Kā izvairīties no pensionēšanās plānošanas kļūdas attiecībā uz jauniem darbiniekiem

Home » Retirement » Kā izvairīties no pensionēšanās plānošanas kļūdas attiecībā uz jauniem darbiniekiem

Top 3 Retirement Planning Kļūdas Jaunas nolīgst Make

Kā izvairīties no pensionēšanās plānošanas kļūdas attiecībā uz jauniem darbiniekiem

Jums var būt lasot šo, jo jūs tikko ieguva jaunu darbu, vai ir tuvu draugu vai ģimenes locekli, kas to izdarīja, un jums patīk, lai palīdzētu citiem. Ir svarīgi lēmums ietekmējot savu finansiālo nākotni, kas ir jāveic, bet lielākā daļa cilvēku izjaukt. Vai nav tāpat kā lielākā daļa cilvēku!

Plānošana pensijas ir viens no svarīgākajiem finanšu problēmām, jums būs saskaras ar dzīvē. Lai izveidotu pareizo plānu jūsu situāciju palīdzēs uzturēt jūs uz ceļa, lai sasniegtu finansiālo neatkarību vēlāk dzīvē.

Bet, ja jūs veicat kādu no šīm ” Big Three ” kļūdas, veidojot savu sākotnējo pensiju plānu pēc tam, sākot jaunu darbu, jūs varētu saskarties daži lielākie šķēršļi ceļā uz finansiālo brīvību.

Ne saglabāšana Pietiekami vai gaidīt pārāk ilgi, lai sāktu

Kad esat sākumposmā jūsu karjeras pensionēšanās iespējams nekur augšpusē savu sarakstu dzīves izaicinājumiem un problēmām. Kad esat savā 20s un 30s jūs, visticamāk, tiks vērsta uz atmaksājas studentu kredītus un kredītkaršu rēķinus vai maksājot ikdienas dzīvošanas izdevumi. Citas finanšu mērķus skatīšana skatus var iegādāties mājas vai vienkārši mēģina veidot šo ārkārtas fonds dzirdams finanšu plānotājiem stāsta jums, kas ir nepieciešams.

Visi šie finanšu mērķiem un uzdevumiem cīnās par tiem pašiem grūti nopelnīto dolāru savā budžetā. Tas ir iemesls, kāpēc tas ir tik viegli padarīt kļūda, pieņemot, ka jūs varat vienkārši ietaupīt vairāk rīt, lai atgūtu zaudēto laiku vai atlikt saglabājot vispār.

Citi paļauties pārāk stipri par sava darba devēja, lai palīdzētu tiem izvēlēties, cik daudz, lai veicinātu pensiju plāna izmantojot noklusējuma iestatījumu automātiskās reģistrācijas laikā. Problēma ar šo pieeju, ir jūsu sākotnējo iemaksu likmi var nebūt pietiekami.

Labākā stratēģija, lai pārliecinātos, jums ir ietaupīt pietiekami, ir palaist pamata pensijas aprēķinu, kad jūs sākotnēji izveidot savu pensijas kontu un tad atkal vismaz reizi gadā, gada pārskata periodā.

Šis process ļauj iegūt stabilu novērtējumu par to, cik daudz jums būs nepieciešams, lai saglabātu, lai uzturētu vēlamo dzīvesveidu vecumdienās un nepaļaujas uz saviem draugiem un kolēģiem, lai vadītu šo svarīgo lēmumu.

Tas bieži vien ir ieteicams sākt ar sākotnējo mērķi ietaupīt vismaz 10-15% no jūsu ienākumiem gadā visā gaitā savu karjeru. Mēģiniet vismaz pietiekamu ieguldījumu, lai iegūtu pilnu spēli no jūsu pensijas plānu darbā, ja tiek piedāvāta devējs mačs ja ietaupot 15% vai vairāk, ir nereāli no paša sākuma. Regulāri palielinot nākotnes iemaksas katru gadu automātiski ir vēl viens veids, kā “saglabāt vairāk rīt”, ja ieguldījums likme eskalācija līdzeklis tiek piedāvāts jūsu pensijas plānu. Ja tas nav pieejams, kas kalendāra atgādinājumu palielināt ieguldījumus vismaz 1-2% katru gadu. Jūs arī varat izmantot nākotnes algu palielinājumus vai piemaksas, lai jūsu pensijas kontā. Apakšējā līnija ir automatizēt ietaupījumus un samaksāt to uz priekšu, lai jūsu pensijas!

Nav Ņemot plānu no paša sākuma

Ja esat kādreiz bijis uz restorānu, kas ir vairāk nekā 200 izvēlnes jūs zināt, ka sajūta, neizlēmība, kad spiesti sašaurināt iespējas. Jūsu finanšu nākotne ir daudz svarīgāka nekā jūsu nākamajā ēdienreizē.

Daži izvēli dzīvē var šķist milzīgs, jo īpaši, ja mēs zinām, cik svarīgi tas ir.

Izvēloties savu sākotnējo investīciju opcijas pensiju plāna ir izaicinājums daudziem no mums, jo mēs ne visiem ir finanšu pārliecību pieņemt informētu lēmumu. Realitāte ir tāda, ka līdzekļi un resursi, pastāv, lai palīdzētu mums padarīt šos lēmumus un pat iesācējs investors ir nepieciešams pamata plānu. Ja jums nav rakstisks spēles plānu, jūsu nākotnes pensijas uzkrājumi var nebūt pietiekami, lai palīdzētu samaksāt par svarīgākajiem dzīves mērķiem.

Pamata investīciju plāns arī palīdz mums izvairīties no emocionālās lēmumus, kas var mest savus plānus pie ceļa. Kad periodi ārkārtējas tirgus svārstīguma daudziem investoriem ir tendence izvairīties no krājumu un ieguldīt pārāk piesardzīgi. Atļaut nesenās tirgus kāpumus un kritumus, lai skandāla jums prom no akciju tirgus var būt milzīgu kļūdu, ja jums ir agrīnajās stadijās savu karjeru.

Tas ir tāpēc, tikai koncentrējoties uz akciju tirgus risku, var būt tuvredzīgi, un pakļaut jums lielāku risku, un tas ir risks nodzīvo ilgāk savu naudu.

Par rokas-off investora, apsveriet iespēju izmantot zemu izmaksu, pasīva investīciju stratēģiju, kas vērsta uz aktīvu sadali (vai, kā jūs sadalīt jūsu konts aktīvu kategorijās, piemēram, akciju, obligāciju, reāliem aktīviem un naudas). Tas parasti strādā labāk nekā vienkārši mēģina izvēlēties labākos izpildītājus no iepriekšējiem gadiem. Vienu roku-off pieeja ieguldīt diversificētā portfelī, kas nodrošina profesionālā orientācija ietver izvēloties aktīvu sadales savstarpējo fondu, kas atbilst jūsu riska toleranci. Kā alternatīvu mērķa datumu kopfondu, kas automātiski pielāgojas pamazām kļūst piesardzīgi ieguldījuši, tuvojoties pensijas vecumam.

Ne Making lielāko daļu nodokļu izdevīgā kontu

Daudzi pensijas noguldītājiem padarīt kļūda neņemot pilnībā izmantot nodokļu labvēlīgu attieksmi no 401 (k) plānu un IRAS. Tradicionālās norakstīšanas kontiem, piemēram, 401 (k) plānu un atskaitāmo Iras nodrošina jauku galvu sākt, jo jūs saņemsiet tūlītēju nodokļu pārtraukuma, un iespēja, lai samazinātu savu ar nodokli apliekamo ienākumu. IRS ieguldījumu limits 401 (k) ir $ 18000, un IRA ieguldījumu limits ir $ 5500 2016. gadā.

Vēl viens būtisks ieguvums pilnvērtīgi izmantot norakstīšanas kontiem ir tas, ka tie ļauj jūsu ieņēmumi pieaugs par nodokļu atlikto pamata. Kad pārī šo nodokļu priekšrocību ar jaudu salikto interesi, doma par pensionēšanās sāk parādīties nedaudz mazāk biedējošu. Jūs varat arī izmantot jēdzienu aktīvu atrašanās vietu, lai Jūsu priekšrocības, veicinot Roth 401 (k) vai Roth IRA, lai iegūtu labumu no beznodokļu izaugsmei ienākumiem. Vienkārši jāapzinās, ka Roth konti tiek finansēta ar pēc nodokļu dolāru. Tā rezultātā, šī stratēģija parasti darbojas vislabāk, ja jums nav nepieciešams, lai samazinātu savu ar nodokli apliekamo ienākumu kārtējā gadā, vai arī, ja jūs plānojat būt augstāka nodokļu kategorijā pensionēšanās laikā.

Ar samazinājums pensiju un bažām par dzīvotspējas sociālās drošības, tas kļūst aizvien skaidrāks par finansējuma pensionēšanās gulstas uz mums kā indivīdiem. Ja jums izvairīties no šiem top 3 kļūdas, veidojot savu pensiju plānu, jums būs iespēja līdzsvarot bauda dzīvi šodien ar mieru, zinot, jūs gatavojas patieso finansiālo neatkarību pensionāru (vienalga, cik tālu šis mērķis var šķist, vai kā jūs noteikt savu “pensionēšanās”).

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.