Kā Pietura Going parādos Katrs mēnesis

Home » Credit and Debt » Kā Pietura Going parādos Katrs mēnesis

 Kā Pietura Going parādos Katrs mēnesis

Ja jūs izmantojat savu kredītkartes katru mēnesi, nevis maksājot off līdzsvaru pilnībā, tad jums iet dziļāk parādos katru mēnesi. Tā ir slikta situācija būt, jo jums ir padarīt jūsu finansiālais stāvoklis pasliktinās. Ir svarīgi veikt kontroli pār savām finansēm uzreiz, lai jūs varat mainīt savu finansiālo nākotni, par pozitīva. Ja Jums ir nopietni izdevumu problēmas, jums būs nepieciešams, lai tos risinātu, papildus veicot šīs darbības.

Sāciet ar Listing savus ienākumus un izdevumus

Pirmais solis ir izveidot sarakstu ar jūsu ienākumi, un jūsu izdevumus. Jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka Jums ir padarīt pietiekami, lai segtu jūsu vajadzībām. Šīs lietas arī savu pārtiku, jūsu pajumti, jūsu inženierkomunikāciju un jūsu apģērbu (bet ne dizaineru zīmolu). Ja jums nav pietiekami daudz, lai segtu šos pamata izdevumus, tad jums ir nepieciešams, lai jūsu ienākumi, un slash visus citus izdevumus savā budžetā. Jums var būt nepieciešams, lai apskatīt jūsu mājokļa izmaksām, lai redzētu, vai jūsu māja maksājuma pārskaitīšana notiek vairāk nekā divdesmit piecus procentus no jūsu ienākumiem. Ja tas ir jums var būt nepieciešams apsvērt pārvietojas.

Izveidot mēneša budžetu

Nākamais, jums ir nepieciešams, lai izveidotu mēneša budžetu. Šis solis ir svarīgs, jo tas dod jums kontrolēt, kur jūsu nauda iet. Tas palīdz jums izsekot savus izdevumus, lai jūs varētu atrast jūsu problēmas jomās, un noteikt savu tēriņu paradumus. Tas arī palīdz jums, lai apturētu izdevumus, ja esat no naudas par mēnesi.

Ja jūsu ienākumi ir reāla problēma, jums būs nepieciešams uzņemties papildu darbu vai uzņemt papildu stundas, lai jūs varētu aptvert jūsu vajadzībām. Jūsu budžets ir jāspēj segt visus savus izdevumus, kas ir vajadzības, un tad jūs apcirpt lietām, ko vēlaties, kamēr jums ir vairs nav nekā tērēt katru mēnesi.

Atrast veidus, kā samazināt par Temptation un Impulse tēriņi

Jūs daudzi vēlas mainīt uz naudu tikai vai aploksnē budžetā, ja jums ir problēmas uzlīmēšanu jūsu robežas. Kad jūs pāriet uz naudu, tas ir viegli, lai apturētu izdevumus, jo jūs varat redzēt, kad esat no naudas. Galvenais, lai padarītu šo darbu, ir nevis paļauties uz jūsu debeta vai kredītkartes, kad jūs hit šo ierobežojumu. Atstājiet savu kredītkartes mājās, it īpaši, ja jūs devās uz Mall vai kaut kur citur, kur jūs varētu tērēt naudu.

Saglabājiet neatliekamās fonds

Daudzi cilvēki paļaujas uz saviem kredītkartes, kad runa ir par neparedzētiem izdevumiem. Ārkārtas fonds var palīdzēt jums pārtraukt to darīt. Labs summa ir starp $ 1000 un viena mēneša algas. Tas attiecas uz lielāko daļu automašīnu remontu un citām ārkārtas situācijām. Kad esat no parādiem, jūs varat strādāt ietaupot līdz pat gadu vērts izdevumu un ir lielāka ārkārtas fonds.

Atrast Extra Money uzvilkt savu parādu,

Jūs arī nepieciešams atrast papildus naudu, lai piemērotu jūsu pašreizējo parādu. Tas nozīmē, ka jums var būt nepieciešams samazināt atpakaļ uz savu kabeli un mobilo telefonu plānu vai atcelt savu sporta nodarbībās, lai jūs varētu rūpēties par šo parādu. Pārliecinieties, ka jums nav skaitīšanas luksusa kā nepieciešamības, ja jūs strādājat, samazinot savas izmaksas.

 Jūs arī varat pārdot dažas preces vai saņemt pagaidu otru darbu, lai izkļūt no parādiem. Jo vairāk naudas jūs varat atrast vai paaugstināt jo ātrāk jums būs ārā no parādiem. Parāda maksājums plāns būs vieglāk, lai nomaksātu parādu, jo tas ļauj jums novirzīt savus maksājumus uz vienu parādu laikā. Tas paātrina cik ātri jūs no parādiem, kas sniegs jums vairāk naudas tērēt par lietām, ko jūs vēlaties.

Sākt Uzkrājums lielus pirkumus

Kad esat ārā no parādiem jums ir nepieciešams, lai sāktu taupīt uz galvenajiem pirkumiem, lai jums nav iet parādos par tiem. Piemēram, jūs varat maksāt par jūsu automašīnu ar naudu vai jūsu mājas remontu un uzlabojumus ar naudu. Bez tam, jums vajadzētu ietaupīt līdz pat ārkārtas fonds trīs līdz sešu mēnešu ienākumiem, tā, ka jums nebūs iet parādos, kad rodas ārkārtas.

Atcerieties, disciplīna ir atslēga

Disciplīna ir būtiski veikt kontroli pār savām finansēm. Tas jāņem upuri un smags darbs, lai izkļūt no parādiem, bet tas ir tā vērts. Kad esat no parādiem, jūs varat sākt veidot bagātības. Tas palīdzēs jums pārvaldīt savu naudu un sniedz jums patiesu finansiālu brīvību. Jūsu budžets ir labākais veids, kā jūs varat veikt kontroli pār savu naudu un veikt izmaiņas jūsu finansiālo situāciju.

Atrast jaunus veidus, kā ietaupīt naudu

Izmēģiniet šos piecpadsmit veidus, lai sāktu taupīt jau šodien. Tas palīdzēs atbrīvot papildu naudu savā budžetā, lai segtu savas vajadzības. Tā vietā, lai iepirkties un pirkt lietas, kas jums nav nepieciešams tērēt laiku, cenšoties ietaupīt naudu par lietām, kas jums ir iegādāties regulāri. Pavārmāksla mājās, ņemot pusdienas uz darbu, un iepirkšanās par lietotām priekšmetus var palīdzēt jums ietaupīt naudu par lietām, jums ir nepieciešams katru dienu. Cilvēki, kam patīk iepirkties, var kļūt par daļu no labākajiem kaulēties mednieki pieejami.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.