Kā Fix Jūsu nekontrolējama Kredītkarte Parāds

Home » Credit and Debt » Kā Fix Jūsu nekontrolējama Kredītkarte Parāds

Kā Fix Jūsu nekontrolējama Kredītkarte ParādsTas ir tik viegli kredītkaršu parādu, kā izkļūt no kontroles. Vienu dienu jūs laimīgi swiping savu kredītkarti, pērk lietas, ko esat vienmēr gribēja, dodoties uz vietām, jūs esat vienmēr gribēja, lai apmeklētu. Nākamā lieta, jūs zināt jūsu kartes visi izsmelts, un jūs nevar gluži atcerēties, kā tas notika.

Vai Jūsu Kredītkarte Parāds ārpus kontroles?

Nav gabarīts, lai jūs zināt, kad jūsu kredītkartes parādu kļūst nekontrolējama. Jūsu kredītkaršu izdevēji nav gatavojas brīdināt, ka jūsu bilance ir vairāk, nekā jūs varat atļauties maksāt. Tā vietā, tas ir atkarīgs no jums, lai skatīties šo 10 pazīmes, kas liecina, ka jūsu parāds ir ārpus kontroles:

1. Jūsu kārtis ir izsmelts, vai virs kredīta limitu . Izsmelts kredītkartes ir zīme, ka jūs neesat maksājis savu bilanci pilnībā katru mēnesi. Vairāki izsmelts kredītkartes tikai sarežģī problēmu, padarot to grūtāk atmaksāties jūsu kredītkartes atlikumus. Un, ja jums nav ārkārtas uzkrājumu, jums atstāta bez finansējuma avotu ārkārtas.

2. Jūs nevarat atļauties maksāt visu, izņemot minimālo samaksu . Precīzu parāda summa, kas skaitās kā “ārpus kontroles” atšķiras no cilvēka uz cilvēku, atkarībā no viņu maksātspēju. Droša zīme, ka jūsu parāds ir ārpus kontroles ir spēja maksāt tikai minimālo jūsu kredītkartes. Minimālie maksājumi ir mazākā summa, varat maksāt par savu kredītkarti, un saglabāt savu kontu labā stāvoklī. Ja jūs nevarat maksāt vairāk nekā, un jūs joprojām izmantojot jūsu kredītkartes, jūsu parāds kļūst sliktāks katru mēnesi.

3. Jūs esat vēlu vai trūkst maksājumus . Tiklīdz jūsu minimālie maksājumi kļūst pārāk dārgas, tu esi nepatikšanas. Neatbildētie kredītkaršu maksājumus tikai padarīt jūsu kredītkartes situācija sliktāka. Novēloti maksājumi palielināt summu, jums ir jāmaksā, lai saņemtu nokļuvuši, un ir negatīva ietekme uz jūsu kredīta rezultātu. Ar laiku jūs garām divus maksājumus, jūsu procentu likmju kāpumu un panāk ir gandrīz neiespējami. Brīdī, kad tas sāk kļūst grūti, lai padarītu savu minimālo maksājumu, ir tad, kad jums ir nepieciešams, lai sāktu veikt lielas izmaiņas, lai jūsu kredītkaršu paradumiem.

4. Jūs maksājat jūsu kredītkartes ar cita veida parādu . Ja jūs izmantojat avansus, atkārtotus bilances pārskaitījumus, payday aizdevumi vai cita veida parāda samaksāt jūsu kredītkartes, tu esi lielas nepatikšanas. Ne tikai jūs īsti padarīt kāds progress nomaksājot jūsu kredītkartes, jūs veidojat vairāk parādu, aizņemoties naudu noturēties virs ūdens.

5. Jūs lietojat kredītkartes vajadzībām un ikdienas pirkumiem . Ņemot izmantot savu kredītkarti regulāriem pirkumiem, ir zīme, ka ne tikai jūsu kredītkartes parādu ārpus kontroles, tā ir pazīme, lielākas finansiālās problēmas. Ja jūs turpināt, izmantojot jūsu kredītkartes regulāri pirkumiem, un tas nav daļa no stratēģijas, lai nopelnītu vairāk kredītkaršu atlīdzības, galu galā jūs darbināt no pieejamā kredīta. Jums ir veikt lielas izmaiņas, lai pilnībā noslīkst parādu.

6. Jūsu kredīta rezultāts sākas samazinās . Kredīta rādītāji tiek izmantoti, lai novērtētu savu kredītspēju-vai, cik liela ir iespēja, ka jums būs noklusējuma uz jūsu kredīta un kredīta saistības. Par parāda nēsājat (salīdzinot ar jūsu kredīta limitus) apjoms ir 30% no jūsu kredīta rezultātu.

Ja jūsu kredīta rezultāts samazinās, pat ja jūs gūstat savus maksājumus laikā katru mēnesi, tas ir zīme, ka jūsu pieaug kredītkaršu parāds ir sliktāka, nekā jūs gaidīts. Ja Jums nav iegūt bezmaksas kredīta score ar jūsu kredītkartes pārskatā katru mēnesi, jūs varat pārbaudīt savu kredīta score, par brīvu, lai gan CreditKarma.com, CreditSesame.com un Quizzle.com.

7. Jūsu jauni pieteikumi tiek liegta . Kredītkaršu emitenti varētu prognozēt, ka jūsu kredītkartes parāds ir ārpus kontroles, pat pirms jūs. Pēc liegta kredītkartes pieteikumu, pārbaudiet savu pastu uz vēstuli no kredītkartes izsniedzējs paskaidrojot, kāpēc jums bija liegta. Ja jūsu parāds vai augsts kredītkaršu atlikumus, ir viens no iemesliem, tā ir zīme, ka jums ir nepieciešams, lai ierobežotu savu izdevumu un sākt risināt savu parādu, pirms tā kļūst sliktāk.

8. Jūs esat slēpjas jūsu parāds -no sevi vai savu dzīvesbiedru. Sajūta kā jums ir kaut kas slēpjams, ir zīme, ka lietas ir nepareizi. Ja jūs neesat atvērt jūsu kredītkartes pārskatus, jo jūs nevēlaties, lai sejas jūsu atlikumus vai jūs iet no jūsu veids, kā saglabāt savu laulātajam uzzināt par savu parādu, jūs, iespējams, ir vairāk parādu, nekā jūs varat rīkoties ar .

9. Jūs nevarat atļauties, lai ietaupītu naudu, jo jums ir pārāk daudz parādu . Jo vairāk naudas jūs tērējat savu parādu, jo mazāk būs par citām lietām-piemēram, ietaupot naudu. Bez piekļuves ietaupījumus, piemēram, ārkārtas situācijā, jums var būt, lai radītu vēl lielāku parādu, kā izkļūt no finanšu saistošs.

10. Tu jāuztraucas par to, kā jūs gatavojas atmaksāties jūsu kredītkartes . Ja jūs jutos kā jūsu kredītkartes parāds bija zem kontroles, jūs nekas nav jāuztraucas. Tomēr uzsverot par jūsu kredītkartes parādu, ir zīme, ka tas noteikti ir ārpus kontroles. Neuzskatiet, ka tāpēc, ka jūs neesat uzsvēra par savu parādu, kas jūs esat droši. Tā varētu būt, ka jūs esat ignorējot savu parādu vai atteikumu par to, cik slikti tas patiešām ir.

7 veidi, kā Get Your Kredītkarte Parāds Zem Control

Kad jūs apzināties jūsu kredītkartes parāds ir ārpus kontroles, tas kļūst jūsu pienākums kaut ko darīt par to uzreiz. Ignorējot smagumu jūsu kredītkartes parādu, tikai padara sliktāk un grūtāk tikt galā ar, kad jūs beidzot izlemt veikt dažas izmaiņas:

1. Pārtraukt izdevumi . Kad jūs apzināties jūsu parāds ir ārpus kontroles vai kļūst nekontrolējama, pirmā lieta, kas jums jādara, ir pārtraukt izmantot jūsu kredītkartes. Visus papildu kredītkaršu pirkumi būs tikai padarīt jūsu kredītkartes parāds aug. Lielāks jūsu bilances, jo grūtāk viņiem būs jāmaksā off.

2. Cut jūsu kredītkartes . Ja jūs neesat disciplinētu pietiekami, lai apturētu, izmantojot jūsu kredītkartes, padara to grūtāk sevi. Cut jūsu kartes un mest prom gabalu. Jūs varat iet soli tālāk un slēgt savus kontus pilnībā, ja tas ir tas, ko tā veic, lai apturētu, izmantojot jūsu kredītkartes.

3. Veikt inventarizāciju jūsu parādus . Iegūstiet skaidru izpratni par to, cik daudz jūs esat parādā un kas jums parādā to. Izveidojiet sarakstu ar visiem jūsu kredītkartes, procentu likme, līdzsvaru, un pašreizējais minimālais maksājums. Ja konti ir nokavēts, pierakstiet summa, kas jums ir nepieciešams maksāt panākt. Kaut sarakstu var būt biedējoša, varat veikt daudz labākus lēmumus par savu parādu ar visu informāciju, kas jūsu priekšā.

4. attēlā, cik daudz jūs varat maksāt uz savu parādu katru mēnesi . Pārskatiet savus ienākumus un izdevumus, lai noskaidrotu, ko jūs varat izspiest no sava budžeta, lai sāktu maksāt atpakaļ jūsu kredītkartes parādu. Jums var būt nepieciešams veikt lielas izmaiņas tēriņiem, lai varētu atļauties savu uzturēšanās izdevumus un samaksāt savu parādu.

5. Apturēt izdevumi papildus naudu . Jūs esat bijis labs laiks, uzkrājot kredītkaršu parādu, tagad ir pienācis laiks, lai saņemtu nopietni par savām finansēm. Izgriezt atpūtas tēriņus un uzmanību pērkot tikai lietas, kas jums ir nepieciešams. Tas var būt sāpīgs upuris sākumā, bet jūs varat pielāgot. Atcerieties, iemesls, jūs gūstat šīs izmaiņas, ir labāk savas finanses un izveidot drošāku nākotni pats.

6. Izvēlieties kredītkarti un maksāt vairāk par minimālo . Lai gan gala mērķis ir, lai nomaksātu visus jūsu kredītkartes, mēģinot maksāt viņiem off visu uzreiz nav efektīvākais pieeja. Tā vietā, koncentrējieties uz nomaksājot jūsu kredītkartes reizi laikā. Jūs varat sākt ar vienu ar visaugstāko procentu likmi, augstākais līdzsvaru, zemāko līdzsvaru, vai jebkuru citu karti, kas jūs vēlētos atbrīvoties. Vissvarīgākais ir tas, ka jums izvēlēties karti un pavada lielāko daļu sava papildus naudu atmaksājas šo līdzsvaru. Kā jūs atmaksāties katru kredītkarti, izvēlēties citu, lai koncentrētos uz, kamēr viņi visi atmaksājās.

Izmantojiet kredītkartes atmaksas kalkulators, lai palīdzētu jums saprast, ka labākais veids, lai nomaksātu savu parādu, un iegūt priekšstatu par to, kad jums beidzot izdarīt nomaksājot jūsu kredītkartes.

7. Mēģiniet ietaupīt naudu uz procentiem . Ja jums vēl joprojām ir diezgan labs kredītu, jūs varat ietaupīt naudu par ieinteresētību, uzdodot jūsu kredītkartes izsniedzēju zemāku procentu likmi, vai izmantot kādu no bilances nodošanas piedāvājumu 0%.

Ja Jūs nozvērēties kredītkartes labu?

Pēc cīņas ar kredītkaršu parādu, daudzi cilvēki nolemj nekad izmantot kredītkartes vēlreiz. Paturiet prātā, ka paši kredītkartes, nav slikti, tas ir veids, kā jūs izmantojat kredītkartes, kas var saņemt jums nepatikšanas. Kam nav kredītkartes, var veikt dažus darījumus, piemēram, nomas auto, nedaudz grūtāk. Lūk, ko jūs varat darīt, lai izvairītos no kļūst atpakaļ kredītkartes nepatikšanas.

Pavadīt tikai to, ko jūs varat atļauties maksāt off mēnesī . Izvairieties izmantojot savu kredītkarti, kā ienākumu nomaiņu. Ja jūs nevarat atļauties nopirkt kaut ko naudu, jūs nevarat atļauties nopirkt to, pat ne ar kredītkarti.

Samaksājiet atlikumu pilnā katru mēnesi . Kad jums koncentrēties uz izdevumiem tikai to, ko jūs varat atļauties maksāt off mēnesī, jūs varat atļauties maksāt off savu bilanci katru mēnesi. Tas ir vienīgais veids, kā saglabāt jūsu kredītkartes kontrolēt un novērst kredītkaršu parādu.

Ja kāda iemesla dēļ, jums liekas, ka jūs neesat disciplinētu pietiekami ievērot šos noteikumus, tas ir labāk, lai ir kredītkarte. Debetkarti vai priekšapmaksas karte ļaus jums veikt tos pašus pirkumus, ka jūs varat veikt ar kredītkarti bez nokļūst parādos.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.