Kā izvēlēties Bank – Kura banka ir labākais?

Home » Banking and Loans » Kā izvēlēties Bank – Kura banka ir labākais?

Kā izvēlēties Bank - Kura banka ir labākais?

Laiks, lai atvērtu bankas kontu, bet jūs nezināt, ko banka izvēlēties? savu nākamo kontu Izvēloties ir svarīga izvēle. Jo pārejot bankām ir sāpes, tas nav kaut kas jūs vēlaties darīt vēlreiz.

Lai izvēlētos labāko banku jūsu vajadzībām, iepazīties ar iespējām, un pēc tam izvēlēties iestāde vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Kas Jums nepieciešams šodien? Pēc pieciem gadiem?

Tagad, jūs, iespējams, ir tūlītējas vajadzības, ka bankai ir apmierināt. Piemēram, jums var būt nepieciešama vieta, kur noguldīt paycheck, vai varbūt jūs vēlaties banku, kas uzlādē zemāku maksu nekā jūsu pašreizējā bankā. Ar visiem līdzekļiem, saņemt šīs vajadzības apmierināt, bet tālināt un domāt par to, kā jūsu vajadzības var mainīties tuvākajos gados.

Kā jūs vērtējat bankām, apsveriet, vai jūs augt ārā no iestādes, vai ja bankas Excel vietās, kur, jūsuprāt nākotnes vajadzības. Piemēram:

 • Vai jums palikt tajā pašā vietā?
 • Vai banka piedāvā stabilus tiešsaistes vai mobilos pakalpojumus?
 • Ja jūs sāktu uzņēmējdarbību, var banka rīkoties uzņēmuma kontiem?
 • Ja jūs plānojat, lai saņemtu hipotekāro kredītu vai refinansēt, vai bankas piedāvā atlaides klientiem, kuri izmanto citus pakalpojumus?

Lai gan tas ir gudrs, lai plānot uz priekšu, viss mainās, un tas ir grūti paredzēt nākotni, tāpēc lielākā daļa cilvēku sāk, pievēršoties pārbaudi un krājkontu.

Tarifi un maksas

Pārbaudīt procentu likmes un konta maksu, kā jūs veikals par bankas: Cik daudz jūs nopelnīt jūsu ietaupījumus (pieņemot, ka jums uzturēt ievērojamu daudzumu tur, cik daudz jūs maksājat par aizdevumu, un tas, ko apkopes un darījumu maksas pastāv?

Lai pārbaudītu un ietaupījumu,  zemas izmaksas, ir īpaši svarīgi. Nedaudz atšķiras procentu likmes par noguldījumiem, nav gatavojas veikt vai salauzt jums finansiāli, tāpēc nav iespējams negribot ar augstāko APY, ja vien jūs esat starp bagāti. Bet ikmēneša uzturēšanas maksas un stīvas overdrafts sodi var veikt nopietnu bedri savā kontā, kas maksā simtiem dolāru gadā.

Piemērs: Kad runa ir pelnīt procentus ietaupījumiem vai depozītu sertifikāti (CD), pat atšķirība 1 procentu APY varētu nebūt tik iespaidīgs. Pieņemot, ka jums saglabāt $ 3000 ietaupījumus, kas ir atšķirība tikai $ 30 gadā starp bankām. Ja viena no šīm bankām maksa mēnesī $ 10 tikai, lai saglabātu savu kontu atvērt, acīmredzama izvēle ir izvēlēties banku ar zemāku maksu.

Kad naudas aizņemšanās,  atcerieties, ka jums nav obligāti jābūt aizņemties no bankas. Jūs varat saņemt aizdevumu no pavisam jauna krājaizdevu kad jūs pērkat automašīnu, piemēram, (pērkot no konkrētā izplatītāja varētu būs piemērota, lai kļūtu par šīs krājaizdevu). Online aizdevēji ir arī vērts meklēt, jo tie var iekasēt mazāk par vietējo banku un krājaizdevu sabiedrību. Ja jūs aizņemties, lai iegādātos māju, hipotēku brokeri var (un vajadzētu) iepirkties starp daudziem aizdevējiem par jums, un jums nav jābūt klients ar katru potenciālo banku.

Veidi Banks

Jūs varat izvēlēties no vairākiem dažāda veida “bankas” finanšu pakalpojumu. Lielākā daļa no tiem piedāvā līdzīgus produktus un pakalpojumus (īpaši, ja jūs vienkārši meklējat pārbaudītu vai krājkontiem un debetkartes izdevumiem), bet ir atšķirības.

Big bankas  ir valsts nosaukumus jūs esat iepazinušies ar. Jūs varat redzēt vairākas filiāles, aizņemts ielu stūros lielās pilsētās, un jūs, iespējams uzzināt par tiem jaunumiem. Šīm iestādēm ir valsts (un daudznacionālās) operācijas.

 • Produkti un pakalpojumi, kas pieejami ietver gandrīz visu, ko jūs varat iedomāties (un vairāk).
 • Maksas  mēdz būt pārāk augsta, bet tas ir iespējams saņemt maksu atsauktas (izveidojot tiešo depozītu, piemēram).
 • Likmes ietaupījumiem un kompaktdiskiem  , parasti nav augstākais.
 • Filiāles un bankomāti  ir daudz, ja jums rūp banku personīgi.

Vietējās bankas  darbojas mazākās ģeogrāfiskajos apgabalos. Tie mēdz būt vairāk par kopienas uzmanību, un viņi ir būtiska daļa no jūsu vietējo ekonomiku.

 • Produkti un pakalpojumi, kas pieejami , parasti pietiek lielākajai daļai patērētāju. Šīm iestādēm būtu viss nepieciešamais, personīgi, gan lielie uzņēmumi un ultra-bagāti var būt nepieciešams iegūt specializētus pakalpojumus no citiem pakalpojumu sniedzējiem.
 • Maksas  mēdz būt saprātīga un maksas atbrīvojumi bieži pieejami.
 • Likmes ietaupījumiem un CD  atšķirties, bet jūs varētu aizķerties darījumu ar reklamēto “Specials”.
 • Filiāle un bankomāti  ir pieejami uz vietas, bet jums var būt jāmaksā ārpustiesas tīkla maksu, ja banka nepiedalās valsts bankomātu tīklu.

Krājaizdevu sabiedrības  , nav bezpeļņas organizācijas ar spēcīgu sabiedrības uzmanību. Lai atvērtu kontu, jums ir nepieciešams, lai kvalificētos un pievienoties kā “biedrs”, bet šis process bieži vien ir vieglāk, nekā jūs domājat.

 • Produkti un pakalpojumi būtu pietiekams vairumam patērētājiem un mazajiem uzņēmumiem. Mazākā krājaizdevu sabiedrības var piedāvāt nedaudz mazāk, bet gandrīz vienmēr var atrast pārbaudes kontus, krājkontus un kredītus.
 • Maksas  mēdz būt zems, un tas ir salīdzinoši viegli atrast bezmaksas pārbaudi.
 • Cenas par ietaupījumiem un kompaktdiskiem  bieži vien ir augstāki nekā lielajām bankām, bet zemāks nekā tiešsaistes banku.
 • Filiāle un bankomāti  var būt plašāki nekā jūs gaidījāt. Ja jūsu kredīta savienība piedalās dalītu sazarojuma (lielākā daļa no tām), jums ir piekļuve tūkstošiem bezmaksas vietās valstī.

Online bankas  ir izveidojušas sevi kā stabilu iespēju, un tas ir vērts, kam tikai tiešsaistē kontu, pat tad, ja jums nav to izmantot regulāri. Tas nozīmē, ka notiek 100% tiešsaistē ar savu naudu, var būt sarežģīta, fiziski vietās joprojām ir vērtība.

 • Produkti un pakalpojumi, kas pieejami arī bezmaksas pārbaudi un krājkontu kā galvenā atrakcija, bet citi produkti var būt pieejami.
 • Maksas  mēdz būt zems. Lielākā daļa konti ir bezmaksas, ja vien jūs piepeši pārbaudes vai pieprasīt konkrētus darījumus (piemēram, pārskaitījumu, piemēram).
 • Cenas par ietaupījumiem un kompaktdiskiem  bieži vien ir augstāki, nekā jūs varat atrast nekur citur.
 • Filiāles un bankomāti  ir neeksistējošā, taču tiešsaistes bankas vai nu piedalīties stabila valsts mēroga tīkliem, vai tie jāatlīdzina bankomāta maksas (līdz zināmai robežai).

Naudas pārvaldības konti ir nelielas izmaiņas tiešsaistes banku kontiem. Tie parasti ir norēķinu konti piedāvātie brokeru namiem, tāpēc pārbaudīt, vai un kad jūsu nauda ir federāli apdrošināts. Daži konti maksāt dāsnas procentu likmes un nodrošināt debetkartes un čeku pavadīšanai.

Tehnoloģija un Ērtības

Kā jūs sašaurināt savu sarakstu, meklēt svarīgākajām funkcijām, kas jūs esat, iespējams, var izmantot katru dienu-to-dienas. Jūs nevēlaties, kas nodarbojas ar savu banku, lai būtu nožēlojams pieredzi.

Tālvadības iemaksa:  Ja jūs kādreiz iegūt samaksu ar fizisku pārbaudi, vienkāršākais veids, kā noguldīt tā lai uzņemtu attēlu ar jūsu bankas app.

Banka bankas pārskaitījumiem:  Meklējiet bankām, kas piedāvā bezmaksas elektroniskās pārskaitījumus uz citu banku kontiem. Šis ir standarta ar lielāko tiešsaistes bankas, bet gan ķieģeļu un javas bankas var darīt to too. Pārskaitījumi padara to daudz vieglāk pārvaldīt savu naudu un mainīt bankas.

Īsziņu sūtīšanas un e-pasta brīdinājumus:  Mēs visi iegūt aizņemts, un tas ir jauki, lai iegūtu galvu uz augšu no jūsu bankas, ja kaut kas notiek kontā. Jūs varētu arī vēlaties ātri atjauninātu informāciju par jūsu bankas bilance, bez nepieciešamības, lai pieteiktos savā kontā. Bankas ar īsziņu sūtīšanas iespējām un automātisko brīdinājumu padara banku viegli.

ATM noguldījumi:  Doties uz filiāli banku stundās ne vienmēr ir iespējams (vai ērtāk). ATM noguldījumi ļauj bankai par savu grafiku, un pat pievienot līdzekļus daži tiešsaistes banku.

Banku darba laiks:  Ja jūs vēlaties, lai bankā personīgi, ir laiks piemērots jūsu vajadzībām? Dažas bankas un krājaizdevu sabiedrību piedāvā nedēļas nogales un vakara stundām (vismaz Drive-through).

Word Par drošību

Bankas ir vajadzēja būt droša vieta jūsu naudu. Pārliecinieties, ka jebkurš konts, tiek apdrošināts, vēlams ar ASV valdības:

 • Bankām būtu nodrošināti ar FDIC apdrošināšana.
 • Federāli apdrošināts krājaizdevu būtu nodrošināti ar NCUSIF.

Ja banka vai krājaizdevu neizdodas, jums nevajadzētu zaudēt jebkādu naudu, ja vien jūsu noguldījumi ir mazāki par maksimālajiem ierobežojumiem (pašlaik $ 250,000 vienam noguldītājam vienā iestādē, un tas ir iespējams, ir vairāk nekā $ 250,000 par “savu” naudu uz vienā institūcijā) .

Kā atvērt kontu

Kad jūs izvēlaties kontu, ir pienācis laiks, lai iet cauri formalitātes atverot un papildinot to. Dažas iestādes ļauj darīt visu tiešsaistē, kas ir ātri un viegli risinājums, ja esat tech-savvy. Ja ne, plānot vizīti filiāles, un dot identifikāciju un sākotnējais depozīts (naudas var strādāt, vai arī jūs varētu rakstīt čeku vai veikt elektronisku pārskaitījumu).

Pārslēgšanās bankas: Ja pāriet uz jaunu banku, izmantojiet kontrolsarakstu, lai pārliecinātos, nekas krīt caur plaisām. Jūs nevēlaties palaist garām maksājumus vai maksāt maksu par kļūdām.

Vai jums ir vairāki konti?

Tur, iespējams, nav viena  labākā  bankas konts, kas tur. Dažādām bankām ir dažādas priekšrocības. Online bankas maksā visaugstākās procentu likmes jūsu ietaupījumus. Online aizdevēji un krājaizdevu sabiedrību ir lieliska iespēja, lai personas aizdevumiem un auto aizdevumiem.

Tas ir labi, lai būtu vairāk nekā vienu bankas kontu. Faktiski, tas ir gudrs, lai iegūtu labākos funkcijas kur jūs varat atrast tos. Kamēr jūs neesat maksāt vairākus maksu vairākām bankām, jums var būt tik daudz bankas kontus, kā jūs vēlaties.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.