Kaip ilgai jūsų santaupų pensijai truks – ir kaip ištempti jį

Home » Retirement » Kaip ilgai jūsų santaupų pensijai truks – ir kaip ištempti jį

Kaip ilgai jūsų santaupų pensijai truks - ir kaip ištempti jį

Suprasti, kiek metų jūsų senelių santaupos truks nėra tikslusis mokslas. Yra daug kintamųjų, ne žaisti – investicijų grąža, infliacija, nenumatytoms išlaidoms – ir visi jie gali smarkiai paveikti savo santaupas ilgaamžiškumą.

Bet dar yra vertė artėja sąmatą. Paprasčiausias būdas tai padaryti yra pasverti savo bendrą santaupų, plius investicijų grąžą per tam tikrą laiką, prieš savo metinių išlaidų.

Būdų, kaip padaryti savo santaupas ilgiau

Kaip vieną skaičiuoklė galėtų aukščiau būti naudingas gidas. Tačiau tai vargu ar galutinis žodis dėl kiek savo santaupas gali išsitempti, ypač, jei esate pasirengę koreguoti savo išlaidas, kad tiktų kai bendras pensinis abstinencijos strategijas.

Žemiau yra keletas protingų taisykles nykščio, kaip atsiimti savo santaupų pensijai tokiu būdu, kuris suteikia jums geriausią galimybę turėti savo pinigų taip ilgai, kaip jūs turite jį, nesvarbu, ką pasaulis siunčia savo kelią.

4% taisyklė

4% taisyklė remiasi tyrimų William BENGEN, paskelbta 1994 metais, kad nustatė, kad jei investuojama ne mažiau kaip 50% savo pinigų į akcijas ir į obligacijas poilsio, jūs turite didelė tikimybė, kad galėtų atšaukti infliacija pakoreguotas 4% savo lizdą kiaušinių kasmet 30 metų (ir galbūt ilgiau, priklausomai nuo jūsų investicijų grąžos per tą laiką).

Požiūris yra paprasta: Jūs imti 4% iš savo santaupų pirmieji metai, o kiekviena paskesnė metais imti tą patį dolerio suma plius infliacija reguliavimas.

BENGEN išbandyti savo teoriją visoje kai kurių blogiausių finansų rinkų JAV istorijoje, įskaitant Didžiosios depresijos, o 4% buvo saugus pasitraukimas norma.

4% taisyklė yra labai paprasta, o sėkmės tikimybė yra stipri, tol, kol jūsų senelių santaupos investuojamos ne mažiau kaip 50% į akcijas.

Dinaminis išėmimai

4% taisyklė yra gana griežta. Suma kiekvienais metais jums atsiimti reguliuojamas infliacijos ir nieko daugiau, todėl finansų specialistai turi sugalvoti keletą būdų padidinti savo sėkmės šansai, ypač jei jūs ieškote už savo pinigus į trukti daug ilgiau nei 30 metų.

Šie metodai yra vadinami “dinamines abstinencijos strategijas.” Apskritai, visa tai reiškia, kad yra jums koreguoti reaguojant į investicijų grąžą, mažinant išimti metais, kai investicijų grąža yra ne toks didelis, kaip tikėtasi, ir – O, laiminga diena – traukiant daugiau pinigų iš kai rinkos grąža leisti.

Yra daug dinamiškas nutraukimo strategijas, su įvairaus sudėtingumo. Jūs galbūt norėsite pagalbos finansiniu patarėju susikurti.

Pajamos grindų strategija

Ši strategija padeda jums išsaugoti savo santaupas už ilgo nuotolio darant tikrai neturite parduoti atsargas, kai rinka yra žemyn.

Štai kaip tai veikia: Išsiaiškinti bendrą dolerių sumą jums reikia esminių išlaidų, pavyzdžiui, būsto ir maisto, ir įsitikinkite, kad jūs turite tas išlaidas, kurioms taikoma garantuotų pajamų, pavyzdžiui, socialinės apsaugos, plius obligacijų kopėčių arba anuitetą.

Žodis apie anuitetus: Nors kai kurie per daug ir rizikinga, vienkartinė priemoka tiesioginis anuitetas gali būti faktinis pensinis pajamas įrankis – galite sumokėti per vienkartinę sumą už garantuojamų išmokų už gyvenimą. Be tinkamoms aplinkybėms, net atvirkštinės hipotekos gali dirbti į krantą savo pajamų grindis.

Tokiu būdu, jūs visada žino savo pagrindai yra taikoma. Tada tegul jūsų investavo santaupas būti atsakinga už savo nuožiūra išlaidų. Pavyzdžiui, norite atsiskaityti už Staycation kai akcijų rinkos tarpiklius. Kyla klausimas: Ar jums vis dar ją vadiname staycation, kai jūs į pensiją?

Ne visai pasirengę išeiti į pensiją?

Kai esate pensinio krašto, jūs privalo įdomu kiek jūsų esamos taupymo nuves jus. Bet jei jūs vis dar kelerius metus nuo nepalikti savo darbo vietos, naudojant pensinio skaičiuoklė yra puikus būdas įvertinti, kaip keisti savo santaupų norma turės įtakos, kiek jūs turėsite, kai Jūs išeinate į pensiją.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.