Kā prioritātes jūsu budžetu

Home » Budgeting » Kā prioritātes jūsu budžetu

Kā prioritātes jūsu budžetu

Jūsu budžets ir velkot tevi miljons dažādos virzienos: remonts jūsu auto, pensijas uzkrājumus, atmaksāties jūsu kredītkartes, nopirkt jaunu komplektu ar darbu saistīto apģērbu un saglabāt jūsu bērnu koledžas izglītību.

Kā jūs varat līdzsvarot šos atsevišķos ietaupījumu mērķus, no kurām katra dažādas naudas summas, un ir dažādi termiņi?

1: Pensionēšanās Comes First

Paskaidrosim: ir absolūti NAV mērķis, kas ir daudz svarīgāka nekā ietaupīt jūsu pensijas.

Lielākā daļa cilvēku ignorēt pensionēšanos divu iemeslu dēļ pret vienu, šķiet tālu prom, un divi, viņi pieņem, ka viņi var vienkārši turpināt darbu savā 70.

Diemžēl, ne visi pensionēšanās ir brīvprātīga. Darba atlaišanu, vecuma diskriminācija pret vecākiem darba ņēmējiem, ģimenes aprūpes pienākumus un veselības jautājumiem, var piespiest cilvēkus priekšlaicīgās pensionēšanās. Nedomāju, ka “pensijas” kā izvēles; domā par to, kā kaut ko, kas ideāli ir izvēle, bet var būt rezultāts piespiedu bezdarba.

Ja jūsu darba devējs piedāvā “atbilstošas ​​ieguldījumu”, lai pilnībā izmantotu to. Daži darba devēji veicinās 50 centus par katru dolāru, līdz maksimālajai summai, kas jums veicina pensijas fondu. Citi darba devēji var pat saskaņot dolārs-for-dolāru.

Šī ir vienīgā situācija, kurā jūs nopelnīsiet garantēts “peļņu” uz savu ieguldījumu. Palieliniet savu saskaņošanas ieguldījumu, pat ja jums ir kredītkaršu parādu. Jūsu pensiju ir pirmajā vietā.

Ja Jūsu darba devējs nepiedāvā atbilstošas ​​ieguldījumu, vai arī, ja esat jau satiku savu limitu, tad jūsu nākamais prioritāte ir …

2: Pay Off Kredītkarte Parāds

Ne visi parāds ir slikti. Tur varētu būt stratēģiskie iemesli, kāpēc jūs vēlaties izvēlēties tikai veikt minimālos maksājumus par zemiem procentiem, nodokļiem subsidētas hipotēku vai studentu kredītu.

Bet, ja jūs, kam kredītkaršu parādu, maksāt to uz leju, pat tad, ja jūsu kredītkartes šobrīd piedāvā “intriģējošais” nulles procentiem procentu likmi. Tas ir tikai laika jautājums, pirms tam zobgalis kursa skyrockets dubultajā-cipariem.

Paying off jūsu kredītkartes dod jums garantēts “peļņu”, kas padara to daudz pievilcīgāku iespēju nekā ieguldot naudu citur, vai saglabājot iegādāties kādu citu objektu.

3: Sākt Ārkārtas fonds

Tas tip ir cieši saistīts ar vienu virs tā: izvairīties no nākotnes kredītkaršu parādu, izveidojot ārkārtas fonds. Šis fonds jums palīdzēs segt neparedzētus izdevumus, piemēram, lielas medicīnas rēķinu vai izmaksu segšanai, kas saistīti ar darba zaudēšanu.

Eksperti nav vienisprātis par to, cik liels jūsu ārkārtas fondam vajadzētu būt. Daži saka, tas būtu tik maza kā $ 1,000. Citi saka, jums vajadzētu saglabāt 3 mēnešus dzīvo izdevumiem. Un tomēr, citi iet tik tālu, lai ieteiktu ietaupīt 6-12 mēnešus dzīvo izmaksām. Vissvarīgākais, lai gan, ir tas, ka jūs atcelt kaut ko.

4: turēt līdzekļus plānots, Intermitējošais Izmaksas

Jūs zināt, ka kādu dienu, jūsu jumta noplūde. Jūsu trauku mazgājamā mašīna būs pārtraukums. Jums būs nepieciešams, lai izsauktu santehniķi. Jūsu automašīnas dzinējs būs eksplodēt. Jums būs nepieciešamas jaunas riepas. Rock lidos caur jūsu vējstikla.

Tie nav “ārkārtas situācijas” vai “neparedzēti izdevumi.” Tie ir neizbēgami izdevumi.

Jūs zināt, ka būs nepieciešama mājas un auto remontu. Jūs vienkārši nezināt, kad.

Atmata fondu šiem neizbēgamām mājas un auto remontu. Tas ir atsevišķi no ārkārtas fonda. Tas ir vienkārši uzturēšanas fonds paredzamām, neizbēgamām izdevumus, kas notiek pēc nejauši izvēlētiem intervāliem.

Protams, jūs zināt, ka jums kādu dienu vajadzēs iegādāties citu automašīnu. Tātad, sākt pelnīt automašīnu maksājumu sevi. Tas novērš jūs no nepieciešamības, lai finansētu savu nākamo transportlīdzekli.

5: Izveidojiet sarakstu ar Atlikušās mērķu

Prāta Vētra sarakstu par katru atlikušo mērķi vēlaties saglabāt uz: 10 dienu ceļojums uz Parīzi, kas ir nerūsējošā tērauda-and-granīta virtuves pārveidot, un greznām svētku dāvanas saviem vecākiem.

Šajā posmā nevajadzētu pārtraukt brīnīties, kā jūs maksājat par to. Tikai idejas sarakstu.

Tad uzrakstiet mērķa datumu katru no šiem mērķiem.

Neuztraucieties par to, vai tas ir “reāli” -you’re joprojām prāta vētras.

6: Tally izmaksām

Tālāk, rakstīt mērķa summas blakus katrai mērķi. Jūsu sapnis brīvdienas Parīzē maksās $ 5000. Virtuves pārveidot maksās $ 25,000. Devīgs brīvdienu dāvanas maksās $ 800.

7: Divide

Sadaliet izmaksas katru mērķi tās termiņa beigām. Ja jūs vēlaties $ 5000 brauciens uz Parīzi vienu gadu (12 mēnešu) laikā, piemēram, jums ir nepieciešams, lai saglabātu mēnesī 416 $. Ja jūs vēlaties $ 25,000 virtuves pārveidot divos gados (24 mēneši), jums būs nepieciešams, lai saglabātu mēnesī 1041 $.

Šajā brīdī, jūs, iespējams, pamanījis, ka jūs nevarat izpildīt visus savus mērķus pēc to paredzētā termiņa beigām, it īpaši pēc tam, kad jūs faktors pensijā, nomaksājot parādus un celtniecības ārkārtas fondu, kas ir jūsu top trīs prioritātes.

Tātad, ir pienācis laiks, lai sāktu rediģēt šos mērķus. Jūs varat samazināt dažus mērķus pilnībā, iespējams, jums nav nepieciešams kādu remodeled virtuve, galu galā. Jūs varat mainīt arī termiņu uz dažiem mērķiem-varbūt Parīzē vienu gadu, ir nereāli, bet Parīzē 18 mēnešu laikā ($ 277 mēnesī), jūtas vairāk sasniedzams.

8: nopelnīt vairāk

Atcerieties: naudas pārvaldība ir divvirzienu vienādojums. Vienkāršākais veids, kā palielināt savu uzkrājumu līmeni, ir nopelnīt vairāk. Meklējiet papildus darbu, ko var risināt vakaros un nedēļas nogalēs. Saglabājiet katru dimetānnaftalīns, ka jūs nopelnīt no jūsu otrās darba vietas. Pretty drīz, jums būs par lidojumu uz Parīzi.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.