāt karti off katru mēnesi. Jums ir 30 dienu pagarinājuma periodu pirms procentu izmaksas ir jāmaksā. Jums nekad nebūs jāmaksā penss interesēs, jūs saglabāt savu kredītu, un jums ir papildu drošību kredītkarti.
 • Ja jums kādreiz ir nepieciešama nauda , tas ir jauki, lai būtu stabils kredītvēsturi. Atkal, parāds ir tikai problēma, tad, ja tas karājas apkārt pārāk ilgi. Jūs varat saglabāt kredītkarti atvērta ārkārtas situācijām – vienkārši nav to izmantot, lai nopirktu vairāk, nekā jūs varat atļauties. Dzīvo bez parādiem, ir pievilcīgs, jo īpaši pēc tam, kad esat redzējuši grūti laiki. Bet, ja jūs maināt savas domas un vēlas aizņemties, jums ir jāsāk no nulles, pēc tam, kad jūs ļaujiet jūsu kredītkartes kalst pilnībā.
 • Jūs nevarat izdzēst pagātni.  Pat ja jums iet bez parādiem, jūsu kredīta vēsturi joprojām pastāv, un tas var radīt problēmas. Šie parādi nokrist jūsu kredīta ziņojumus galā un kolekciju nevar mēģināt savākt pēc noilguma ir beigušies, bet tas prasa vairākus gadus.
 • Tēriņi ir problēma. Kredītkartes un viegli aizdevumi var lure tevi parādu slazdā. Nelaime un veselības problēmas var darīt lietas sliktāka. Bet dažiem cilvēkiem, problēma ir tikai jautājums tērēt vairāk, nekā viņi var atļauties. Atstājot kredītu un parādu aiz var ātri atbrīvoties no kārdinājuma, bet grūtāk un vēl svarīgs uzdevums ir saprast, kur jūsu nauda iet un kāpēc esat pavadījis kā jums ir. Izveidojiet plānu, jūs varat pieturēties pie un jūsu izredzes gūt panākumus kļūt daudz labāk.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.