Kā palikt motivēti ietaupīt naudu

Home » Budgeting » Kā palikt motivēti ietaupīt naudu

Kā palikt motivēti ietaupīt naudu

Budžetēšanas taktika un padomi palīdzēs jums izpildīt dienas līdz dienai darbu, pārvaldīt jūsu finanses.

Budžetēšanas stratēģijas palīdzēs jums saprast, uz mērķi orientēta un filozofisko līmenī, kāpēc tieši jūs darāt visu šo darbu.

Bet papildus naglām savu taktiku un zinot savu stratēģisko redzējumu, tur trešais elements, budžeta, kas jums ir nepieciešams, lai aptvertu: saglabāt savu motivāciju.

Kāpēc uzturēšana Money Motivācija Essential?

Vai šis skaņu kā ķekars žargona?

Ļaujiet man salīdzināt ar citu piemēru:

Kad esat par diētu, jums ir nepieciešams taktiku. Jums ir nepieciešams, lai uzzinātu, piemēram, lai aizstātu krēmveida sēta mērci ar zemu tauku saturu, zemu carb, jogurts balstītu alternatīvu.

Jums ir nepieciešams, lai uzzinātu taktiku no balta rīsus aizstāt ar brūnie rīsi, treknu gaļas gabali ar liesās gaļas gabali, un ceptiem dārzeņiem ar grilētiem, tvaicēti vai zaļus dārzeņus.

Tie visi taktika. Viņi padomus, kas palīdzēs jums izpildīt dienas uz dienu diētu.

Jūsu diētu stratēģija palīdz izdomāt, filozofiski, kāpēc jūs izpildīt šos taktiku. Jums var būt stratēģija vadošo zemu carb dzīvesveidu, kļūstot par sirds veselīgu ēdājs vai griešanas piesātinātos taukus no jūsu sistēmā.

Bet papildus jūsu stratēģiju un jūsu taktiku, jums ir vajadzīgs arī plain vecs motivāciju. Tas nav svarīgi, cik daudz jūs tiecas kļūt par sirds veselīgu ēdājs vai cik padomus un taktika jums mācīties. Neviens, kas būs svarīgi, ja kādā brīdī vājums, jūs šalli leju visu maisu kartupeļu čipsi seko četrpadsmit šokolādes chip cookies.

Motivācija ir tikpat svarīga kā savu vīziju un jūsu taktiku. Stratēģija, taktika, un motivācija ir trīs stūriem “veiksmes trīsstūri”.

Tagad, ka jūs zināt, kāpēc tas ir svarīgi palikt motivēti, kā jūs varat saglabāt virzību, kad runa ir par jūsu finanses? Šeit ir daži ieteikumi:

1. Saglabāt ilgtermiņa mērķa prātā

Iespējams, jūsu mērķis ir kļūt par pilnīgi bez parādiem.

Varbūt jūs vēlaties, lai pensijā vecumā 45. (Jā, to var izdarīt.)

Varbūt jūs vēlaties, lai pieder jūsu mājās bez maksas un skaidrs, bez hipotēkas pievienots. Varbūt jūs vēlaties nosūtīt savus bērnus uz koledžu neapgrūtinot tos ar studentu aizdevumiem, samaksāt par bērna kāzām, vai atmest darbu jums nav baudīt, lai jūs varētu turpināt zemāku apmaksātu, bet vairāk atbilstošu alternatīvu karjeru.

Neatkarīgi jūsu “kāpēc”, saglabā to priekšgalā sava prāta. Hang fotogrāfiju pārstāv savu “kāpēc” visā jūsu mājās. Pastāvīgi atgādināt sev par lielu, vispārējo mērķi jūs tiecamies.

2. Iedomājieties sevi Tavās Golden Years

Pētījumi ir pierādījuši, ka cilvēki, kuri ir lietpratīgi vizualizējot sevi kā pensionāriem mēdz saglabāt vairāk par pensionēšanās nekā cilvēkiem, kam nav.

Jūs varat lejupielādēt bezmaksas app no ​​iTunes Store sauc par “Vecums mana seja”, kas ļauj digitāli vecuma fotogrāfiju jūsu sejas. Merrill Edge ir arī bezmaksas programmu sauc Sejas Pensionēšanās, kas piedāvā to pašu pakalpojumu.

Getting ieskatu par sevi kā vecākais pilsonis varētu motivēt jums, lai saglabātu pensijas uzkrājumus. (Un kā bonusu, jums var būt arī vairāk motivēti valkāt pretiedeguma, dzert ūdeni, un iegūt daudz gulēt!)

3. Runāt ar cilvēkiem, kas ir pārtraukta

Daudzi senioriem jums pateiks, ka to divu lielāko nožēlu nav labāk rūpēties par savu veselību un savām finansēm.

Līdz tikšanās un runājot ar cilvēkiem, kuri nodarbojas ar sekām viņu jaunības lēmumi, jūs varētu kļūt lielāka motivācija palikt prom no kļūdām, ko tās uzņēmušās.

Nav pārliecināts, kur satikties pensionāri? Izmēģiniet lasījums blogus raksta pensionāri, kurā tie dokumentēt savu dzīvi, viņu prieki, un viņu problēmas. Jūs varētu arī lūgt jūsu vecākiem ieteikumus, ja viņi dzīvo 55+ sabiedrībā.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.