Kā izveidot Elastīga pensionēšanās plānu

Home » Retirement » Kā izveidot Elastīga pensionēšanās plānu

Kā izveidot Elastīga pensionēšanās plānu

“Ja jūs nevarat mainīt, mainīt veidu, kā jūs domājat par to.”

Elastīgums ir definēta kā spēja tikt galā ar dzīves notikumiem, un būtībā ir “roll ar punches”. Kad jūs veikt dažus mirkļus domāt par visiem notikumiem, kas liek apšaubīt mūsu elastīgumu saraksts šiem dzīves pieredzes var izrādīties diezgan plašs. Šie svarīgākie dzīves notikumi varētu būt pozitīva (piemēram, dzimšanas bērns, sākot jaunu darbu), vai arī tie var beigties ar to negatīva (piemēram, medicīnas problēmas, darba zaudēšana).

 

Kā jūs izvēlaties, lai reaģētu uz šiem iespējamiem šķēršļiem ceļā uz pensiju, ir liela ietekme uz jūsu vispārējo finansiālo labklājību. Tā, piemēram, finanšu elastīgums var beigties ar to atšķirību starp plaukstošs jūsu pensijas gados, un tikai mēģina izdzīvot.

Ko tas nozīmē būt Elastīga pensionēšanās plānu

Būt elastīgu netiek uzskatīta personības iezīme, bet tas atspoguļo dinamisku mācību procesu. Elastīgie indivīdi nav apskatīt potenciāli stresa situācijām kā neatrisināmu. Bet tā vietā, viņi uztver tos kā mācīšanās pieredzi un iespēju personiskai izaugsmei un attīstībai.

Finansiālā elastīgumu jēdziens attiecas uz spēju atgūties un izturēt dzīves notikumiem, kam ir liela ietekme uz jūsu ienākumiem un / vai aktīviem. Spēja atgūties no finanšu neveiksmēm ir uzlabota ar finanšu resursiem, piemēram, atbilstošas ​​ietaupījumiem, veselības apdrošināšana, un uzticamu ienākumiem.

Daži finanšu darbības soļus un citus darbību piemēri, jūs varat veikt, lai palīdzētu uzlabot savu sajūtu finanšu elastīguma ietver:

 1. Uzturēt zemu parāda attiecība pret ienākumiem.
 2. Uzturēt ārkārtas fondu vismaz triju mēneša izdevumus.
 3. Apsveriet savu izglītību vai karjeru apmācību notiekošu procesu.
 4. Rūpējies par savu fizisko veselību un labklājību.
 5. Iegādāties pienācīgu dzīvi un invaliditātes apdrošināšanu, lai pasargātu tuviniekus pret iespējamo zaudējumu vai samazināšanu ienākumiem.

Ja esat pārliecināts, ka jūs esat uz pareizā ceļa, lai sasniegtu savu pensiju mērķi, jums ir mazākumā. Secinājumi no valsts vecuma riska indeksa (NRRI) atklāja, ka 52 procenti no mājsaimniecībām, ir risks, jo nevar uzturēt savus pašus dzīves standartus pensionēšanās laikā. Ar pensiju uzticības līmeni tik zemu, tas ir svarīgi, lai izvairītos no izīrēšanas bailes un nemieru veikt kontroli. Elastīgs pensiju plāns pārorientē uzsvaru uz lietām, ko jūs varat darīt, un dod darbojas šodien, lai uzlabotu jūsu izredzes uz panākumiem. Viens no pamata solis ir palaist pamata pensijas aprēķinu, lai redzētu, cik daudz jums vajadzētu ietaupīt, lai sasniegtu savus mērķus.

Ir paredzams, ka jums būs pieredze iespējamos šķēršļus ceļā uz pensionēšanos. Daži no visbiežāk finanšu neveiksmēm, kas sāp pensiju plāniem ir šādi:

 • Palielināts dzīvošanas izmaksas
 • Ierobežotie resursi pa kreisi, lai saglabātu pensijas
 • Nav piekļuves pensiju plāna darbā
 • Traumatisma dzīves notikumi (slimība, invaliditāte, šķiršanās, uc)
 • Uzkrāšanās parādu
 • Izglītības izmaksas
 • Maksa par esošajiem un / vai nākotnes veselības aprūpes izmaksas
 • Rūpes par vecākiem novecošanas vai cits mīļoto

No pensijas plānošanas viedokļa, šeit ir pieci svarīgi pazīmes, ka jūsu pensiju plāns ir elastīgums, lai pārvarētu iespējamās grūtības un šķēršļus, kas var traucēt jūsu plāniem sasniegt finansiālu neatkarību.

1. Jūsu finanšu dzīve plāns ietver ilgtermiņa plānus pensijā

Iestatīšana finanšu un citas dzīves mērķus regulāri var pozitīvi ietekmēt jūsu spēju pieņemt gudrus finanšu lēmumus. Finansiāli elastīgu indivīdi izmanto mērķu prioritāti savus lēmumus un palikt koncentrējas uz kādiem jautājumiem visvairāk. Mērķu izvirzīšana arī palīdz sagatavoties lietām, kas, iespējams, varētu likt svarīgus plānus izslēgt ceļa. Bet vienkārši radot rakstisku finanšu plāns ir tikai pirmais solis, kas jāveic. Jums ir jābūt rūpību sekot, izmantojot par plānu un palikt koncentrējas uz finanšu uzvedību, kas padara starpību.

Jūs varat izveidot savu rakstisko pensiju plānu, uzskaitot īstermiņa un ilgtermiņa finanšu mērķus un uzdot sev šos svarīgos jautājumus par savu pensijas.

 • Kāpēc ar finanšu dzīves plānu tik svarīga, lai mani?
 • Ko es ceru, lai uzsāktu visvairāk pensionēšanās?
 • Kāpēc Veicot šos pensionēšanās mērķus tik svarīga?
 • Cik ienākumi ir nepieciešams, lai dzīvotu ērtu dzīvesveidu vecumdienās?

Kad ir atbildes uz šiem pensionēšanās plānošanas jautājumiem, jūs varat sākt liekot savu plānu rakstiski. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā padarīt šo procesu, šķiet, nedaudz mazāk biedējošu apsvērt iespēju izveidot vienkāršu vienas lappuses finanšu plānu.

2. Jūs esat veikuši pasākumus, lai pasargātu savu ģimeni un savu bagātību

Finanšu elastīgums ir nepieciešams vairāk nekā spēcīgu gribu un apņēmību, lai saņemtu grūtos dzīves notikumiem. Jums jābūt arī bagātību aizsardzības plāns un pirmā vieta, kur sākt, ir, lai izveidotu ārkārtas krājkontu. Pēc tam, jūs varat novirzīt fokusu aizsargāt pret katastrofālu veselību saistītiem notikumiem ar atbilstošu veselības apdrošināšanu. Invaliditātes apdrošināšana plānošana ir vēl viens veids, kā pasargāt pret risku, kas saistīts ar ienākumu zudumu. Sazinieties ar savu darba devēju, lai redzētu, vai jums ir ilgtermiņa invaliditātes pārklājumu. Ja jums ir jūsu 50 s vai vecākiem, ilgtermiņa aprūpes apdrošināšana kļūst vēl platību bažas par labklājības aizsardzību. Apakšējā līnija ir, lai sagatavotu sevi un savu ģimeni tiem lieliem dzīves notikumiem, kas var būtiski kaitēt jūsu izredzes došanās uz jūsu noteikumiem.

3. Jūs Retirement Savings plāns ir uz pareizā ceļa, lai sasniegtu jūsu Ienākumi mērķus

Finanšu labsajūta ir termins izmantot, lai novērtētu jūsu vispārējo finansiālo stāvokli. Finanšu labsajūtas sastāv no vairāk nekā tikai mūsu uztveri un izjūtas par mūsu pašu finanšu veselību. Koncepcija  autentisku finanšu labsajūtai  mēra kombinācija faktoriem, tostarp kopējo apmierinātību ar mūsu pašreizējo finansiālo stāvokli, faktiskajiem finanšu uzvedību (ti, budžeta, taupīšana, nomaksājot kredītkaršu atlikumus pilnībā), finanšu attieksmi, finanšu zināšanas un mērķi finanšu stāvokli. Finanšu Finesse definē finanšu labsajūtu kā valsts labklājība, ja indivīds ir sasniedzis minimālu finansiālu stresu, izveidoja spēcīgu finansiālu pamatu, un izveidoja pastāvīgu plānu, lai palīdzētu sasniegt nākotnes finanšu mērķus.

Finanšu labsajūta negarantē noturību, ja neveiksmes rodas vai šķēršļi stāv ceļā. Koncentrēšanās uz jūsu vispārējo finansiālo veselību, var iet tālu, lai palīdzētu jums sagatavoties aiziešanai pensijā, bet nodarbojas ar problēmām. Jūs varat izsekot savu finansiālo progresu, regulāri novērtējot nozīmīgus finanšu mērījumus, piemēram, jūsu vispārējo neto vērtību, parāda attiecība pret ienākumiem, un uzkrājumu attiecību. Pārbaude jūsu finanšu veselību vismaz pāris reizes gadā vajadzētu būt tikpat svarīga kā regulāru veselības un labsajūtas pārbaudēm.

Pēc tam, kad ir pārbaudīts, savu finansiālo pamatu, jūs varat turpināt, lai izsekotu jūsu finanšu veselību, jo tas īpaši attiecas uz pensiju mērķiem. Tas bieži vien ir norādīts, ka darbojas pamata pensijas aprēķinu vismaz reizi gadā vajadzētu būt daļa no pašreizējās finanšu plānu. Lielākā daļa finanšu plānotāji iesaka noteikt ballpark mērķi, lai aizstātu 70 līdz 90 procentiem no jūsu pirmspensijas ienākumiem. Šis mērķis var pielāgot, lai ņemtu vērā jūsu pensijas dzīvesveidu. Kad jūsu plānotais pensiju datums ir 10 gadi vai mazāk tas parasti ir jēga iet tālāk par ienākumu aizstāšanas pieeju un palaist budžeta plānu pensionēšanās.

4. Jūs esat izveidojis fonds Basic Finanšu Zināšanu

Finansiālā elastība ir nepieciešama bāzi finanšu zināšanām, lai palīdzētu pieņemt svarīgus lēmumus. Tas arī nav pārsteigums, ka vispārējā finanšu zināšanas ir nozīmīgs aspekts finanšu labsajūtu. Kad runa ir par finanšu lēmumu pieņemšanā ir atvienot starp zināšanām un rīcību. Zinot, darot plaisa parasti starpniecību ar pārliecību. Pētnieki  ir konstatējuši, ka mūsu pašu priekšstati par to, cik daudz mēs zinām par finanšu jautājumiem ir labāk prognozēt finanšu uzvedības mēs patiešām piemīt.

Šeit ir daži specifiski pensionēšanās plānošanas pasākumus, lai izglītotu sevi par turpmākajām iespējām:

 • Iegūt tāmi jūsu sociālās apdrošināšanas pabalsti
 • Saprast dažādus pensionēšanās ienākumu alternatīvas
 • Pārskatiet Medicare atbilstību un citus veselības aprūpes alternatīvas
 • Uzziniet par veidiem, kā samazināt savu parādu pirms pensionēšanās

5. Jums ir vairāk nekā Finanšu kapitāla Apbūvēta pensijai

Building atbilstošus uzkrājumus pensijai, ir acīmredzami svarīga. Bet ir kaut kas parasti tiek saukts par “psiholoģisko kapitāls” ir vēl viens svarīgs komponents pensijas sagatavotību, kas var būt atšķirība maker.

Jūs nevarat vienkārši domāt savu ceļu uz izdienas panākumiem. Bet kam elastīgu domāšanas veidu var palīdzēt jums iegūt caur galvenajiem dzīves pārejām. Papildus svarīgo aspektu izturību, tas ir svarīgi, lai būtu cerība, optimisms, un sevis efektivitāti (vai jūsu ticību sev). Tie ir galvenie elementi psiholoģiskā kapitālu, kas var būt noderīgi instrumenti, lai palīdzētu jums attīstīties pensionēšanās laikā.

Rīkojumu par elastības papildu aspekts ir cilvēku kapitāls. Nepārtraukti veikt darbības, lai uzzinātu un sekmētu savu darbu un personiskās iemaņas var radīt karjeras iespējas un samazinātu risku, ka finanšu neveiksmi, kas varētu ietekmēt jūsu spēju palielināt savu peļņu un augt savu pensiju uzkrājumu.

galvenajiem dzīves pārejas laikā, jūs varat vērsties pie draugiem, kolēģiem un paplašinātām sociālo tīklu (tostarp sociālo mediju), lai sniegtu atbalstu. Šī tā saucamā “sociālais kapitāls” ir noderīgs instruments, lai izdzīvotu grūti pāreju, un, lai palīdzētu jums demonstrēt noturību.

Kā izveidot plānu, kas ir piemērots Elastīgie

Ja jums ir daži šķēršļi stāv ceļā panākt savu sajūtu finanšu noturību informētību par šiem potenciālajiem blokādēm var palīdzēt identificēt vajadzību pēc pārmaiņām. Izvērtējot iespējamos trūkumus savu finanšu plānu, kas palīdzēs jums izmantot šo apziņu rīkoties un izveidot pensiju plānu šodienai, kas arī līdzsvaro pašreizējās prioritātes. Tā rezultātā, uzlabojumi finanšu pretestības departamentā būs labāk sagatavotu jums par nākamo lielāko dzīves pāreju, un jūs galu galā būs labāk sagatavoti pensijas panākumiem.

Apkopojot, apsvērt iespēju atcelt dažus mirkļus, lai domāt par to, kas stāv starp jums un dzīvo savu pašreizējo dzīvi, kā jūs vēlaties. Tagad ātri uz priekšu, lai jūsu pensijas gadiem. Kādi ir daži šķēršļi, kas stāv ceļā jums sasniegt jūsu svarīgākos dzīves mērķus pensionēšanās? Jo vairāk izturīgākas jūs varat kļūt, jo mazāk ticams šie šķēršļi kļūs pastāvīgas roadblocks.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.