Kā Ņemot nulles atlikums ietekmē Jūsu Credit Score

Home » Credit and Debt » Kā Ņemot nulles atlikums ietekmē Jūsu Credit Score

 Kā Ņemot nulles atlikums ietekmē Jūsu Credit Score

Par parāda nēsājat apmērs ir 30 procenti no jūsu kredīta score, lai jūsu kredītkartes atlikumu, protams, ietekmē jūsu kredīta score. Ņemot lielas atlikumus var kaitēt jūsu kredīta score, jo tas paaugstina jūsu kredīta izmantošanu – attiecību jūsu kredītkartes atlikumu, lai jūsu kredīta limitu.

Daži cilvēki, tomēr ir bažas, ka nulles līdzsvaru var kaitēt to kredīta rādītājus. Tā nav taisnība – nulles atlikums netiks pazemināt jūsu kredīta score, ja tomēr, jums ir nulles bilance, jo jūs neesat bijis, izmantojot savu kredītkarti.

Šādā gadījumā kredīta izsniedzējs var pārtraukt sūtīt kredīta ziņojumu atjauninājumus šajā kontā, un var pat slēgt kredītkarti, kuras abas var ietekmēt jūsu kredīta rezultātu.

Nulles bilances un jūsu kredīta ziņojumu

Ņemot nulles atlikums jūsu kredītkarti, piemēram, tāpēc, ka jūs atmaksāties jūsu kredītkartes pilnā katru mēnesi, tas nenozīmē, ka nulles atlikums parādīsies uz jūsu kredīta ziņojumu – vai ka nulles atlikums tiks izmantots, lai aprēķinātu savu kredītu rezultāts. Lūk, kādēļ: jūsu kredītkartes informācija ir ziņots dažādos laikos visa mēneša garumā (parasti uz konta izraksta beigu datuma), un varētu ziņot dienā, kas jūsu kredītkartes atlikumu nav $ 0. Piemēram, ja jūs veicat pirkumu $ 100 par mēneša 5. datumam un maksāt to pilnībā gada 17. mēneša, bet jūsu kredīta ziņojums tika atjaunināts 12. mēneša, jūsu kredīta ziņojums neuzrāda $ 0 līdzsvaru .

Ja jūsu bilance vienmēr ir nulle, jūsu kredīta ziņojumu, iespējams, parādīs atlikums lielāks nekā tas, ko jūs pašlaik veic.

 Par laimi, kam nav nulles atlikums netiks kaitēt jūsu kredīta score, kamēr līdzsvars jums ir, tas nav pārāk augsta (virs 30 procentiem no kredīta limitu).

Getting Balance kuru vēlaties ziņot

Ja jūs esat piesakās uz lielu aizdevumu drīz, un vēlaties, lai uzlabotu jūsu izredzes tikt apstiprināts, samaksāt kredītkaršu atlikumus uz leju, un nav nekādas papildu pirkumus par pāris nedēļām.

Tādā veidā, jūs varat būt pārliecināts, ka zema (vai nulles) atlikums parādās uz jūsu kredīta ziņojumu, un tas ir atspoguļots jūsu kredīta rezultātu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.