Kad jums ir jābūt Life Insurance? Kādas ir opcijas?

Home » Insurance » Kad jums ir jābūt Life Insurance? Kādas ir opcijas?

Your Life Insurance stratēģija – Kā zināt, ja jums ir vajadzīga Life Insurance

Viss, kas jums jāzina par dzīvības apdrošināšanu

Dzīvības apdrošināšana ir paredzēts, lai aizsargātu savu ģimeni un citiem cilvēkiem, kas var būt atkarīga no jums par finansiālu atbalstu. Dzīvības apdrošināšana maksā nāves labumu saņēmējam par dzīvības apdrošināšanas polise.

Gadu gaitā, dzīvības apdrošināšana ir arī attīstījusies, lai nodrošinātu iespējas veidot labklājību vai beznodokļu investīcijas.

Kurš Needs Life Insurance FAQ

Vai dzīvības apdrošināšanu tikai cilvēkiem, kuriem ir ģimene, lai atbalstītu? Kad jūs pērkat dzīvības apdrošināšana? Mēs iet caur šiem jautājumiem un kopīgiem scenārijiem, kad dzīvības apdrošināšana ir laba ideja iegādāties, balstoties uz dažādām situācijām. Šis saraksts palīdzēs jums izlemt, vai ir pienācis laiks, lai jūs varētu sazināties ar savu finanšu konsultantu un sākt meklē jūsu dzīvības apdrošināšanas iespējām.

Vai man ir nepieciešams dzīvības apdrošināšana Ja man nav apgādājamo?

Ir gadījumi, kad dzīvības apdrošināšana var būt izdevīga, pat tad, ja jums nav tiesību pārņēmējiem, no kuriem lielākā daļa pamata būtu aptver savu bēru izdevumus. Var būt daudzu citu iemeslu dēļ too. Šeit ir dažas vadlīnijas, lai palīdzētu jums izlemt, vai dzīvības apdrošināšana ir pareizā izvēle Jums:

Pie kāda dzīve Stage jums vajadzētu iegādāties dzīvības apdrošināšana?

Pirmā lieta, jums ir jāzina par dzīvības apdrošināšanu, ir tas, ka jaunāks un veselīgāku jums ir, jo mazāk dārgi tas ir.

Best Life Insurance izvēle būs atkarīga:

  1. Kāpēc jūs vēlaties, lai dzīvības apdrošināšanas (veidot bagātības, lai aizsargātu aktīvus, nodrošinātu savu ģimeni?)
  2. Kādas ir jūsu situācija ir
  3. Kas posms dzīvē jums ir (vai jums ir bērni, jūs skolā, jūs sākot uzņēmējdarbību, pērkot mājās, kļūst precējies, uc)
  4. Cik vecs Jūs esat
 

10 dažādās situācijās un kā varat izmantot Life Insurance

Šeit ir saraksts ar cilvēkiem, kas varētu būt nepieciešamas dzīvības apdrošināšana dažādos dzīves posmos, un kāpēc jūs vēlaties iegādāties dzīvības apdrošināšanu šajos posmos. Šis saraksts palīdzēs jums apsvērt dažādus iemeslus, lai iegādātos dzīvības apdrošināšanu, un palīdzētu jums saprast, ja tas ir laiks, lai jūs varētu izpētīt pērkot dzīvības apdrošināšana, vai ne.

Finanšu konsultants vai dzīvības apdrošināšanas pārstāvis var arī palīdzēt jums izpētīt dažādas dzīvības apdrošināšanas iespējas, un vienmēr jāapspriežas par viņu profesionālo viedokli, lai palīdzētu jums izdarīt izvēli.

1. BEGINNING. Families

Dzīvības apdrošināšana ir jāpērk, ja jūs apsver dibināt ģimeni. Jūsu likmes būs lētāk tagad, nekā tad, kad jums vecāki un jūsu nākotnes bērniem būs atkarīgs no jūsu ienākumiem. Uzziniet vairāk vecākiem: Cik daudz Life Insurance Do You Need?

2. Saskaņā Families

Ja jums ir ģimene, kas ir atkarīgs no jums, jums ir nepieciešams dzīvības apdrošināšanu. Tas neietver tikai dzīvesbiedru vai partneri strādā ārpus mājām. Dzīvības apdrošināšana ir vajadzīga arī jāņem vērā, lai persona, kas strādā mājās. Aizstāt kādu izmaksas darīt mājsaimniecības darbus, mājas budžeta un bērnu aprūpe var radīt būtiskas finansiālas problēmas pārdzīvojušais ģimeni. Uzziniet vairāk vecākiem: Cik daudz Life Insurance Do You Need?

3. jaunajiem neprecētiem

Iemesls viens pieaugušais būtu parasti nepieciešams dzīvības apdrošināšanu būtu jāmaksā par saviem apbedīšanas izdevumus, vai, ja tie palīdz atbalstīt vecu vecāku vai citu personu viņi var rūpēties par finansiāli.

Jūs varat arī apsvērt iespēju iegādāties dzīvības apdrošināšanu, kamēr jūs esat jauns, lai līdz brīdim, kad tas ir nepieciešams, jums nav jāmaksā vairāk, jo jūsu vecumu. Vecāki jums, jo dārgāka dzīvības apdrošināšana kļūst, un jūs riskējat tikt atteikta, ja ir problēmas ar dzīvības apdrošināšanas medicīnas eksāmenu.

Pretējā gadījumā, ja viens ir citi avoti naudu bērēm un tai nav citas personas, kas atkarīgas no viņu ienākumiem, tad dzīvības apdrošināšana nebūtu nepieciešama.

4. Homeowners un cilvēki ar hipotēku vai citu parādiem

Ja jūs plānojat par pērkot mājas ar hipotēku, jums tiks vaicāts, vai vēlaties iegādāties hipotēku apdrošināšanu. Pērkot dzīvības apdrošināšanas polisi, kas segtu jūsu hipotekāro parādu varētu aizsargāt intereses un izvairīties no jums, kam, lai iegādātos papildu hipotēku apdrošināšanu, kad jūs pērkat savu pirmo mājokli.

Dzīvības apdrošināšana var būt veids, kā nodrošināt, ka jūsu parādi tiek atmaksāti, ja jūs die. Ja jūs mirst ar parādiem un nekādā veidā, lai jūsu īpašumu maksāt viņiem, jūsu īpašumu un visu, kas strādājis var tikt zaudēts, un netiks get nodots kādam jums rūp. Tā vietā, jūsu īpašums var atstāt ar parādu, kas varētu tikt nodots jūsu mantiniekiem.

5. Ne Bērnu darba Pāri

Abas personas šajā situācijā būtu nepieciešams izlemt, vai viņi vēlas, dzīvības apdrošināšanu. Ja abas personas, kuras veicina ienākumu, ka viņi jūtas ērti dzīvo uz atsevišķi, ja viņu partneris būtu iet prom, tad dzīvības apdrošināšana nebūtu nepieciešams, izņemot, ja viņi vēlējās, lai segtu savus apbedīšanas izmaksas.

Bet varbūt dažos gadījumos viena darba laulātais dod lielāku ieguldījumu ienākumiem vai gribētu atstāt savu citi nozīmīgi labākā finansiālā situācijā, tad kamēr iegādāties dzīvības apdrošināšanas polisi nebūs finansiālu slogu, tas varētu būt risinājums. Par zemu izmaksu dzīvības apdrošināšanas iespēju ieskatīties Term Life Insurance vai apsvērt pirmās līdz die dzīvības apdrošināšanas polisēm, kur jūs maksājat tikai vienu politiku un nāve ieguvums iet uz pirmā mirt.

6. Cilvēki, kuri Life Insurance ar savu darbu

Ja jums ir dzīvības apdrošināšana ar savu darbu, jums joprojām vajadzētu iegādāties savu dzīvības apdrošināšanas polisi. Iemesls jums vajadzētu nekad tikai paļauties uz dzīvības apdrošināšanu darbā ir tas, ka jūs varētu zaudēt savu darbu, vai arī nolemt mainīt darbu, un pēc tam, kad jūs darāt, jūs zaudējat, ka dzīvības apdrošināšanas polisi. Tas nav stratēģiski skaņa atstāt savu dzīvības apdrošināšanu rokās devēja. Vecāki jums dārgāks savu dzīvības apdrošināšana kļūst. Jūs esat labāk iegādāties nelielu rezerves politiku, lai pārliecinātos, ka jums vienmēr ir kāda dzīvības apdrošināšana, pat tad, ja jūs zaudējat savu darbu.

7. Biznesa partneri un biznesa īpašnieki

Ja jums ir biznesa partneris vai savu biznesu, un ir cilvēki paļaujas uz jums, jūs varat apsvērt iegādāties atsevišķu dzīvības apdrošināšanas polisi, lai jūsu biznesa pienākumiem.

8. Pirkšana Life Insurance uz saviem vecākiem 

Lielākā daļa cilvēku nedomā par to, kā stratēģiju, nopirkt tas ir izmantots, un var būt smart lieta darīt. Dzīvības apdrošināšana ar saviem vecākiem nodrošina nāves labumu jums, ja jūs nodot sevi kā saņēmēju politikas jūs izņemt uz tiem. Ja jūs maksājat prēmijas, jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka jūs veicat sev neatsaucamu saņēmēju, lai nodrošinātu savu investment.This ceļu, kad jūsu vecāki mirst, tu droši summu dzīvības apdrošināšanas polise. Ja jūs to izdarītu, kamēr jūsu vecāki ir pietiekami jauns, tas var būt finansiāli stabils ieguldījums.

Jūs arī vēlaties, lai aizsargātu savu finanšu stabilitāti, apskatot pērkot ilgtermiņa aprūpi tiem, kā arī, vai iesakot, ieskatīties tajā. Bieži, kad vecāki saslimst, kā viņi saņem vecāki finansiālo slogu saviem bērniem, ir milzīgs. Šīs abas iespējas var nodrošināt finansiālu aizsardzību, ka Jums varētu būt citādi ienācis prātā.

9. Dzīvības apdrošināšana bērniem

Lielākā daļa cilvēku varētu domāt, ka bērni nav nepieciešama dzīvības apdrošināšana, jo viņiem nav apgādājamo un gadījumā nāves, lai gan tas varētu būt postoša, dzīvības apdrošināšana nebūtu izdevīga.

3 iemesli Nopirkt Life Insurance Bērniem 

  1. Ja jūs jāuztraucas par saviem bērniem, iespējams, kļūst par slimību. Dažas ģimenes ir bažas par savu bērnu ilgtermiņa veselības dēļ iedzimtu risku. Ja vecāki baidās, ka galu galā, tas var padarīt tos apdrošināt vēlāk dzīvē, tad viņi varētu apsvērt iespēju iegādāties savu bērnu dzīvības apdrošināšanu, lai viņi nav jāuztraucas par nespēju medicīniskās pārbaudes vēlāk, kad tām ir nepieciešama dzīvības apdrošināšanu savām ģimenēm. Daži cilvēki apskatīt kritisko slimību apdrošināšanu bērniem, kā arī.
  2. Daži cilvēki iegādātos dzīvības apdrošināšanu bērniem, jo ​​tie sasniedz agrīnā pusaudžu vecumā, lai palīdzētu viņiem iegūt atspērienu uz dzīvi. Pastāvīgs dzīvības apdrošināšanas polise var būt veids, kā veidot uzkrājumus viņiem un dot viņiem iespēju, ka dzīvības apdrošināšanas polise, kas maksā par sevi, kad tie ir ģimenes to pašu, vai arī, ja viņi vēlas izmantot naudas daļu, lai aizņemties pret par lielu pirkumu. Dzīvības apdrošināšana bērniem var iegādāties kā dāvanu uz tiem.
  3. Ja jūs vēlaties saņemt sava veida nāves pabalstu, lai palīdzētu jums tikt galā ar nāvi bērna un segt bēru izdevumus, ja kaut kas notiktu ar tiem. Bērna zaudējums ir postoša, un, lai gan bērni nesniedz finansiālu atbalstu, tiem ir svarīga loma ģimenē un viņu zaudējums var būt ietekme uz daudzām levels.The zaudējumus var radīt ļoti grūti, lai jūs varētu strādāt, un jums var ciest finanšu zaudējumi, ir nepieciešama psiholoģiska palīdzība, vai prasīt palīdzību ar pārdzīvojušais bērniem, kā rezultātā viņu garām.
 

Bērni, lielākoties, nav nepieciešama dzīvības apdrošināšana, bet, ja tā ir daļa no stratēģijas, dzīvības apdrošināšanu bērniem, var būt kaut kas jūs uzskatāt par iepriekš minēto iemeslu dēļ. Vienmēr nosver iespēju iepriekš minēto iemeslu dēļ ar citām iespējām ietaupīt vai apdrošināšanas, jūs varētu apsvērt jūsu bērniem.

10. Elderly

Kamēr jums nav cilvēki, atkarībā no jūsu ienākumiem atbalstam, dzīvības apdrošināšanu šajā dzīves posmā nebūtu nepieciešams, ja jums nav nekādu citu līdzekļu, lai samaksātu par savu bēru izdevumus vai nolemt vēlaties atstāt naudu kā mantojums. Viena noderīga lieta par dzīvības apdrošināšanu, ja esat vecāks, ir nodokļu ietaupījumu elementus, ja jūs vēlaties, lai saglabātu vērtību jūsu īpašumu. Jums vajadzētu runāt ar īpašuma advokāta vai finanšu plānotāja, lai saprastu, vai iegādāties dzīvības apdrošināšanu jūsu vēlākos gados var nodrošināt nodokļu priekšrocības.

Iegādājoties dzīvības apdrošināšanas polise, šajā vecumā var būt ļoti dārgi.

Dzīvības apdrošināšana kā stratēģiju, lai aizsargātu un Build Wealth

Kad jūs pērkat dzīvības apdrošināšanu jūs meklējat, lai aizsargātu dzīvesveidu ģimeni vai apgādājamo, ja jums vajadzētu mirt.

Ja šis ir jūsu galvenais mērķis, tad zemu izmaksu dzīvības apdrošināšana var būt labs sākuma punkts, lai jums.

Jūs varētu arī skatīties uz to kā veids, kā veidot savu vai savas ģimenes bagātību nu iespējamām nodokļu priekšrocības, vai arī, ja vēlaties atstāt naudu kā mantojumu, tāpat kā gadījumā, izdzīvošanas dzīvības apdrošināšanu.

Jūs varat arī iegādāties dzīvības apdrošināšanu, kā veids, lai nodrošinātu savu finansiālo stabilitāti, ja visa dzīvības apdrošināšana, vai universālā dzīvības apdrošināšanas polisēm, kas piedāvā arī naudas vērtības un investīcijas. Šīs politikas veidi, kopā ar apgādnieka zaudējums dzīvības apdrošināšanas polisēm arī piedāvāt iespējas aizņemties naudu no sava dzīvības apdrošināšanas polise.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.