Kā palielināt savu pensijas ienākumu

Home » Retirement » Kā palielināt savu pensijas ienākumu

Kā palielināt savu pensijas ienākumu

Jūs vēlaties, lai ne tikai pietiekami daudz naudas, lai dzīvotu ērti, ja jūs pensijā, bet nedaudz vairāk. Varbūt jūs vēlaties, ir pietiekami, lai ceļotu, sākt šo sānu bizness vienmēr runājām vai iegādāties savu sapņu māju, jo jums ir laiks, lai baudīt to. Neatkarīgi no jūsu pensijas sapņi ir, palielinot savu pensijas ienākumus var palīdzēt.

Šeit ir daži veidi, kā darīt tieši to.

Sākt Saving kā pēc iespējas ātrāk

Jūs esat bez šaubām dzirdējuši par ieguvumiem salikto procentu. Jo ātrāk jūs sākat taupīt, jo ātrāk jūs sākat iegūt interesi un ātrāk, ka interese var sākt maisījumu. Divus gadus padara starpību, tomēr pēc pieciem vai 10 gadiem, rada lielu atšķirību summu jūs galu galā ar pēc aiziešanas pensijā.

Tātad, pat ja jūs par saspringto budžetu, sākt stashing vismaz mazliet no tā prom no norakstīšanas kontā. Vai tas automātiski atskaitīta no jūsu paycheck, lai jūs nav kārdinājums tērēt to. Jūs ieguldīt savā nākotnē.

Sākt taupīšana ir vienreizējs maksājums,

Tas viens ir ne vienmēr ir iespējams, bet, ja jums gadās būt jauka vienreizējs naudas nonāk jūsu rīcībā, apsveriet iespēju izmantot to kā pamatu jūsu pensijas fonda. Graduations un kāzas bieži rada dāvanas naudā, tāpēc izmantot tos kā jūsu pensijas konta paaugstinātu salikto procentu sēklu un lielāku atdevi, ja esat pensijā.

Izdomāt, kuras IRA konts Darbi Jums un izvairīties no Getting pārpūles

Individuālo pensiju kontu (IRA) palīdzēt pensionāri-to-be veicina viņu nākotni, liekot naudu prom uz dažādiem ieguldījumiem, bet arī tiek noderīgus nodokļu pārvaldības instrumentus.

Divi visbiežāk Iras ir tradicionālās un Roth Iras, un viens no nozīmīgākajiem atšķirības ir tas, kā tie nodokļu iemaksas un sadali. Piemēram, ja persona ir zemāku nodokļu kategorijā pensionāru nekā agrāk, viņš būtu iespējams izmantot tradicionālā IRA, kas ļauj dažas nodokļu atskaitāms iemaksas un nodokļi sadali, kā parasts ienākumiem.

Iegūt līdzīgu ieguldījumu

Divu veidu Iras, vienkāršotās Darbinieku Pension (SEP-IRA) un Savings Stimuls spēles plāns darbinieku (VIENKĀRŠI-IRA), ļauj darba devējiem, lai veicinātu darbinieku IRAS. Protams, ņemot papildu vai sakritības ieguldījumu jūsu IRA palielinās vērtību, tāpēc pārliecinieties, ka jūs jautājiet savam darba devējam to darīt.

Runājiet ar Pro

Tā ir laba ideja darīt savu pētījumu, izglītot sevi par savām iespējām un pieņemt apzinātus lēmumus, bet jūs varat arī saņemt modernu palīdzību no Finanšu speciālists, kura izglītība un karjeras jākoncentrējas uz plānošanu un ietaupīt pensijā.

Iegūstiet vislabāko no finanšu konsultanta darot savu mājasdarbu pirmās. Nāc uz tikšanos ar dažiem pamata izpratni par iespējām, savām finanšu mērķiem un konkrētiem jautājumiem par to, kā vislabāk sasniegt šos mērķus. Ar sava konsultanta ieskatu un savu intelektu, jūs varēsiet atrast labāko stratēģiju, lai maksimāli palielinātu savu pensijas ienākumus.

Paskaties Ārpus Box

Nebaidieties aplūkot citas iespējas palielināt un saglabāt savu pensijas ienākumus. Jūs varat ieguldīt nekustamajā īpašumā, kļūt par riska kapitālistam, palielināt interesi aizdodot savu naudu, vai investēt preces, kurām ir ievērojama vērtība, lai augt savu pensijas ienākumus.

Vislabāk to darīt, ir kļūt aktīvi uzraudzīt, kā jūsu pensijas ienākumi aug. Pasivitāte ir nāvējoša. Iegūt interesē, iesaistīties, izglītot sevi un sāktu pārvaldīt savu nākotni tagad.

Bottom Line

Ņemot pietiekami daudz naudas, lai dzīvotu ērti, ja jūs pensijā, nav pietiekams, lai lielākā daļa cilvēku. Tas ir arī svarīgi, lai būtu nedaudz extra, lai jūs varētu izpildīt dažus no jūsu dzīves garo sapņus, piemēram, ceļojumā, kad jūs pensijā. Vai to var iegūt padomus no pro vai saglabājot agrāk, ir daudzi vienkārši veidi, pārliecinieties, vai esat gatavi, kad esat pensijā.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.