Kā es varu ieguldīt fondos?

Home » Investing » Kā es varu ieguldīt fondos?

Ieguldījumi fondos nevar būt vieglāk vai vairāk pieejamu

 Ieguldījumi fondos nevar būt vieglāk vai vairāk pieejamu

Pateicoties mūsdienu datoriem un internetu, ieguldījumu fondos nekad nav bijis vieglāk, lai gan ir daudzi svarīgi apsvērumi ieguldītājam ir jāņem vērā, pirms pievienošanas akcijas kopfondu viņu portfelī. Savstarpējie fondi nonāk daudzās šķirnes, ieskaitot tos, kas koncentrējas uz dažādiem aktīvu klasēm, tie, kas cenšas atdarināt indeksu (pazīstams arī kā indeksu fondos), tiem, kas koncentrējas uz dividenžu krājumiem; sarakstu tālāk un tālāk, kas aptver visu, sākot no ģeogrāfiskajām mandātiem tiem, kas specializējas ieguldījumi vērtspapīros, kas ietilpst noteiktā tirgus kapitalizācijas.

, Atbildot uz šādiem trim jautājumiem, tā ir mana cerība jūs iegūsiet labāku izpratni par to, kas kopfondu ir, kā viņi strādā, un kā tās var tikt pievienots jūsu investīciju portfeli.

Kas ir Savstarpēja fonds?

Tāpat kā ar jebkuru ieguldījumu, pirmais kārtība ir saprast, kas tas ir, ka jūs apsverat iegūt. Attiecībā uz visiem nolūkiem un, kopfondu kalpot kā alternatīva investoriem, kuri nevar atļauties individuāli pārvaldīto kontu. Savstarpējie fondi veidojas, kad investori ar mazākām summām kapitāla apvienot savu naudu kopā un pēc tam darbā portfeļa pārvaldnieku konsolidētajai baseins ir portfolio, pērkot dažādas akcijas, obligācijas vai citus vērtspapīrus tādā veidā, kas atbilst prospekta. Katrs investors tad saņem savu attiecīgo gabals pīrāga, vienlaikus daloties izmaksas, kas parādās kaut ko dēvē par savstarpējo fondu izdevumu attiecība. Savstarpējie fondi var tikt strukturēta dažādos veidos; beztermiņa kopieguldījumu fondu vs slēgtos kopieguldījumu fondu esot viens īpaši svarīga atšķirība.

Kā es varu Izvēlieties kopfondu?

Tas ir, ja jūs vēlaties, lai koncentrēt savu uzmanību un darīt mazliet sleuthing un pētniecību.

Pieejamo investoriem kopieguldījumu fondu skaits tagad sāncenšiem skaitu krājumu par Ziemeļamerikas biržās; katrs unikāls, bet to var klasificēt, pamatojoties uz pakārtoto vērtspapīriem tajās veidu. Pie plašākā mērogā, fonds tiks iedalītas vienā no trim kategorijām, pašu kapitāla (akciju), ar fiksētu ienākumu (obligācijām), un naudas tirgos (līdzīgi naudā). Equity un fiksēto ienākumu fondi ir apakškategorijas, kas ļaus ieguldītājs nodot šauru tīklu ar savu ieguldījumu dolāru. Piemēram, akciju fonds, investors varētu ieguldīt tehnoloģiju fonds, kas iegulda tikai tehnoloģiju uzņēmumiem. Tāpat obligāciju fonds investors, kas meklē kārtējos ienākumus varētu ieguldīt valsts vērtspapīru fondos, kas iegulda tikai valdības vērtspapīros. Ts Sabalansētais fonds ir savstarpējās fonds, kas pieder gan akcijas un obligācijas.

Risks ir svarīgs apsvērums, novērtējot fondus. Kā investors, jums vajadzētu darīt visu iespējamo, lai saprastu, cik daudz risku esat gatavs uzņemties, un pēc tam meklē fondu, kas iekļaujas jūsu riska toleranci. Protams, jums ir ieguldīt ar kādu mērķi prātā, lai sašaurinātu kandidātu sarakstu, koncentrējoties uz līdzekļiem, kas atbilst jūsu investīciju vajadzībām, vienlaikus nepārkāpjot jūsu riska parametriem.

Turklāt, pārbaudiet, lai redzētu, kāda ir minimālā summa ir ieguldīt fondā. Daži fondi būs dažādas minimālās robežvērtības atkarībā no tā, vai tā ir pensiju kontā vai nav pensiju kontā.

Kā es varu nopirkt kopfondu?

Savstarpējie fondi galvenokārt nopirka dolāru summas atšķirībā no akcijām, kas tiek pirktas akcijām. Savstarpējie fondi var iegādāties tieši no savstarpējo fondu uzņēmums, banka vai brokeru sabiedrība. Pirms jūs varat ieguldīt, jums būs nepieciešams, lai ir konts ar vienu no šīm iestādēm pirms pasūtījuma veikšanas. Savstarpēja fonds būs vai nu “krava” vai “nē slodze” fonds, kas ir finanšu žargona nu maksā komisijas vai ne maksājot komisijas.

Ja jūs izmantojat investīciju profesionāli, lai palīdzētu jums, jūs varētu maksāt slodzi. Saprast, ka “bez slodzes” fonds nav bezmaksas. Visiem kopfondu ir iekšējie izdevumi, kas ir teikt, ka daļa no jūsu investīciju dolāru iet maksāt līdzekļu uzņēmumu, fondu pārvaldnieks, un citas nodevas, kas saistīti ar darba kopfondu. Šīs maksas bieži pārredzama investoram un tiek izņemts no aktīvu kopfondu. Jums vajadzētu apsvērt visas nodevas un maksas, ieguldot fondos

Iegādāties kopfondu procesu var izdarīt pa tālruni, internetā, vai personīgi, ja jums ir darīšana ar finanšu pārstāvi. Lai veiktu pasūtījumu, jūs varētu norādīt, cik daudz naudas jūs vēlaties ieguldīt un ko kopfondu vēlaties iegādāties. Nav svarīgi, kopfondu, cena, ko maksā par akcijām tiks noteikta pēc noslēguma akciju cena beigās šajā dienā.

InvestoGuru neparedz nodokļu, investīciju vai finanšu pakalpojumus un konsultācijas. Informācija tiek iesniegts, neņemot vērā ieguldījumu mērķiem, riska toleranci vai finanšu apstākļiem kādas konkrētas investora un var nebūt piemēroti visiem investoriem. Pagātnes rezultāti nenorāda uz nākotnes rezultātiem. Ieguldījumi ir saistīta ar risku, tai skaitā iespējamo zaudējumu pamatsummas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.