Kā jūsu paziņu lokā ietekme Jūsu budžets

Home » Budgeting » Kā jūsu paziņu lokā ietekme Jūsu budžets

 Kā jūsu paziņu lokā ietekme Jūsu budžets

Cilvēki ir sociālās radības. Mums ir tendence spogulis tiem ap mums.

Tātad, ja jūs cenšaties pārvaldīt savu budžetu, samazināt izmaksas, nopelnīt vairāk, un parasti kļūst finansiāli gudriem, jums vajadzētu ņemt ilgi, grūti apskatīt cilvēkiem ap jums.

Vai jūsu paziņu loks sastāv no labas ietekmēm un lomu modeļus? Vai ir jūsu draugi un ģimene, kas veicina neveselīgu finanšu ieradumus?

Patīk tas vai nē, mūsu paziņu loka-kolēģi, kaimiņi, draugi, ģimenei ir liela nozīme, veidojot savu attieksmi un uzvedību pret naudu.

Ja jūs uztraucaties, ka cilvēki savā dzīvē nav atbalsta jūsu lēmumu dzīvot vairāk budžeta apzinās dzīvesveidu, šeit ir daži padomi.

1. Pick Kas Jums izklaidēties ar Uzmanīgi

Tu mēdz atdarināt tiem ap jums. Es nesaku jums vajadzētu pilnībā atteikties pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem, kuri ir vairāk bezrūpīgi ar savu naudu; Galu galā, draudzība ir nenovērtējama.

Tomēr pagaidām, varbūt jums vajadzētu koncentrēties uz izdevumu piektdienas naktis ar daļu no saviem draugiem, kas mēdz būt izmaksu apzinās.

Ja visi jūsu draugi kļūst VIP pudele pakalpojumus par nakts klubu, jums var rasties kārdinājums to darīt, kā arī. Ja jūs žaut ar šo draugu grupu, kas drīzāk iegūtu saldētas picas un skatīties Netflix, tad jūs, visticamāk, darīt to pašu.

2. Ieteikt Lētāki aktivitātes

Kā jūs varat pavadīt laiku ar tiem draugiem, kuriem patīk pavadīt? Ir persona, kas ierosina darbības.

Jūsu draugi var krist atpakaļ uz to standarta paradumiem restorānvagonos veic restorānos vai hitting up bāri ja neviens iesaka alternatīvu.

Ņemot to uz sevi, lai pieminēt citu darbību, nozīmē, ka jūs varat izvēlēties kaut ko, kas ir gan jautri un maku draudzīgi.

Dodamies uz nakts pārgājienā, spēlējot galda spēles, spēlēt futbolu parkā, skatīties filmas mājās, vai ar jam session viesistabā ir visas lielas iespējas.

Kā pievienota prēmija, jums var kļūt populārs ar saviem draugiem, jo ​​viņi vairs nav jānāk klajā ar jautras idejas vai aktivitātes.

Jūs, protams, kļūs par centrālo organizators jūsu draugu grupas ietvaros. Kurš zināja saspiežot pennies varētu radīt lielāku draudzību?

3. Saņemiet jūsu laulātais par padomes (ja jums tāds ir)

Nekas var decimēt savu budžetu ātrāk nekā laulātā vai nu nepiekrīt savu redzējumu, vai arī nav baudīt pēc cauri ar izpildi.

Motivējot jūsu laulātais, jūs arī motivēt sevi. Dažreiz labākais veids, kā pieturēties pie plāna, ir kopsakarība palīdzību ar atbildības draugu. Nav viens labāk nekā jūsu laulātais vai partneris aizpildīt šo lomu.

Ko Jums vajadzētu darīt, ja jūsu laulātais ir neinteresē? Pajautā viņam vai viņai izveidot Vision Board atklāt pamatā “Kāpēc,” motīvs, aiz šo jauno atradumu taupība. Ja viņi nesaprot jūsu vēlmi budžetā, tie varētu pēc tam atzīstot, ka jūs esat izlaižot restorāns, šovakar, lai jūs varētu veikt pirmā iemaksa par māju, vai pensionēties 5 gadus agrāk nekā plānots, vai atbrīvoties no jūsu auto maksājumu vienreiz un uz visiem.

Jūs varat paskaidrot, ka budžeta nav par liedzot sev no dažiem indulgences. Tas ir par inching tuvāk saviem lielajiem mērķiem. Skipping deserts nav justies kā šāds upuris, kad tu saproti, naudu jums būtu pavadīts šokolādes kūka, tagad ir papildus naudas jūsu Aruba ceļojumu fonds.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.