Kaip apskaičiuoti tikrąją rinkos nuoma Jūsų Unit

Home » Real Estate » Kaip apskaičiuoti tikrąją rinkos nuoma Jūsų Unit

Kaip apskaičiuoti tikrąją rinkos nuoma Jūsų Unit

Apibrėžimas:

Tikroji rinkos kaina yra apskaičiuota pinigų suma, nuosavybė su tam tikru skaičiumi miegamieji, tam tikroje srityje šalies, bus išsinuomoti.

Kaip teisinga Rinkos Nuoma Apskaičiuoti?

Tikroji rinkos nuomos yra bendrasis nuoma įvertis, kuris apima bazinę nuomos, taip pat bet kokius esminius komunalinių kad nuomininkas būtų atsakinga už išmokų mokėjimą, pavyzdžiui, dujų ar elektros. Jis neapima neesminius įrankius, pavyzdžiui, telefono, televizijos ar interneto.

HUD atvyksta į kiekvienos srities su surašymo duomenimis pagalba numerius ir per Nuomininko apklausose. Kiekvienais metais, HUD kaupia tam tikrosios rinkos nuomos sąrašą už daugiau nei 2500 didmiesčių ir ne didmiesčių apskrityse.

Kas yra tikroji rinkos kaina naudojamas?

Tikrosios rinkos nuomos, yra naudojami nustatyti nuomos kvito sumos Valstybės parama būstui programas, tokias kaip 8 skirsnyje (būsto pasirinkimas kupono programa).

Taip pat žinomas kaip: FMR, rinkos kaina

Pavyzdys:
Jei Newark City, Naujasis Džersis, tikroji rinkos nuoma dviejų kambarių bute tai 1200 $. Tikroji rinkos nuomos už vieną miegamąjį yra $ 1000.

Kas yra 8 skirsnis?

8 skirsnis yra programa, kuri teikia finansinę paramą tam tikriems asmenims, siekiant padėti jiems sau leisti išsinuomoti būstą. Programa suteikia būsto čekius šiems asmenims. Norėdami gauti gauti kuponą, jūs negalite padaryti daugiau nei kiekvienais metais tam tikrą pinigų sumą, grindžiamą žmonių skaičiaus šeimoje.

Jeigu Nuomotojas sutinka nuomotis su 8 skirsnyje nuomininkas, o 8 skyrius programa pirmiausia apžiūrėti turtą įsitikinkite, kad jis atitinka tam tikrus standartus. Jei turtas pereina patikrinimą, tada nuomotojas bus mokama tiesiogiai kiekvieno mėnesio pagal 8 skirsnį programą.

Kiek skyrius 8 mokėti?

8 skyriuje nustatyti kvito suma pirmiausia suprasti, žmonių skaičių namų ūkyje.

tada jis bus nustatyti buto buitinė suteikia teisę dydį. Pavyzdžiui, trijų asmenų šeimai gali pretenduoti į dviejų miegamųjų kuponą.

Kadangi tikroji rinkos nuomos už vienetą gali labai skirtis priklausomai nuo šalies įrenginys yra rajone, 8 skirsnis bus tada nustatykite kvito sumą taikant tikrosios rinkos nuomos mokestį už konkretų regioną. Priklausomai nuo nuomininko pajamų, kvitas negali padengti visą sumą, kas mėnesį Nuoma. Nuomininkas vis dar gali būti atsakingas už mokėjimo mėnesinio nuomos dalį.

Kaip nustatyti teisingą kainą už nuoma

Čia bus didžiausia suma, kurią galės imti mokestį už savo nuomos remiantis įvairių veiksnių. Šie veiksniai gali apimti:

  • Vieta:  Jūsų įrenginio vietą vaidina didžiulį vaidmenį nustatant nuomos mokestį. Jei jūsų turtas yra pageidautina mieste, galite imti daugiau. Jei jūsų turtas yra geriausia rajono mokyklą mieste, jums gali būti suteikta galimybė gauti dar didesnį nuomos mokestį. Du vienetai, kurie yra tik du kvartalai nuo kito gali vadovauti labai skirtingas nuomos, nes jie yra skirtingose miestuose arba skirtingų mokyklų rajonuose.
  • Dydis:  Bus maksimali suma, kurią galės imti remiantis plotą kvadratinėmis pėdomis ir skaičiaus miegamieji ir vonios jūsų vieneto.
  • Patogumai:  Jei jūsų viešbutyje yra puikus vaizdas, lauko erdvę, centrinis oro kondicionierius, ar yra naujai renovuotas, jums gali būti suteikta galimybė imti daugiau už savo padalinio, palyginti su kitų vienetų srityje, kuri yra panašaus dydžio į savo vienetą.
  • Paklausa:  Jei yra daug laisvų vienetai savo srityje ir ne tai, kad daug domisi nuomininkų, jums gali tekti atsisakyti kainą savo vieneto gauti jį išsinuomoti.

Jis gali būti labai sudėtinga teisingai kainą Jūsų nuoma. Tai reiškia, bandymų ir klaidų. Rasti bent tris savybes savo srityje, kurie yra panašūs į jūsų gali būti naudinga nustatant tinkamą kainą.

 

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.