Kā Tūkstošgadu sievietes var saņemt pensiju plānošanā Right

Home » Retirement » Kā Tūkstošgadu sievietes var saņemt pensiju plānošanā Right

 Kā Tūkstošgadu sievietes var saņemt pensiju plānošanā Right

Uzkrājumus pensijai, var būt izaicinājums pietiekami, bet tas var būt pat vairāk par tūkstošgadu sievietēm vecumā no 18 līdz 34.

Saskaņā ar nesen NFCC aptauju , 39 procenti sieviešu tūkstošgadu paaudzes cīņā tikai sekot līdzi maksāt savus regulāros ikmēneša rēķinus laikā. Sievietes ir divreiz varētu sajust, ka viņu students aizdevums parāds ir nepaklausīgs, salīdzinot ar vīriešiem. Un, protams, dzimumu atalgojuma atšķirība nozīmē, ka sievietes pelna 82 procentus , ko vīrieši pelna vidēji pievienojot to finanšu problēmas.

Radīt pensionēšanās drošību, saskaroties ar šiem šķēršļiem var šķist kalnup kāpt tūkstošgadu sievietēm. Tas ir, tomēr, iespējams, ar pareizo stratēģiju.

Pensionēšanās plānošana Padomi tūkstošgadu sievietēm

Getting pensionēšanās plānošanas tiesības uz tūkstošgadu sievietēm nozīmē atskatīsies līdzekļu un resursu, kā arī ir skaidri ilgtermiņa mērķiem un uzdevumiem. Kopā, tas var piedāvāt skatījumu uz to, kas sievietēm būtu jāstrādā, lai sasniegtu.

Sākt ar Big Picture, tad Zoom In

Svarīgs solis pensijas plānošanu jaunām sievietēm ir izveidot bāzes par savu mērķa uzkrājumu mērķi. Numurs izvēlaties galu galā ir atkarīgs no dzīvesveida jūs meklē pensijā veidu.

Piemēram, tūkstošgadu sievietes, kas ir nepieciešams, lai ceļotu var būt nepieciešams vairāk naudas, lai pensijā, nekā tiem, kuri plāno sašaurināties tiny mājās vai turpināt strādāt nepilnu darba laiku pensijā. Ja jums nav veikušas laika, lai izstrādātu skaidru pensionēšanās redzējumu, ir svarīgi to darīt ātrāk, nevis vēlāk.

Izdienas kalkulators var būt noderīga, lai noteiktu, cik daudz naudas jums ir nepieciešams, lai pensijā, lai finansētu savu izvēlēto dzīvesveidu. Pēc tam jūs varat salīdzināt, ka, lai cik daudz jūs esat saglabājis, lai redzētu, cik daudz no spraugas ir jāaizpilda. Un tas var būt ievērojama; saskaņā ar 2018. gada aptauju , 45 procenti sieviešu ir mazāk nekā $ 10,000 atcelt pensijā.

Likvidēt šķēršļus Saving

Kolektīvi sievietes parādā vairāk nekā divas trešdaļas no nācijas gandrīz $ 1.5 triljonus studējošā kredīta parādu. Salīdzinot ar Tūkstošgadu vīriešiem, tūkstošgadu sievietes ir trīs reizes lielāka iespēja ziņot nav pilnībā izprast sekas aizņēmumu, lai finansētu savu koledžas izglītību. Kopumā Tūkstošgadu sievietēm ir $ 68.834 parādos vidēji par, ieskaitot studentu aizdevumiem, kredītkartes un citus parādus.

Kad parāds stāv ceļā atrast papildus naudu, lai saglabātu, atbrīvojoties no tā būtu galvenā prioritāte. Refinansēšanas var būt milzīgs palīdzība tūkstošgadu sievietēm, kad augstas procentu likmes novērstu to iegūt jebkādu saķeri.

Private studējošā kredīta refinansēšanu var izraisīt zemāku procentu likmi, un tā var arī racionalizēt ikmēneša maksājumus. Kaut federālo aizdevumu, ir iespējams refinansēt uz privātpersonu kredītu, darot nozīmē zaudēt dažus federālos aizsardzību, piemēram, atlikšanas vai Pacietība periodiem.

Pirms apsver jebkuru refinansēšanas iespējas, vai tas ir par studentu aizdevumiem, kredītkartes vai citu parādiem, tūkstošgadu sievietēm vajadzētu salīdzināt procentu likmes aizdevējam piedāvājumus un maksas, kas jāmaksā, lai nodrošinātu, ka viņi kļūst labāko piedāvājumu iespējams.

Sviras Nodokļu izdevīgā Savings iespējas

Darba devējs sponsorētā pensiju plāns var būt noderīgi, lai tūkstošgadu sievietēm, taču pētījumi liecina, ka viņi nepietiekami izmantojot tos. Saskaņā ar kādu aptauju, vidējais sievietes ir $ 38,000 saglabāts savā 401 (k), salīdzinot ar 74000 $ vīriešiem.

Vismaz, tūkstošgadu sievietēm vajadzētu ietaupīt vismaz pietiekami viņu darba plānu, lai pretendētu uz pilnu atbilstīgā ieguldījuma, ja tāds ir piedāvāts. No turienes, viņi var sākt darbu, lai ietaupīt 10 līdz 15 procentiem (vai vairāk) no viņu ienākumiem. Auto-eskalācija ir samērā vienkāršs veids, kā paveikt to.

Auto-eskalācija ļauj katru gadu automātiski jūs palielināt savu iemaksu likmi, ko iepriekš iestatītu procentos. Ja, piemēram, tūkstošgadu sievietes sagaidīt ikgadēju paaugstināšanu 1 procentu, tie varētu attiecīgi palielināt savu ikgadējo uzkrājumu likmi par 1 procentu. Tas ļauj viņiem augt savu ligzdu olu ātrāk, bez sajūta būtisku dzīvesveida šķipsnu.

Veselības krājkonts ir vēl viens noderīgs veids, kā ietaupīt. HSAs ir saistītas ar augstu pašriska veselības plānus, un piedāvā triple nodokļu priekšrocības: nodokļu atskaitāms iemaksas, nodokļa atlikto izaugsmi un beznodokļu izņemšana no veselības aprūpes izdevumiem. Kaut arī nav tehniski norakstīšanas kontam, tūkstošgadu sievietes, kas uzturas veselīgi varētu izdarīt par saviem ietaupījumiem pensionēšanos veselības aprūpes vai nav veselības aprūpes izdevumiem. Pēc 65 gadu vecuma, viņi maksā tikai ienākuma nodokli par ne-medicīnas izņemšanu.

Visbeidzot, Tūkstošgadu sievietes var un vajadzētu apsvērt Roth individuālo izdienas konts ietaupīt. Roth IRA piedāvā labumu beznodokļu kvalificētu izņemšanu pensijā, kas var būt nozīmīga sievietēm, kas sagaida, ka augstākā ienākumu nodokļu kategorijā. Tradicionālās IRA, salīdzinot, varētu būt pilnībā apliekams ar nodokli pēc aiziešanas pensijā, bet tas piedāvā labu nodokļu atskaitāms iemaksas.

Nevilcinieties Pensionēšanās plānošana

Vissvarīgākā lieta tūkstošgadu sievietes var darīt, kad runa ir par pensiju plānošanā ir vienkārši sākt, kur viņi ir. Laiks var būt spēcīgs ietekmes tiesībām, lai noteiktu jūsu spēju saglabāt un uzkrāt bagātību, izmantojot salikto procentu. Sākot – pat tad, ja tas nozīmē, ka, sākot mazs – ir būtiska, lai iegūtu pensijas plānošanu uz pareizā ceļa.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.