Kā Nesen koledža Grads var ieguldīt

Home » Investing » Kā Nesen koledža Grads var ieguldīt

Student Loan Parāda nav šķērslis veidot portfolio

Kā Nesen koledža Grads var ieguldīt

Jūs varētu domāt, ka frāze “students aizdevums nabadzība” ir nosaukums no dažām skices par YouTube College Humors kanālu. Bet tur nav daudz smieklīgi par finanšu albatrosu, kas saskaras studentu šodien-rekordlīmeni, kas tikko skāra vēl augstāka līmeņa, kā jūs pabeidzis lasīt šo teikumu.

Paaudze parādos

Students aizdevumu parāds pulkstenis uz FinAid.com tīmekļa vietni, kas sevi atjaunina ik pēc dažām sekundēm, ir tagad aizvēršanās par $ 1460000000000.

Par koledžu Grads cer ieguldīt, tad ietekme ir mokoša. Aptauja 5000 pašreizējo studentu izlaisti 2016. gadā Allianz Global palīdzību nonāk pie šāda secinājuma: “Studentu kredīts nabadzība” ir pārāk reāla, un tā nedrīkst beigties ātrāk. Pēc mācību, apmēram viens no četriem studentu ziņots, kam nav papildus naudu tērēt. Gandrīz puse (44,6 procenti), maksā par savu izglītību pilnībā, un aptuveni 12 procentiem pat nezina, cik daudz viņi parādā.

Jums nav pat apnikt crunching šos skaitļus: Just košļāt uz tām varbūt minūti. Tagad, redzēt, ja jūs varat izdomāt, kur studentu var atrast naudu, lai ieguldītu akciju bez apzog jau ierobežotos budžeta mac un sieru.

Allianz aptauja atklāj, ka no tiem studentiem, kuri ir studentu aizdevumiem, un zina līdzsvaru, 40 procenti parādā vismaz $ 30,000. Tas ir saskaņā ar skaitļiem, ko apkopojis institūta koledžas Access un panākumu.

Par klases 2014. gada parāds skaitlis vienu studentu hit $ 28950 vienam aizņēmējam, ar septiņi no 10 skolēniem, kas ir parādā. Pēdējo desmit gadu laikā, students aizdevums parāds ir pieaudzis divreiz inflācijas līmeni; tuitions ir kāpušas aptuveni tādā pašā tempā atgriežās 40 gadiem. Ar daudziem aplēsēm, uz vienu studentu parāds skaitlis ir pārsniedzis $ 30.000 zīmi.

Tātad, atrast kaut ko-kaut-par studentu un absolventu ieguldīt jābūt bezcerīgs iemesls, pareizi? Nu, ne gluži. Piešķirts, ceļš ir varens grūti kaplis. Iet uz medicīnas vai tiesību skola, un jūsu parāds skaitlis var viegli papildināt $ 100,000.

Taču tas joprojām ir iespējams sākt sūtīt portfeli, eksperti apgalvo. Tas ir jautājums par padarot to par prioritāti, pat tad, ja, sākot naudas summas ir niecīga.

Sākot Small

Viens populārs veids, kā to izdarīt, ir, izmantojot viedtālruņa investīciju progr, piemēram, Acorns. (Tās dibinātājs, tūkstošgadu Jeff Cruttenden, hit uz ideju, bet vēl koledžā pats.) Acorns veikt jebkurus jūs pavadīt no saistītiem kredīta un debeta karšu pirkumiem un noapaļo to līdz tuvākajam dolāram. Izmaiņas tiek ieguldīta sešos dažādos fondos, pamatojoties uz riska toleranci. Tas ir jo īpaši vērsta uz maziem investoriem atturīga brokeru māju.

Vēl viens veids ir, izmantojot tiešsaistes investīciju vietās, piemēram, meliorācija. Dibinātājs Jon Stein mājas seko vienkāršu ceļu, kur ievadāt savu vecumu un viens no pieciem vispārējās investīciju mērķiem (ti, “veidot bagātības”, un “drošības tīkls”). Pēc tam tā iegulda naudu kombinācija, akcijas un obligācijas: pilnībā diversificētā ieguldījumu portfelī 12 globālo aktīvu klasēm.

“Promocijas ir lieliska platforma jauniem investoriem, lai sāktu,” saka Deivids Weliver, dibinātāja redaktora MoneyUnder30, personīgo finanšu un investīciju tīmekļa vietni Millennials. “Tas nav minimālā investīcijas, un tas ir viegli veikt nelielas, ikmēneša ieguldījumi, izmantojot tiešo depozītu.”

Saņemt minētā darba devēja Matching

Ir stratēģija rūpīgi izpētes jaunas darbavietas priekšrocības. Vai arī, ja jums ir nepieciešams uzmanību mantrausis, kā tas ir? Bez naudas! Tā ir pieejama daudzās darba vietās, pat tad, ja bezmaksas pusdienas nav.

“Millennials ar darbiem, kas piedāvā 401 (k) darba devēja maču vajadzētu piedalīties, cik nepieciešams, lai iegūtu pilnu spēli; Tas būtībā ir brīva nauda pensijā, “saka piebilst Anthony Criscuolo, sertificēts finanšu plānotāja un portfeļa pārvaldnieks ar Palisades Hudson Financial Group Ft. Lauderdale, Florida birojs.

Izveidojot 401 (k) vai individuālo izdienas konts (IRA) iezīmē absolūto ieguldījumu, kuri ir būtiski jauniem darbiniekiem. Jā, nomaksājot kredīta parādu, ir svarīga. Bet liekot malā naudu katru gadu pensijā, it īpaši, ja jūs sākat 21 vai jaunākā vecumā, nosaka jūs par diezgan ligzdu olu pensionāru. Patiesībā, jūs varat pārvērst $ 45 mēnesī par $ 1 miljonu, vienkārši, ja jūs zināt likumus salikto procentu.

Pieņemsim, ka kāds vecums 20 sākas plunking leju $ 45 mēnesī ar 50 procentiem uzņēmuma spēli. Ja viņa paaugstina ieguldījumu par tādu pašu summu, kā jebkurš pay paaugstina viņa saņem, viņa būs vairāk nekā $ 1 miljonu Pensijas, pieņemot 3,5 procentiem gada darba samaksas palielinājumu un 8,5 procentiem peļņu 401 (k) ieguldījumiem.

“Saskaņā ar 2014. gada ziņojumu, ko amerikāņu pabalsti padomes, gandrīz 80 procenti no pilnas slodzes darba ņēmējiem piekļūt darba devēja sponsorētā pensiju plāniem,” saka Džeimss Capolongo vadītājs noguldījumu produktu un cenu noteikšanu TD Bank un atrodas Mount Laurel, New Jersey.

Pievelciet savu jostu un Invest Ko Jūs ietaupiet

Tur ir arī jautājums par atbrīvojot naudas, un jā, mēs rezerves jums runas par ikdienas Bigbucks latte. Big lēmumus, kā arī mazajiem, var atbrīvot naudu, lai gan daži ir grūti aizmirst. Ja jūs izvēlaties veikt darbu Sanfrancisko, piemēram, jūs, iespējams iegūt maksā vairāk, bet jūs arī gatavojas maksāt vairāk noma. Daudz vairāk.

Statistika apkopo RadPad, mobilo dzīvokļa meklēšanas un īres maksājumu pakalpojumu sniedzēju, liecina, ka pilsēta Golden Gate prasa zelta kasē tikai, lai atrastu vietu, kur pakārt savu cepuri.

Entry līmeņa darbinieki tērēs 79 procentus no saviem ienākumiem uz noma Sanfrancisko un Ņujorkā, jūs pavadīt 77 procentus no savas ieceļošanas līmeņa ienākumiem uz neko iedomātā: vienu guļamistabu dzīvoklis iet par vidējo cenu 3000 $ mēnesī .

Ņemot darbu Ostinā, Teksasā, savukārt, nozīmē, ka tikai 36 procenti no algas iet uz noma. Un neviens nesen grad viņu tiesības prātā gatavojas apsūdzēt Austin-vienu no pasaules lielākajiem mūzikas pilsētām un mājas dienvidos līdz Dienvidrietumu mūzikas festivāls-būt garlaicīgi vieta, kur dzīvot.

Daži tas nozīmē arī radoši domāt par izdevumiem, jums jau ir attiecībā uz atdeves likmi. Ja jūs nolīgt grāmatvedi darīt jūsu nodokļus, piemēram, kādam ar vairāk resursu un lielāku prasmju kopumu, iespējams, var aizķerties jums lielāku kompensāciju, kas varētu vairāk nekā maksāt par paaugstinātu stundas likmi. Un, ja tu esi stāvoklī, lai refinansētu studentu kredītus ar zemāku procentu likmi, jums tiks liekot daudz vairāk naudu atpakaļ kabatā ilgajam.

izglītoties

Visbeidzot, tur vienmēr ir jēdziens, protams, izglītot sevi.

Lielo investīciju konsultācijas var atrast visā internetā, un tur ir, ja jūs, bagātības uzticamiem avotiem. Varbūt jūs nevarat atļauties algot finanšu konsultanta tavi vecāki izmanto, bet jūs, protams, varat lasīt savu blogu … vai pat organizēt vienu reizi tikšanās iet pār savu situāciju un izdomāt dažus mērķus.

“Kaut arī maksājot par finanšu konsultāciju var šķist nepieejamā vietā, pat jaunie speciālisti būtu nopietni jāapsver vismaz vienu reizi apspriešanos ar Finanšu speciālists,” Criscuolo saka. “Tāpat kā jūs uzticēt savu veselību ar ārstu vai jūsu auto mehāniķis, reģistrēšanās ar finanšu Pro var maksāt par sevi, izveidojot stabilu ilgtermiņa finanšu plānu.”

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.