Kad ir droši Aizvērt kredītkarti?

Home » Credit and Debt » Kad ir droši Aizvērt kredītkarti?

Kad ir droši Aizvērt kredītkarti?

Tu smagi strādā, lai uzturētu labu kredīta rādītājus, bet patiesība ir tāda, ka pat viens šķietami nevainīgu kļūda ir iespēja atsaukt savus centienus. Kredīta kļūdas, piemēram, novēlotiem maksājumiem, savākšanas kontiem, vai maxing jūsu kredītkartes var ātri pārvērst savu iepriekš iespaidīgu kredīta rādītājus par kaut ko daudz mazāk pievilcīgu. Tas nozīmē, ka augstākas procentu likmes par turpmākiem aizdevumiem, kas var pievienot līdz pat tūkstošiem papildus dolāru samaksāto interesēs.

Noslēguma vecos kredītkartes konti ir vēl viens kredīts klupt, kas ir potenciāls, lai samazinātu jūsu rādītājus. Bet, tas nav garantija, ka tas notiks. Ja jums ir kredītkartes kontu, kuru vēlaties vai ir nepieciešams slēgt, ir piesardzības jūs varat veikt, lai aizsargātu jūsu kredīta rādītājus, vienlaikus atbrīvojot sevi no nevēlama kontā.

Kāpēc Noslēguma kredītkartes var sāpināt Jūsu Credit Score

Ir diezgan spītīgs kredīta mīts par ietekmi uz kredītkartes kontu un ko tas nozīmē jūsu rādītājus slēgšanu. Mīts ir tas, ka tad, kad jūs aizverat vecu kredītkartes kontu, jūs zaudēsiet labumu vecumu kontā.

Kredītskoringa modeļi, piemēram, Fico un VantageScore patiešām apsvērt vecumu sava vecākā kontā un vidējo vecumu jūsu kontiem, aprēķinot jūsu kredīta rādītājus. Tomēr slēdzot kontu nenoņem tā vēsturi – tostarp tās vecums – no jūsu kredīta ziņojumus.

Ne tikai būs vēsture slēgtu kontu paliek uz jūsu kredīta ziņojumu, bet kredīta reitingu modeļi turpinās apsvērt vecumu kontā, kā arī. Un, pat labāk, slēgta konts turpina novecot. Tātad, ja jūs slēgts piecus gadus vecs kredītkarti šodien … 12 mēnešu laikā tas būs sešus gadus vecs kredītkartes.

Tagad, kad esam debunked mītu, šeit ir reāls iemesls, kāpēc noslēguma ka vecais kredītkartes kontā varētu kaitēt jūsu punktus: Credit reitingu modeļi apsvērt attiecības starp atlikumiem un kredīta limitus uz jūsu kredītkaršu kontiem. Precīzāk, kredītspējas vērtēšanas modeļi aprēķinās jūsu apgrozības izmantošanas attiecība vai, citiem vārdiem sakot, cik daudz jūsu pieejamo kredītu izmantojamiem formā kredītkaršu atlikumus.

Attiecība tiek aprēķināta, saskaitot atlikumu savā plastmasas un izdalot šo skaitli ar summu no visiem jūsu kredīta robežas – pat vēl-atvērtām kartēm, ka jūs neizmantojat. Tas nozīmē, ka pat tad, ja jūs neizmantojat karti, neizmantotā kredīta limits palīdz saglabāt šo lietošanas attiecība zemāka. Ja aizverat šo kontu, jūs uzreiz zaudēt vērtību neizmantoto kredīta limitu, un jūsu rezultāti būs iespējams iet pa kādu summu. Tas ir iemesls, kāpēc jūs bieži lasīt rakstus par bīstamību kredītkartes kontu slēgšanu.

Kāpēc jums var būt nepieciešams, lai aizvērtu kredītkarti

Vairumā gadījumu, tas nav ieteicams slēgt neizmantoto kredītkartes kontu sakarā ar iespējamo negatīvo ietekmi uz jūsu kredīta rādītājus. Ja vien tas ir patiesi nepieciešams, jums ir iespējams atstāt savas kredītkartes kontus atvērts.

Ir tomēr arī izņēmumi.

Jums var būt nepieciešams, lai aizvērtu kopīgu kredītkartes kontu pēc atdalīšanas. Vēl viens gadījums, kur jūs varat aizvērt kredītkartes kontu, varētu būt, ja jums ir karti maku ar nepievilcīgs gada maksu. Un jūs var izraisīt nejaušu slēgšanu konta, neizmantojot karti kādu ilgāku laiku. Izsniedzēji ienīst neaktivitātes, jo pasivitāte nozīmē ne ieņēmumus.

Kā aizvēršana Old kredītkartes konta cik vien iespējams droši

Neatkarīgi no jūsu iemesls kredītkartes konta slēgšanu, ar pareizu plānošanu ir iespējams to darīt, ar nelielu ne kredīta score bojājumiem.

Atcerieties, ka patiesais iemesls slēgšanas veco kontu varētu kaitēt jūsu kredīta rādītājus, ir tāpēc, ka konta slēgšana varētu paaugstināt savu atjaunojamu izmantošanas koeficientu. Tomēr, ja visi jūsu kredītkartes jau ir $ 0 atlikumi, aizverot neizmantotu kontu nepalielinās izmantojuma koeficientu. Tāpēc slēgšana savā kontā, iespējams, neietekmēs jūsu kredīta rādītājus šajā situācijā.

Vienkārši, lai būtu droši, ja jūs patiešām apņēmies kredītkartes konta, jums vajadzētu domāt par laiku slēgšanu. Neaizveriet karti, ja jūs domājat par piesakās uz aizdevumu vai citu karti. Pagaidiet, līdz jūs aizverat par aizdevumu, un tad slēgt kontu. Tādā veidā jums saglabāt iespējamo rezultātu kritums par pēc tam, kad esat jau apstiprināts.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.