Kai Ar saugu uždaryti kreditine kortele?

Home » Credit and Debt » Kai Ar saugu uždaryti kreditine kortele?

Kai Ar saugu uždaryti kreditine kortele?

Jūs sunkiai dirbti, kad išlaikyti gerą kredito nutowe, bet tiesa yra ta, kad net vienas iš pažiūros nekaltas klaida turi potencialą anuliuoti jūsų pastangas. Kredito klaidų, pavyzdžiui, pavėluotus mokėjimus, surinkimo sąskaitas, ar maxing iš jūsų kredito kortelės gali greitai paversti savo anksčiau įspūdingas kredito balai į kažką daug mažiau patrauklus. Tai reiškia, kad didesnes palūkanas už būsimus paskolų, kurios gali pridėti tūkstančius papildomų dolerių sumokėtų palūkanų.

Uždarymo senus kredito kortelių sąskaitas yra kita kredito liapsusas, kad turi potencialą sumažinti jums balus. Bet, tai nėra garantijos, kad tai nutiks. Jei turite kredito kortelės sąskaitą, kad jūs norite ar reikia uždaryti, yra atsargumo galite imtis, siekiant apsaugoti jūsų kredito balai, o dar atsikratyti sau nepageidaujamas sąskaitą.

Kodėl uždarymas kreditinės kortelės gali pakenkti jūsų kredito balas

Yra gana užsispyręs kredito mitas apie uždarymo kredito kortelės sąskaitą ir ką tai reiškia jūsų balai poveikį. Mitas yra tai, kad, kai jūs uždaryti seną kredito kortelės sąskaitą, jums bus prarasti sąskaitos amžiaus naudą.

Kredito vertinimo modeliai kaip FICO, ir VantageScore tiesų apsvarstyti savo seniausių sąskaitą amžių ir vidutinį amžių paskyrų apskaičiuojant savo kredito balai. Tačiau uždarius sąskaitą nepašalina jos istoriją – taip pat ir savo amžiaus – iš savo kredito ataskaitas.

Bus ne tik uždaro sąskaitą istorija likti savo kredito ataskaitas, tačiau kreditų vertinimo balų modeliai ir toliau atsižvelgti į sąskaitą amžius taip pat. Ir dar geriau, uždara sąskaita toliau amžiaus. Taigi, jei jūs uždaryti penkerių metų senumo kreditinę kortelę šiandien … per 12 mėnesių ji bus šešių metų kreditinės kortelės.

Dabar, kad mes demaskavo mitą, čia reali priežastis, kodėl uždaryti, kad senas kredito kortelės sąskaitos gali pakenkti jūsų balai: kredito vertinimo modeliai apsvarstyti tarp likučių ir kredito ribose nuo jūsų kredito kortelės sąskaitos santykius. Tiksliau, kreditų vertinimo balų modeliai bus apskaičiuoti savo sukamosios panaudojimo santykį arba, kitaip tariant, kiek savo turimo kredito jums naudoti į kredito kortelių likučiai forma.

Santykis yra apskaičiuojamas sudėjus likučiai ant plastiko ir dalijant minėtą skaičių iš visų jūsų kredito limitų suma – net vis dar atvirų korteles, kad jūs naudojate. Tai reiškia, kad net jei jūs nenaudojate kortelę, nepanaudoto kredito limito padeda išlaikyti, kad naudojimo santykis mažesnis. Jei uždarysite, kad sąskaitą, jūs iš karto prarasti nepanaudotą kredito limitą vertę, ir jūsų balai, greičiausiai, bus eiti kai kurių suma. Štai kodėl jūs dažnai skaityti straipsnius apie uždarymo kredito kortelių sąskaitas pavojus.

Kodėl jums gali tekti uždaryti kredito kortelės

Daugeliu atvejų, tai nėra patartina uždaryti nenaudojamą kredito kortelės sąskaitą dėl galimo neigiamo poveikio savo kredito balai. Nebent tai tikrai būtina, jūs tikriausiai turėtų palikti savo kredito kortelių sąskaitas atidaryti.

Yra, tačiau, šios taisyklės išimčių.

Jums gali tekti uždaryti bendrą kredito kortelės sąskaitą po atskyrimo. Kitas atvejis, kai galite uždaryti kredito kortelės sąskaitą gali būti, kai jūs turite kortelę jūsų piniginėje su nepatraukli metinį mokestį. Ir jūs gali sukelti atsitiktinai uždaryti sąskaitą ir nenaudoja kortelę kai ilgą laiką. Kortų emitentai nekenčiu neveiklumą, nes neveiklumas reiškia jokių pajamų.

Kaip uždaryti Old kreditinės kortelės sąskaitoje kaip galima saugiau

Nepriklausomai nuo jūsų priežastis uždarymo kredito kortelės sąskaitą, su tinkamo planavimo, gali būti įmanoma padaryti su šiek tiek ne kredito balas žalą.

Atminkite, kad tikroji priežastis uždaryti seną sąskaitą gali pakenkti jūsų kredito balai yra todėl, kad paskyra uždarymo galėjo padidinti savo sukamosios panaudojimo santykį. Tačiau, jei visi jūsų kredito kortelės jau $ 0 likučius, tada uždaryti nenaudojamą sąskaitą nebus padidinti panaudojimo koeficientą. Todėl savo paskyros uždarymas greičiausiai neturės įtakos jūsų kredito balas šioje situacijoje.

Tiesiog būtų saugus, jei esate tikrai įsipareigojusi uždaryti kredito kortelės sąskaitą turėtumėte pagalvoti apie laiko. Neuždarykite kortelę, jei jūs ketinate kreiptis dėl paskolos ar kitą kortelę. Palaukite, kol uždarysite paskolą ir tada uždaryti sąskaitą. Tokiu būdu Jūs sutaupysite galimą rezultatą lašas po to, kai jau buvo patvirtintas.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.