Ką jūs galite padaryti, kai jūs negalite padaryti paskola

Home » Banking and Loans » Ką jūs galite padaryti, kai jūs negalite padaryti paskola

 Ką jūs galite padaryti, kai jūs negalite padaryti paskola

Kartais gyvenimas atneša staigmenų. Jei pastebėsite, kad jūs negalite atlikti mokėjimus į vieną ar daugiau jūsų paskolų, tai geriausia imtis veiksmų anksčiau nei vėliau. Persikėlimas greitai padės sumažinti į savo finansus žalą ir iš valymo kažką, kad galėtų ir toliau sunkėja stresą.

Tirpalas gali būti paprastas, kai kuriais atvejais. Pavyzdžiui, jei jūs negalite sau leisti savo automobilio mokėjimus, tai gali būti įmanoma parduoti automobilį ir pereiti prie mažiau brangus, bet saugia transporto priemone – ar net padaryti be tam tikrą laiką automobilį.

Deja, sprendimai retai būna, kad lengva.

Laimei, yra strategijos, galite naudoti, kad viskas nuo blogėja.

Jei jums nereikia mokėti

Tai gali padėti kalbėti apie blogiausio atvejo-scenarijumi pirmas. Jei tiesiog nustoti mokėti už paskolą, jūs galų gale nutylėjimą tos paskolos. Rezultatas yra tai, kad jūs skolingi daugiau pinigų, nes nuobaudos, mokesčiai ir palūkanos bus sukurti. Jūsų kredito balai kris. Tai gali užtrukti keletą metų atsigauti, bet jūs galite atkurti savo kredito ir skolintis vėl – kartais vos per kelerius metus.

Skolininko kalėjimai buvo uždrausta JAV seniai, todėl jums nereikia jaudintis dėl skolos kolekcininkų “grėsmių siuntimo į policiją iš rytoj . Tačiau, jums reikia atkreipti dėmesį į teisinius dokumentus ir reikalavimus bent atvykti į teismą.

Tai blogiausia, kas gali nutikti. Tai nėra smagu – tai varginantis ir įtemptas – bet tai, ką jūs galite gauti per, ir jūs galite išvengti tokios situacijos apskritai.

Kai jūs suprantate, jūs negalite mokėti

Tikimės, kad jūs turite šiek tiek laiko, kol kitas jūsų mokėjimas. Jei tai toks atvejis, galite imtis veiksmų prieš esate vėlai jokių mokėjimų. Šiuo metu, jūs vis dar turite keletą variantų.

 • Mokėkite vėlu:  Tai geriausia padaryti savo paskolų mokėjimų laiku, bet jei jūs negalite padaryti, kad šiek tiek per vėlai yra geriau nei iš tikrųjų vėlu. Pabandykite gauti jūsų mokėjimą per 30 dienų nuo jo datos. Daugeliu atvejų, šie pavėluotus mokėjimus nėra pranešama kredito biurų, todėl jūsų kredito nebus sugadinta. Tai palieka jums sujungiant ar refinansavimo skolos parinktį.
 • Konsoliduoti ar refinansuoti:  Jums gali būti geriau su kitu paskolą. Ypač su toksinėmis paskolų, pavyzdžiui, kredito kortelių ir mokėjimo diena paskolos, sujungiant su asmeninės paskolos lemia mažesnes palūkanų sąnaudų ir mažesnės reikiamą mokėjimo. Plius, jūs turite daugiau laiko grąžinti. Pavyzdžiui, galite gauti asmeninę paskolą, kad jums grąžinti per trejų iki penkerių metų. Trunka ilgiau grąžinti gali baigtis jums kainuos daugiau interesų – tačiau ji gali ne. Vėlgi, jei jūs gaunate iš mokėjimo diena paskolos, galite lengvai išeiti į priekį. Jums reikia taikyti, prieš pradėdami trūkstamus mokėjimus gauti patvirtintų konsolidavimo paskolą. Skolintojai nenorite suteikti paskolą kažkam Kas jau atsilieka. Kur jums reikia skolintis? Pradėkite kreipiasi dėl neužtikrintas paskolas bankuose ir kredito unijose, kurios dirba savo bendruomenės, ir internete skolintojams. Taikyti už šias paskolas tuo pačiu metu, todėl jums sumažinti žalą jūsų kredito ir eiti su geriausią pasiūlymą.
 • Užtikrintos paskolos: konsolidavimas su užtikrintos paskolos yra  taip pat yra galimybė, jei norite įkeisti turtą kaip įkaitas. Tačiau, jūs rizikuojate prarasti turtą, jei jūs negalite atlikti mokėjimus dėl naujos paskolos. Jeigu jūs įtraukėte savo namą ant linijos, galite prarasti jį uždarymo, kuris daro ką sunku jums ir jūsų šeimai. Atsižvelgdama jūsų automobilis susigrąžintos niekada patogu, ir būtų sunkiau gauti darbą ir toliau uždirba pajamas.
 • Bendraukite su skolintojų:  Jei numatyti gedimų mokėjimus, pasitarkite su savo skolintojui. Jie gali turėti variantų, kad padėtų jums, nesvarbu, ar ji keičiasi mokėjimo datos arba leidžia jums praleisti mokėjimus už kelis mėnesius. Jūs netgi galėtų derėtis dėl atsiskaitymo su savo skolintojui. Paaiškinkite, kad jūs negalite padaryti mokėjimus, siūlome mažiau nei jūs skolingi, ir pamatyti, jei jie priimti. Tai nėra tikėtina, kad pavyks, jei galite įtikinti savo skolintojui, kad jūs negalite mokėti, bet tai išeitis. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų kredito kentės, jei jums išspręsti, tačiau, galite įdėti mokėjimus už jus.
 • Teikti pirmenybę savo mokėjimus:  Gali tekti priimti sudėtingus sprendimus, apie kuriuos Paskolos sustabdyti mokėjimo o kurios išlaikyti srovę ant. Tradiciniai išmintis sako, kad atliekant mokėjimus į savo namų ir automobilių paskolos, ir sustabdyti, jei jūs turite mokėti neužtikrintas paskolas, kaip asmeninės paskolos ir kredito korteles. Priežastis yra ta, kad jūs tikrai nenorite gauti iškeldinti ar jūsų automobilis perimto. Žala jūsų kredito pat nepageidautina, tačiau ji nėra iš karto sutrikdyti savo gyvenimą tuo pačiu būdu. Padaryti savo mokėjimų sąrašą ir padaryti sąmoningą pasirinkimą apie kiekvieną iš jų, išlaikyti saugą ir sveikatą omenyje, kaip jums pasirinkti.

Federacinės Studentų Paskolos

Jei jūs pasiskolino aukštojo mokslo naudojant vyriausybės paskolų programas, jūs turite keletą papildomų variantų. Paskolos, yra paremti federalinės vyriausybės turi tam tikrų privalumų, kurių nėra kitur.

 • Atidėjimas:  Jei atitinkate atidėjimo, galite sustabdyti mokėjimus laikinai. Tai suteikia jums laiko grįžti į jūsų kojų. Dėl kai kurių skolininkų, tai yra nedarbo laikotarpiu ar kitu finansinių sunkumų pasirinkimas.
 • Pajamų pagrindu grąžinimas:  Jei neturite gauti atidėjimą, jums gali būti suteikta galimybė bent sumažinti savo mėnesinių mokėjimų. Pajamų varoma grąžinimo programos gali sukelti mokėjimo, kuris turėtų būti labiau prieinamos. Jei jūsų pajamos yra labai mažos, jūs galų gale su labai mažu mokėjimo suderinti.

etapuose Paskolos

Mokėjimo diena paskolos yra taip pat unikalus, daugiausia dėl savo labai didelių išlaidų. Šios paskolos gali lengvai siųsti jus į skolos spiralę, ir galiausiai, ateis laikas, kai jūs negalite padaryti savo mokėjimus.

Konsoliduoti mokėjimo diena paskolos yra vienas iš geriausių variantų, jei galite mokėti juos išjungti. Ar galite ką nors parduoti Pamiršti pinigų? Shift skolą pigesnis skolintojas – net kredito kortelės balansas pervedimai gali jums sutaupyti pinigų ir nusipirkti jums laiką. Tiesiog reikia nepamiršti, balansas perdavimo mokesčius ir nenaudokite kortelę nieko išskyrus mokėti žemyn esamą skolą.

Jei jau parašyta čekį etapuose skolintojas, ji gali būti įmanoma sustabdyti mokėjimą čekio. Tačiau tai gali sukelti teisinių problemų, ir jūs vis dar skolingas pinigų. Pasikalbėkite su vietos advokatu ar patarėją susipažinę su savo valstybės įstatymus, kol nustosite mokėjimą. Net jei tai galimybė, jūs turėsite sumokėti nedidelį mokestį savo banką.

Kreditinės kortelės

Pralaidos mokėjimus kreditine kortele taip pat reikalauja ypatingo dėmesio. Jei įmanoma, bent padaryti minimalią sumą, nors daugiau yra visada geriau. Kai sustabdyti mokėjimus, jūsų kredito kortelės išdavėjas gali kelti savo palūkanų normą daug didesnės baudos dydį. Tai gali padaryti jums iš naujo įvertinti pirmenybę kurių mokėjimai praleisti, o kurias mokėti.

Gauk Pagalba

Jūs manote, kad jūs negalite sau leisti gauti pagalbos, jei kyla problemų su paskolų mokėjimų. Bet jūs nebūtinai nuo jūsų pačių.

 • Kreditinė konsultavimas gali padėti jums suprasti savo situaciją ir sugalvoti sprendimus. Išorės perspektyvos dažnai naudinga, ypač ką nors, kas dirba su vartotojais, kaip jūs kiekvieną dieną. Svarbiausia yra dirbti su  gerbiamų patarėjas , kuris ne tik bando parduoti jums kažką. Daugeliu atvejų, konsultavimas, jeigu nieko nekainuos jums. Priklausomai nuo jūsų situacijos, jūsų patarėjas gali patarti skolos valdymo planą arba kitą veiksmų eigą. Pradėkite patarėjas paiešką su Nacionalinio fondo kredito konsultavimo (NFCC) ir paklausti apie mokesčius ir filosofija prieš sutinkate su nieko.
 • Bankroto advokatai taip pat gali padėti, tačiau nenustebkite, kai jie rodo bankroto. Bankroto gali išspręsti jūsų problemas, bet ten gali būti geresnių alternatyvų.
 • Visuomenės pagalba taip pat prieinama daugelyje sričių. Vietos komunalinių paslaugų, federalinė vyriausybė, ir kiti suteikti pagalbą žmonėms, kuriems reikia padėti apmokėti sąskaitas. Šios programos galėtų suteikti pakankamai palengvėjimą, siekiant padėti jums likti ant jūsų paskola mokėjimai ir išvengti daugiau drastiškų priemonių. Pradėkite paiešką per USA.gov ir paprašykite savo vietos energijos ir telefono paslaugų teikėjai apie esamas programas.

Judeti i prieki

Iki šiol mes apėmė trumpalaikius pataisymai. Galų gale, jums reikia ilgalaikį planą likti ant sąskaitas. Gyvenimas yra mažiau streso, kai jūs neturite įdėti tuos gaisrus, ir jūs norite finansuoti didesnius ir geresnius tikslus.

 • Neatidėliotinos pagalbos fondas:  Tai svarbu turėti avarines santaupas. Nesvarbu, ar tai $ 1000, kad jums iš uogiene, ar tris mėnesius “verta gyvenimo išlaidoms, kad papildomų pinigų, kurie padės jums išvengti problemų. Jums nereikės imtis skolos, jei kažkas sugenda, ir jūs galėsite apmokėti sąskaitas be pertrūkių. Iššūkis yra kurti, kad fondas, kuris yra išleidžia mažiau nei uždirba reikalas.
 • Suprasti savo finansus:  Jums reikia gauti suvokti apie savo pajamas ir išlaidas, kad būtų sėkmingas. Parašykite tuos numerius žemyn ir stebėti kiekvieną denara jūs išleidžiate bent mėnesį – ilgiau tuo geriau. Nepamirškite įtraukti išlaidas mokate tik metus, pavyzdžiui, nekilnojamojo turto mokesčio arba draudimo įmokos. Jūs negalite padaryti protingus sprendimus, kol jūs žinote, kaip pinigai. Jums gali tekti uždirbti daugiau, išleisti mažiau, arba abu. Dėl greitų rezultatų, dažniausi variantai atsižvelgiant į papildomą darbą, pjovimo išlaidas ir parduoti daiktus, jums nebereikia. Dėl ilgalaikio padidinti, dirbti jūsų karjeros ir išlaidų įpročius po to, kai įvykdysite greitas pergales.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.