Kā Pārvaldīt Money Bez Stingri budžetu

Home » Budgeting » Kā Pārvaldīt Money Bez Stingri budžetu

Jūs nevēlaties Sīkāka līnija Itemed budžetu. Ko tu vari izdarīt?

 Kā Pārvaldīt Money Bez Stingri budžetu

Personas finanses, kā es vienmēr saku, ir personiska.

Daži personības tipi patīk radot rindas vienība, detalizētu budžeta ietvaros izklājlapu, programmatūrā vai izmantojot vecmodīgs papīra un, zīmuli.

Citi cilvēki, tomēr, mēdz būt “liela attēlu” domātāji, un jēdziens detalizētu budžetu kļūst tos izslēgt.

Ja jūs esat viens no tiem personības tipu, kas izvēlas veikt lielas ainas apskatīt budžeta, nevis zīmēšanas ārā rindas vienībai kārtību, ko jūs varat darīt, lai pārliecinātos, ka jums palikt uz augšu jūsu naudu?

Šeit ir astoņi padomi.

Noskaidrotu, cik daudz jūs tiešām nopelnīt

Iedomāsimies, ka jūs veicat $ 15 stundā, vai $ 35 stundā, vai $ 40,000 gadā, vai $ 70,000 gadā. Neatkarīgi no jūsu ienākumiem, ne tikai paļauties jūsu darba samaksu vai gada alga kā savu “ienākumiem.” Jums ir tikai tiešām saņemšu naudu daļu no tā.

Ņemt vērā atskaitījumus, kas veikti no citām lietām, ko jūs maksājat par federālajiem, valsts un vietējiem nodokļiem, kā arī sociālo nodrošinājumu. Arī atņemt no darba izmaksām, piemēram, par naudas summu, ko pavadi braukā uz un no darba katru dienu. Ja jums ir jāmaksā par bērnu aprūpes, darba dienas laikā, atņemtu šo summu no jūsu “bruto ienākumi”, kā arī. Tas palīdzēs jums saprast savu “neto” darba samaksa pēc darbu saistītās izmaksas tiek atskaitītas out.

Vienmēr Meklējiet piedāvājumi

Ja jūs pieeja katru rēķina ar naudas taupīšanas, naudas apzinās mentalitāti, jūs varēsiet apgriezt uz leju jūsu izdevumus bez obligātas nepieciešamības rindas vienībai budžetu.

Nebaidieties kuponu un izpārdošanu stendos!

Ir tonnas lielu darījumu, kas tur, ja jūs paskatieties uz tām. Salīdzināt cenas tiešsaistē. Izmantot bezmaksas lietotnes, piemēram, svītrkodu skeneri, lai salīdzinājums-veikalā, kamēr jūs esat iekšā veikalā. Izveidot do-it-yourself projektus. Cook ēdieni no nulles. Pārslēgties uz LED gaismas, kas ļaus ietaupīt jūsu elektroenerģijas izmaksas.

Grunts līnija: Pat ja jūs neesat gatavojas izveidot papīra-and-zīmulis budžetu, jums ir nepieciešams pievērst uzmanību arī jūsu ikdienas paradumiem.

Meklēt jūsu kredītkaršu un debetkaršu pārskati par slēptās cenrādī

Vai jums automātiski pagarināts abonēšanai, kas jums vairs nav vēlējāties? Vai jūs nejauši jāmaksā pārāk daudz naudas par produktu? Vai jums hit ar maksu vai sodu, kas, iespējams, varētu vienoties prom?

Vai sevi (un jūsu kredīta), favor, apskatot katru mēnesi paziņojumā saņemtā un pārliecinoties, ka visi jūsu izdevumi ir likumīgi. Slēptās maksas un negodīga maksas ir bieži, tāpēc pārliecinieties, ka jūs varat pārskatīt savus paziņojumus regulāri.

Atvērt Sub-Uzkrājumu konti

Taupot naudu ilgtermiņā, ir tikpat svarīga, kā pārvaldīt naudu īstermiņā. Ko tas nozīmē? Būtībā tas nozīmē, ka jums nevajadzētu saņemt tik pārāk nokļuvuši daudzie dienas uz dienu skribents saspiežot, ka jūs ignorēt jūsu ilgtermiņa mērķus, piemēram, ārkārtas fondiem, pensijas, un mājas un automašīnas uzturēšanu.

Izlemt, cik daudz naudas, par algas vai mēnesī, jūs vēlaties veltīt katram no jūsu ilgtermiņa mērķiem. Tad automātiski atsaukt ka nauda ik pēc divām nedēļām vai ik mēnesi uz krājkontu atvēlēts šo konkrēto mērķi.

Piemēram, jūs varētu atvērt SmartyPig konts; tiešsaistes krājkonts, kas ļauj jums izveidot maz sub-ietaupījumu mērķus, piemēram, “Pērkot jaunu (izmanto) Auto” vai “Domāsim par nākamo semestri ir mācību grāmatas.” Jūs varat veikt automātiska izņemšana no sava norēķinu konta uz katru no šīm apakšgrupas krājkontiem ik pēc divām nedēļām vai ik mēnesi.

Analizēt tērēt savu naudu

Labi, lai jūs nav padarīt līnijas objektu budžetu. Bet jūs joprojām varat būt apzinās par to, kur jūsu nauda plūst. Ja jums atrast sev pasūtot skaistumkopšanas produktus Amazon nedēļā, vai arī, ja pamanāt, ka jūs esat izbeigs uz vakariņām ar draugiem divas reizes nedēļā, jūs esat atklājusi lielu aizplūšanu uz jūsu maku. Jums nav obligāti nepieciešams izklājlapu jums pateiks, ka jūs tērējat daudz šajā arēnā – jums vienkārši nepieciešams, lai kļūtu vairāk apzinās par to.

Noteikt īpašus finansiālos mērķus

Izrēķināt, cik daudz jūs vēlaties pensijā ar noteiktu vecumu, cik daudz jūs vēlaties, lai saglabātu jūsu bērna koledžas izglītību, un to, ko termiņš jūs vēlaties, lai jūsu kredītkartes atmaksājās ar. Get organizē nosakot konkrētus mērķus ar termiņiem. Tad strādā atpakaļ, lai noskaidrotu, cik daudz jums ir nepieciešams, lai saglabātu katru mēnesi, lai sasniegtu šo mērķi.

Sekojiet 80/20

Vismaz, jums vajadzētu saglabāt 20 procentus no savas veikt mājas atalgojumu. Ja jūs nevēlaties, lai rindas vienībai katru detaļu jūsu budžetā, tad – vismaz – automātiski atcelt 20 procentus savas veikt mājas ienākumiem, un pavadīt pārējo. Es atsaucos uz to kā 80/20 budžetā .

20 procenti ienākumu, ka jūs ietaupīt jānovirza uz ilgtermiņa izdevumiem, piemēram, pensijas, veicot pirmo maksājumu par māju, radot ārkārtas fondu vai iepriekš maksāt jūsu hipotēku agri. To nedrīkst izmantot īstermiņa uzkrājumu mērķiem, piemēram, pērkot jaunu trauku mazgājamo mašīnu, kas ir diskrecionāru iegādi.

Invest Jūsu ienākumus

Tur ir ierobežojums, cik daudz jūs varat nopelnīt un ietaupīt. Bet, kad jūs likts salikto interese strādāt jūsu labā, jūsu nauda sāk augt pie apbrīnojams likmi. Tātad, sākt ieguldīt agri dzīvē, iesaistīties dolāru izmaksu izlīdzināšanu, brauciet ar zemiem maksa indeksu fondu un baudīt procesu skatīties savu naudu dubultā vai trīskāršā!

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.