Kā Vai opciju Saņemt tā vērtība?

Home » Investing » Kā Vai opciju Saņemt tā vērtība?

Laiks un svārstīgums ietekmē variants vērtības

 Laiks un svārstīgums ietekmē variants vērtības

Ja jums pieder aktīvs, tas ir viegli saprast, ka jums pelnīt naudu kā vērtību aktīvu pieaugumu, un ka nauda tiek zaudēta, ja vērtība ir aktīva samazinās. Tas ir sarežģītāk saprast, kā nauda tiek veikta vai zaudēta, ja investors pieder atvasinātu produktu, piemēram, iespēju.

Atvasinājums ir instruments, kura vērtība ir galvenokārt atkarīga no vērtības konkrēta aktīva (piemēram, akciju vai nākotnes līgumu).

Tomēr papildu faktori bieži ir būtiska loma vērtību šī atvasinājuma, padarot to grūti iesācējs investors aptvert, cik pieder atvasinājumu pārvēršas peļņu vai zaudējumiem.

Pamatinformācija par vērtību Iespējas

Opcijas vērtība ir atkarīga no septiņiem faktoriem.

  • No bāzes aktīva cena
  • Iespēja veids (zvaniet vai nodot)
  • Šī iespēja ir streiks cena
  • No kalendāra dienu skaits, atlikušie – pirms variants beigām
  • Dividenžu, ja tādi ir
  • Procentu likmes
  • Par pamatā esošo krājumu svārstīgums

Pēdējais faktors, kas nosaka vērtību jūsu izvēles ir svārstīgums. Konkrēti, aprēķins, kā gaistošo bāzes aktīvs būs starp pašreizējo laiku (ti, ja jūs pērkat opciju) un laiku, kad tā beidzas. Protams, nākotne ir nezināma, un labākais, ko mēs varam darīt, ir, lai novērtētu nākotnes svārstīgumu.

Jo pagātne vienmēr ir zināms, var aprēķināt “vēsturisko svārstīgumu” par konkrētā aktīva pār jebkuru tirdzniecības dienu skaitu.

Un šis vēsturiskais svārstīgums parasti ir saprātīga aplēse par nākotnes nepastāvību – ja ir īpašs iemesls uzskatīt, ka nākotnes nepastāvība būs neatgādina tās vidējo. Viens šāds iemesls ir tāds, ka ir zināms ziņu notikums, kas varētu būt būtiska ietekme uz cenu aktīva.

Šādi pasākumi parasti atbrīvot uzņēmuma ceturkšņa peļņa, vai ziņu par kāda FDA izmēģinājuma rezultātus attiecībā uz ierosinātu jaunu narkotiku, uc

Piemērs Call opcijas vērtību

Pieņemsim, ka jums pieder zvanu iespēju 63 dienu, ar bāzes cenu par vienu akciju 70 $, uz konkrētu krājumu, ABCD. Akciju šobrīd tirdzniecības at (ti, pēdējā tirdzniecības notika) $ 67.50. Šo akciju nemaksā dividendes. Dominē procentu likme ir 0,30% gadā. Katrs no šiem faktoriem ietekmē vērtību iespēju, un ir zināms ikvienam.

Par ABCD, paredzamā nepastāvība ir 23. Lielākā daļa brokeri nodrošinātu pamatotus aprēķinus par nepastāvību visiem krājumiem un indeksiem. Šie aprēķini ir balstīti uz faktisko iespēju līgumu cenām un izmantot kaut ko dēvē par netiešu svārstīgumu (IV). Būtībā, IV aprēķina, pieņemot, ka pašreizējais variants cena atspoguļo tās patieso teorētisko vērtību. Tagad nav iemesla iedziļināties sarežģītos jautājumos, piemēram, izpratne IV, jo būs pietiekami daudz laika, lai to izdarītu, kā jūs turpināt, lai uzzinātu par iespējām.

Ja jūs nolemjat, ka tas ir vērts pieder viens (vai vairāk), par zvanu opcijām iepriekš aprakstītajiem, ir svarīgi saprast, kā opciju ieguvumus vai zaudē vērtību visā to ekspluatācijas laikā.

“Mūža” beidzas, kad jūs pārdodat opciju, vai, ja derīguma dienu ierodas.

Tā kā mūsu piemērā izmanto zvanu iespēju, jūs zināt, ka iespēja ir vairāk vērts, jo cenas bāzes aktīva (ABCD) palielinās. Iespēju pasaule ir piepildīta ar iesācēju tirgotājiem, kuri ir iegādājušies dzēšanas vai pārdošanas iespējas, noskatījos akciju cenu izmaiņas, kā viņi cerēja tas būtu, un sāka satraukties par to, ka tirgus vērtība iespēju samazinājās. Lai saprastu, kā tas ir iespējams, jums ir skaidrs priekšstats par to, kā iespēja tiek vērtēta.

Kāpēc variants vērtības izmaiņas

Katrs no zemāk aprakstītie faktori ir spēlē vienlaicīgi. Daži no šiem faktoriem, kas ietekmē vērtību iespēju ir piedevas, bet citi strādā pretējos virzienos.

Dažas lietas nekad nemainās, piemēram, par bāzes cenu un opciju tipu (zvanīt vai nodot). Taču viss pārējais var mainīties.

Ir veids (grieķi), lai novērtētu, cik daudz vērtību iespēju mainās, kad dažādas lietas mainīt, piemēram, akciju cenu. Bet tas nav viss stāsts. Laikam ritot, vērtība visu iespēju samazināt ar zināmu summu (Theta). Ja uzņēmums paziņo izmaiņas dividendes, kas izraisa opciju vērtības iziet pieticīgs izmaiņas. Procentu likmes var mainīties, bet viņi spēlē nelielu lomu, nosakot vērtību jebkurā variants – iespējams, izņemot ļoti ilgtermiņa iespējas.

Viens no faktoriem, kas izraisa skumjas jaunāka opciju tirgotājiem ir kā svārstīgums aprēķins var mainīties pēkšņi. Ne tikai mainās bet mainīt ar ļoti ievērojamu summu. Vega apraksta cik daudz opciju vērtības izmaiņas, kad IV mainās par vienu punktu. Piemēram, kad uzņēmums paziņo paredzamo ziņu posteni, vairs nav iemesla paredzēt, ka akciju piedzīvos būtiskas cenu izmaiņas pirms variants termiņa beigām. Tādējādi aprēķinātā svārstīgums mēdz ienirt, kad ziņas tiek paziņots. Opcijas nopirku tieši pirms ziņu notikums kļūt vērts visai daudz mazāk pēc ziņām. Protams, ja akciju cena pārvietojas ievērojami virzienā jūs gaidīts (pat zvanu pircējiem un uz leju, lai put option īpašniekiem), tad jūs varat nopelnīt lielu peļņu, neskatoties uz lielo kritumu netiešu svārstīgumu (atgādinājums, ka ir jauns paredzamo nepastāvība).

Negaidīts pasaules notikums var izraisīt smagu akciju tirgus lejupslīde (vai rallijā). Piemēram, kad tirgi atsākt pēc 9/11 uzbrukumiem implicētais svārstīgums bija daudz lielāks, un visi opciju īpašnieki tika apbalvoti ar papildus peļņu. Tā kā tirgus kritums turpināja palielināties par Melnā pirmdiena (1987 oktobris), nozīmēja svārstīgums pieauga, sasniedzot līmeni, nekad nav redzēti. Pat zvana opcijas iegūto vērtību (lejupejošā tirgū!), Jo IV bija tik augsts.

Iespējas un nepieredzējuši Trader

Par nepieredzējušiem tirgotājam problēma rodas tad, kad akciju cena pārvietojas pakāpeniski augstāka, un variants cenu tvertnes. Lai daži cilvēki, tas ir neiespējami. Iesācēji mēdz domāt, ka spēle ir savienoti, un ka tirgus veidotāji bija, lai apkrāptu tiem. Nekas nevar būt tālāk no patiesības. Patiesībā, tirgotājs zaudējuši naudu, jo viņš / viņa maksā daudz vairāk nekā iespēja bija vērts (jo tās augsto nepastāvību). Ir ļoti svarīgi saprast, ka liela nozīme, ka svārstības, un jo īpaši implicētais svārstīgums, spēlēt cenā opcija tirgū. Esiet piesardzīgs, kad pērkot iespējas.

Tagad to vēl apskatīt piemēru. Pieņemsim, ka nav ziņu, ir pabeigta. Pieņemsim, ka trīs nedēļas iet un ABCD mītiņus līdz 64 $. Ja visi cits paliek nemainīga vērtība iespēju (CBOE kalkulatora) mainās no 1.40 $ līdz 1.57 $. Ja vēl trīs nedēļas iet, tad iespēja ir vērts tikai $ 0,98.

Tātad, ja jūs sagaida, lai pelnītu naudu, ja pieder iespējas, ir svarīgi saprast, ka laiks, kas nepieciešams, lai akciju cenu izmaiņām, kas notiek, ir svarīgi, lai jūsu iespējamo peļņu vai zaudējumiem. Protams, ja jums ir nereālas cerības, un ceram redzēt akciju cenas pāriet uz $ 75, tad pulkstenis ir nesvarīgs (ja vien cena ir sasniegts pirms iespējas beidzas). Bet normālās situācijās, kur jūsu prognozes nevar piepildīties uz ilgu laiku, tas ir svarīgi, lai ir kāda ideja par laiku gaidāmo cenu izmaiņām. Pērkot pārāk daudz laika (ti, pieder iespēju ar vēlāku derīguma termiņš), ir dārga un nevēlama. Tomēr ne iegādāties pietiekami daudz laika (ti, opcija beidzas pirms notiek cenu izmaiņas), ir vēl sliktāk. Tāpēc laiks ir tikpat svarīga uzminot cenu izmaiņas, ja jūs gaidīt, lai pelnītu naudu, pērkot iespējas.

Opciju vērtības ir atkarīgas daudz vairāk nekā cena saistītā aktīva.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.