Kā Sāciet samazināt savus izdevumus pirms pensijā

Home » Retirement » Kā Sāciet samazināt savus izdevumus pirms pensijā

Racionalizāciju savus izdevumus var nodrošināt reālistisku ceļš uz pensionēšanos

Kā Sāciet samazināt savus izdevumus pirms pensijā

Tas nav pārsteigums, lai uzzinātu, ka gandrīz trīs no katriem četriem cilvēkiem, kuri meklē finanšu plānošanas norādījumu izvēlieties plānošanu pensionēšanās viņu prioritāte. Kā pensiju tuvojas, prioritātes un mērķi ir iespējams mainīt nedaudz, kā jūs veikt pāreju. Tieši tāpēc tas ir tik svarīgi, lai būtu finanšu plāns, lai pielāgotos šīm izmaiņām.

Bailes un nenoteiktība var kļūt par emociju pensionēšanās plānošanas sarunas laikā dzinējspēks.

Saskaņā ar 2015. gada valsts ASV Darbinieku Pensionēšanās sagatavotības ziņojumu no finanšu Finesse, tikai 29 procenti no 55 līdz 64 gadus veci jaunieši pauž pārliecību, ka viņi būs pietiekami, lai aizstātu savu pašreizējo dzīvesveidu izdevumus pensionēšanās laikā.

Ja jūs plānojat par dodas pensijā 10 gadu vai mazāk, jums vajadzētu jau darboties pamata pensijas aprēķinu vismaz reizi gadā, lai redzētu, vai jūsu prognozētās pensijas uzkrājumi būs pietiekami, lai atbilstu jūsu ienākumi mērķus pensijā.

Par budžeta plāna pensionēšanās izveide tiek ierosināts, ja jums ir 5 gadi vai mazāk, prom no plānotā finanšu brīvības dienas. Ja jūs neesat uz ceļa, jums ir vai nu, lai atrastu veidus, kā palielināt savus ienākumus, izmantojot ietaupīt vairāk, strādājot vēlāk dzīvē, nekā nepieciešams, ieguldot vairāk agresīvi, vai radot papildus ienākumus pensijas citos veidos (nepilna laika nodarbinātību, reverse hipotēku , nomas ienākumi uc).

Vēl viena iespēja, lai mazinātu potenciālo naudas plūsmas iztrūkumu pensionēšanās ir samazināt plānotās pensiju izdevumus.

Mēs bieži domājam par racionalizāciju mūsu mājās kā iespējamo naudas taupīšanas aiziešanai pensijā, bet ir citi veidi, kā Samaziniet savas dzīves, kas varētu būt tikpat efektīvs.

Ja jūs apsverat racionalizāciju dažādus aspektus savu finanšu dzīvi pirms vai pensionēšanās laikā, šeit ir dažas lietas, kas jāņem vērā:

Put savu pensijas izdevumu plānu pārbaudi.  Pirmkārt, pārliecinieties, ka jūs faktiski ir budžets vai personīgo tēriņu plāns, un nodot savu plānu rakstveidā.

Tas paveikt dažas lietas. Zinot, kur savu naudu notiek šodien, palīdzēs jums novērtēt savu plānotās izmaksas pensionēšanās laikā. Patiesībā, jums vajadzētu mēģināt darīt vairāk ar jūsu pensijas aprēķinu, nevis tikai mēģināt aizstāt noteiktu procentuālo daļu no jūsu pašreizējo ienākumu. Izveidot budžeta plānu pensionēšanās, kas lēš, ka izdevumus, jūs paredzat mainās pensionēšanās laikā, lai jums ir noteikt savu ienākumu mērķa dolāru summu. Viena gala ieguvums, liekot savu budžetu, testa, lai redzētu, kur jūs varat atbrīvot dažas papildu dolāru šodien, palielināt savus ietaupījumus pensijā. Jums tiks norādot savu pensiju ligzdu olu daudz nepieciešamo stimulu un samazinot turpmākās izmaksas, tajā pašā laikā.

Nodarbojas ar potenciālajiem veselības jautājumiem tagad. Ja jums ir bažas par pieaugošās veselības aprūpes izmaksas jūs neesat viens. Jūs varat samazināt out-of-kabatas veselības aprūpes izmaksas, ja jūs veikt pasākumus, lai labāk saglabātu jūsu vispārējo veselību. Personīgo finanšu pārvaldība ir līdzīgs pārvaldīt jūsu vispārējo veselību un labsajūtu. Lielākā daļa no mums parasti zina, ko darīt, taču grūtākais ir rīkoties un pēc cauri ar soļiem, kas nepieciešami, lai aktīvi uzlabot savu veselību un labklājību.

Samaziniet transporta izmaksas.  Ja Jums ir padarīt auto maksājumus visā vairumam savu karjeru iespējams, esat pieņemts auto maksājumi ir tikai dzīves fakts.

Jā, tā ir taisnība, ka lielākā daļa no mums ir nepieciešams auto, lai nokļūtu darbā vai pārvaldīt normālas ikdienas rutīnas. Taču, ja jūsu auto pirkšana vēsture ietver aizstājot savu transportlīdzekli reizi 3-5 gados ar pavisam jaunu automašīnu, jūs varētu būt pievienojot papildu izdevumus, lai jūsu pensijas plānu. Pērkot uzticamus lietotas automašīnas un izveidot automašīnu rezerves fondu, pirms aiziešanas pensijā ir alternatīvas stratēģijas, kas jāapsver.

Novērst augsta interese parādu.  Ja jums ir augstas procentu patērētāju parādu (kredītkartes, individuālie aizņēmumi), tas parasti ir izdevīgāka nomaksātu šo parādu ar papildus dolāru no jūsu izdevumu plāna. Viens no galvenajiem izņēmums ir, ja jūs paredzat izaugsmi jūsu investīcijas ir augstāks nekā procentu jūs maksājat par parādu. Protams, akciju un obligāciju tirgus atgriežas nenāk ar jebkādām garantijām savukārt ir garantēta procentu saglabātas parāda samazināšanas stratēģiju.

Izvairieties no kārdinājuma izmantot vienreizēju izmaksu no sava pensijas konta atmaksāties augstas procentu parādu. Par ienākumu nodokļiem, kas būs saistīts bieži reizes ir ievērojami lielāks nekā procentu ietaupījums no šī finanšu pārvietot.

Stratēģiski atmaksāties jūsu hipotēku. Kopumā, tas ir gudrs finanšu pārvietot pa laikam savu hipotekāro izmaksa ar plānoto pensijas. Tomēr, procentu likmes vēsturiski zemā līmenī šis lēmums nav tik viegli daži cilvēki izdarīt. Tas ir teikt, ar mājokļu izdevumi ir viens no lielākajiem mājsaimniecības izdevumu kategorijām, vecumdienās tas var būt diezgan noderīga, lai kļūtu par hipotekāro parādu bez.

Atkārtoti novērtēt savu apdrošināšanas segumu. Daži izdevumi, piemēram, ilgtermiņa aprūpes un veselības apdrošināšanu saglabāsies vajadzība visu jūsu pensijas gadus. Tomēr citi apdrošināšanas vajadzības var tikt samazināts vai likvidēts, kad jūs pensijā. Kā pensiju tuvojas, iegūt objektīvu vērtējumu par ieteiktajām dzīvības apdrošināšanas seguma summas. Ideālā šis novērtējums tiks veikts ar finanšu profesionālis, kurš nav kompensēta ieteikt vienu konkrētu produktu, salīdzinot ar citu vai tur finanšu intereses jūs turpināt veikt piemaksu maksājumus.

Izvairieties studentu kredīta parādu pirms jūsu aiziešanas pensijā (ja vien jūsu pensijas joprojām ir uz pareizā ceļa).  Ja jums šķiet, ka nav cita ceļa, lai finansētu jūsu bērna izglītības izdevumus – padomājiet vēlreiz. Jūs varat aizņemties sava bērna izglītību, bet ne savas pensijas. Bet tas nenozīmē, ka jums ir jāņem ārā vecāku kredītus. Ja jūs, jābūt gataviem par sekām. Ja vecāks studentu aizdevumus nevar izvairīties, mēģiniet laikam jūsu izmaksa ar pensionēšanos.

Meklējiet padomu pirms pieņemt svarīgus lēmumus. Racionalizāciju vienmēr ir jāaplūko kā nepārtraukts process, kas nepieciešams jūsu darba gadu laikā un visā pensijas. Paskaties uz to kā iespēju, lai daudz nepieciešamo finanšu Check-up, kā jūs mēģināt, lai noteiktu izmaksas un ieradumus savā dzīvē, ka jūs varat mainīt. Ja jūs strādājat ar Finanšu speciālists, pārliecinieties, lai izmantotu savu štata vietu samazināšanu izmantot kā atgādinājums izveidot plānu, lai novērstu parādu, un pāriet uz uz pārbaudi par citiem svarīgiem pensionēšanās faktoriem, piemēram, uzkrājumu, investīciju un īpašuma plānošanu.

Veikt laiks, lai definētu, kas ir “pensionēšanās” nozīmē jums.  Racionalizāciju ir savas priekšrocības, un tas ne vienmēr nozīmē, jums ir kompromisu savus svarīgākos mērķus pensijā. Lai pareizo lēmumu, samazinot savus izdevumus, jums ir nepieciešams, lai būtu skaidra izpratne par savas dzīves mērķiem, vērtībām un nākotnes redzējumu. Veikta visaptverošu pārskatu par jūsu alternatīvas ļaus jums labāk definēt, kas finansiālā brīvība patiešām nozīmē jums. Tas racionalizāciju process var pat sniegt jums skaidru ceļu, lai saņemtu to, ka pensijas galamērķī ātrāk, nekā gaidīts.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.