Kā Kredītkaršu noziedzība darbi

Home » Credit and Debt » Kā Kredītkaršu noziedzība darbi

Kā Kredītkaršu noziedzība darbi

Lai saglabātu savu kredītkarti atvērta un ar labu reputāciju, jūsu kredītkartes līgums nepieciešams, lai jūs veikt ikmēneša kredīta maksājumus laikā. Jums ir jāmaksā vismaz minimālā līdz nogriešana laika termiņam, pretējā gadījumā jūsu maksājums tiks uzskatīts par vēlu. Trūkst savas kredītkartes maksājums liek jums draud kļūt par likumpārkāpumu. Kredītkarte noziedzība var ietekmēt jūsu kredīta score, un ietekmēt jūsu spēju iegūt jaunus kredītu balstītas lietojumprogrammas apstiprināti.

Kas ir Kredītkarte noziedzības?

Kredītkartes noziedzība ir kredītkarte statuss, kas norāda jūsu maksājums ir nokavēts par 30 vai vairāk dienas. Tajā brīdī, jūsu kavējuma statuss tiek ziņots kredītu biroji, un ir iekļautas jūsu kredīta ziņojumu. Vēlu maksājums tiek pievienots jūsu kontam un jūsu kredītkartes izsniedzējs var sākt zvana, e-pastu, vai arī sūtot vēstules, lai iegūtu jūs nokļuvuši savā kontā atkal

Kad jūsu maksājums ir 60 dienas noziedznieka, jūsu kredītkartes izsniedzējs ir atļauts palielināt savu procentu likmi soda likmi. Sods kurss paliks spēkā sešus mēnešus. Pēc tam, kad jūs veicat sešus secīgus maksājumus laikā, likme dosies atpakaļ normāli jūsu esošo bilanci. Jūsu kredītkartes izsniedzējs ir atļauts paturēt likmi efektīva jauniem pirkumiem jūsu kredītkartes.

Kredītkarte noziedzība kursi

Valsts kredītkaršu likumpārkāpumi likmes var norādīt, cik mājsaimniecības risina savu parādu. Parādu pieauguma, varētu nozīmēt, ka cilvēki nav pietiekami daudz naudas, lai samaksātu savus parādus un varētu signalizēt lielākas ekonomiskās problēmas. Gada pirmajā ceturksnī 2018, kredītkaršu likumpārkāpumi likmes komercbankās, kas nav top 100 pieauga līdz 5,9 procentiem, ziņo Business Insider . Vai noticis līmenis nav bijis tik liels, jo pirms finanšu krīzes.

Salīdzinājumam, 100 lielākās bankas ir kredītkartes likumpārkāpumu likmi 2.48 procentiem, palīdzēja ar šo banku spēju piesaistīt patērētājus ar augstāku kredīta rādītājus ar ienesīgs kredītkaršu piedāvājumus.

Nopietnas kredītkaršu likumpārkāpumi likmes pieauga līdz 1,78 procentiem gada pirmajā ceturksnī 2018. vs 1,69 procentiem gada pirmajā ceturksnī 2017. Saskaņā ar datiem no TransUnion. Konti, kas ir 90 vai vairāk dienu kavējums tiek uzskatīts par nopietni vainīgs. Daudzas kredītkaršu emitentiem arī apturēt jūsu spēju veikt maksājumus pēc tam, kad jūsu konts ir nopietni vainīgs.

Kas notiek pēc Kredītkarte noziedzības?

Kredītkartes noziedzība nav ceļa gals. Patērētājiem ir iespēja panākt par kredītkaršu maksājumiem, un dot savu kontu atpakaļ labā stāvoklī. Tas maksās vairāk, lai saņemtu nokļuvuši atkal – jums ir jāmaksā visu nokavēto maksājuma bilanci, kā arī procentus un kavējuma maksas, kas ir uzkrāta. Ja jūs nevarat atļauties maksāt nokavēto maksājuma bilanci, sazinieties ar kredītkartes izsniedzēju, lai noskaidrotu savas iespējas kļūst nozvejotas atkal. Patēriņa kredīts konsultācijas varētu būt vēl viena iespēja iegūt nozvejotas līdzi saviem maksājumiem, it īpaši, ja jūs neesat veikuši vairākas kredītkartes.

Pretējā gadījumā, ja jūsu kredītkartes bilanci paliek noziedznieka, tas galu galā tiks slēgtas un maksas-off. Kas notiek, kad jūsu kredītkartes maksājums ir 180 dienas nokavēts. Kad kredītkartes bilance ir jāmaksā-off, jums vairs nav iespēja panākt atkal un dot savu konta strāvu vēlreiz. Visa bilance ir saistīts un to var nosūtīt uz savākšanas aģentūra, ja tu nespēj maksāt to off ar sākotnējo kreditoru.

Vai Kredītkarte kavējums tiks noņemta no jūsu kredīta ziņojumu?

Pēc tam, kad negatīva informācija ir pievienots jūsu kredīta ziņojumu, tas parasti ir noņemts tikai tad, ja tā ir neprecīza, nepilnīga, nav iespējams pārbaudīt, vai pagātnes kredīta ziņošanas termiņu. Ja jūsu kredīts ziņojums ietver kļūdaini ziņoja kredītkartes likumpārkāpumus, jūs varat nosūtīt kredīta ziņojumu strīdu lai to izmeklē un noņemt. Nosūtīt kopiju jebkuru pierādījumu jums ir, ka var atbalstīt strīdu.

Pretējā gadījumā, likvidējot precīzi ziņoja kredītkartes noziedzību, ir grūtāk. Kredītkaršu emitenti likumīgi atļauts negatīva informācija, ja vien tas ir pareizi. Jūsu kredītkartes izsniedzējs var būt gatavs noņemt likumpārkāpumu, ja jūs panākt saviem maksājumiem vēlreiz.

Pat ja jūs nevarat noņemt kredītkartes likumpārkāpumus, tuvojas saviem maksājumiem, ir svarīgi, lai novērstu konta tiek uzlādēts-off un jūsu kredīta tiek bojāti vēl vairāk. Jo ātrāk jūs nokļuvuši atkal, jo ātrāk jūs varat sākt atjaunot savu kredīta score ar savlaicīgiem maksājumiem. Kad jūs panākt, jūsu konta statuss tiks norādīts, ka jūsu maksājumi pašlaik ir uz laiku. Pēc septiņiem gadiem, negatīvās ziņas par konta tiks nokrist jūsu kredīta ziņojumu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.