Kā Stick Jūsu Holiday budžetu

Home » Budgeting » Kā Stick Jūsu Holiday budžetu

 Kā Stick Jūsu Holiday budžetu

Brīvdienas var būt daudz jautrības, un tie var būt ļoti saspringta. Tas ir sezonas dot, kas bieži nozīmē, ka tā ir arī sezonas izdevumiem. Viena no labākajām lietām, jūs varat darīt, lai palīdzētu padarīt brīvdienas daudz mazāk stresa ir izveidot un pieturēties pie svētku budžetu. Izveidojot brīvdienu izdevumu plānu būs atvieglot stresu un pārliecinieties, ka jums nav iet uz parāda šajā brīvdienu sezonā.

Sākt ar sarakstu Brīvdienu izdevumu

Pirmkārt, jums vajadzētu veikt sarakstu ar visiem brīvdienu izdevumus, kas jums būs.

Tas ietver dāvanas, kas jums ir nepieciešams iegādāties, kartes, ietinamo papīru, ceļa izdevumus, dāvanu apmaiņa darbā, labdarības ziedojumus un rotājumi. Tas dos jums pamata ideja par lietām, kas jums būs nepieciešams segtas. Daudzi cilvēki tikai domā par dāvanām un brīnīties, kāpēc nauda ir tik saspringts decembrī, pat tad, ja tie iekrājusi naudu dāvanām.

Izlemt par izdevumu limits

Noteikt, cik daudz jums ir pieejami, lai segtu Ziemassvētku izdevumus šogad. Kad jūs apsverat šo summu pārliecinieties, ka jūs izmantojat tikai naudu, ka jums ir atcelt Ziemassvētkiem vai papildus naudu, ka jūs varat atrast savā budžetā.

Piešķirt naudu katrā kategorijā

Sadala naudu augšup pa dažādām kategorijām, kas jums ir. Tas nozīmē, ka, piešķirot konkrētu summu par katru dāvanu. Tas ir arī noderīga, ja jums idejas par dāvanu idejas. Ņemot noteiktu summu palīdz atrast idejas laikā šajā cenu diapazonā.

Padarīt iepirkumu sarakstu

Izveidojiet sarakstu savu brīvdienu iepirkšanās.

Jums vajadzētu būt viens vai divi idejas savā cenu diapazonā katram indivīdam. Ja esat lietojis laiku, lai meklētu pārdošanas dokumentus jūs varat atrast dažas lieliskas dāvanas par mazāku naudu, nekā jūsu budžetu vai arī jums var būt iespēja saņemt šai personai jauku dāvanu.

Track jūsu izdevumus

Tad sākas iepirkšanās ar savu sarakstu.

Jums vajadzētu arī veikt savu budžeta lapas ar jums. Kā jūs iegādāties katru elementu šķērsot off savu sarakstu, un atņemt to no darbojas Ziemassvētku budžetu kopumā. Tas ļaus jums zināt, kā jūsu budžets dara visu laiku un padarīt to vieglāk veikt korekcijas starp kategorijām, ja nepieciešams. Izsekošana jūsu izdevumus ir lielākais galvenais uzlīmēšanu uz savu budžetu.

Tips:

  1. Do yourself a favor un pieturēties pie kases tikai sistēmā. Liekot dāvanas uz kredītkarti ir vieglāk pārtēriņš. Tas tiešām var palīdzēt jums, lai stick ar savu budžetu brīvdienās. Tā ir lieliska stratēģija, ja jums ir īsi par naudu, un jums daudz jūsu iepirkšanās veikalā.
  2. Izmantojiet Melnās piektdienas pārdošanu. Durvju Buster piedāvājumus var ietaupīt daudz naudas. Pārskatot savu sarakstu un pārdošanas pirms laika, var palīdzēt jums palielināt savu ietaupījumu šeit.
  3. Iepirkšanās tiešsaistē var ietaupīt naudu un laiku, kā jūs salīdzināt veikals. Neaizmirstiet meklēt bezmaksas kuģošanas kodiem un kārtību, daudz laika jūsu dāvanas, lai nonāktu. Daudzi tiešsaistes veikali piedāvā papildu ietaupījumus un bezmaksas piegāde pār Melnā piektdiena nedēļas nogalē. Noteikti izbraukšana Cyber ​​pirmdiena pārdošanas too.
  4. Vienmēr pievienot dažus papildu dāvanas jūsu iepirkumu sarakstu. Šīs dāvanas ir vispārīgs, ja jūs saņemsiet pārsteiguma dāvanu vai aizmirst iepirkties kādam. Tas var atvieglot jūsu domas un ietaupīt no šifrēšanas, lai atrastu kaut ko pēdējā brīdī.
  5. Jūs varat nopelnīt papildus naudu, lai segtu savu brīvdienu izdevumus, ņemot par brīvdienu darbu. Tas var būt labs īstermiņa risinājums, ja esat aizmirsuši budžeta brīvdienām gada laikā.
  6. Sākt ietaupot janvārī, lai padarītu iepirkšanos Ziemassvētkos vieglāk. Ja jūs nolikt malā naudu katru mēnesi, lai segtu savus Ziemassvētku izdevumus, jums nebūs jāuztraucas par atrast naudu dāvanas vai braucieniem, kuru vēlaties pārņemt brīvdienu sezonu. Paskaties summu, ko tērēt šogad un dalīt to ar divpadsmit. Šī ir summa, ko vajadzētu saglabāt katru mēnesi. Ja jūs vēlaties, lai varētu tērēt vairāk, tad mēģiniet atcelt nedaudz vairāk katru mēnesi. Saving $ 50 papildus dolāru katru mēnesi dos jums $ 600 Ziemassvētkos, vienlaikus ietaupot $ 100 katru mēnesi dos jums papildus $ 1200.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.