Kaip išlaikyti motyvaciją taupyti pinigus

Home » Budgeting » Kaip išlaikyti motyvaciją taupyti pinigus

Kaip išlaikyti motyvaciją taupyti pinigus

Biudžeto sudarymo taktika ir patarimai padės jums vykdyti dienos į dieną darbą valdyti savo finansus.

Biudžeto sudarymo strategijos padės jums suprasti, dėl tikslai orientuotą arba filosofinio lygio, kodėl būtent jūs darote visą šį darbą.

Tačiau be vinimis savo taktiką ir žinant savo strateginę viziją, ten trečias elementas biudžetą, kad jums reikia apkabinti: išlaikyti savo motyvaciją.

Kodėl Išlaikyti Money Motyvacija Eteriniai?

Ar šį garsą kaip iš žargono krūva?

Leiskite palyginti tai su kitu, pavyzdžiui:

Kai esate ant dietos, jums reikia taktikos. Jums reikia išmokti, pavyzdžiui, pakeisti kreminės Ranch padažu su mažai riebalų, mažai angliavandenių, jogurtas pagrindu alternatyva.

Jums reikia išmokti taktikos pakeitimo balti ryžiai su rudieji ryžiai, riebi mėsa su liesos mėsos gabalai ir keptomis daržovėmis su kepta, garintomis arba šviežių daržovių.

Tie visi taktika. Jie patarimų, kurie padės jums vykdyti dieną-to-dieną dietos.

Jūsų dietos strategija padeda jums išsiaiškinti, filosofiškai, kodėl jūs vykdant tuos taktiką. Jūs galite turėti pirmaujančių Low-Carb gyvenimo būdą, tampa širdies sveiki valgytojas, ar pjovimo sočiųjų riebalų iš savo sistemos strategiją.

Tačiau be savo strategiją ir taktikas, jums taip pat reikia paprastas senas motyvaciją. Nesvarbu, kiek jums siekti tapti širdies-sveikas valgytojas, arba kiek patarimų ir taktika jums išmokti. Nė vienas iš kad ketina reikšmės, jei, silpnumo akimirką, jums šalikas žemyn visą maišą bulvių traškučiai po keturiolika sokoladinius sausainius.

Motyvacija yra tokia pat svarbi kaip savo viziją ir jūsų taktika. Strategija, taktika, ir motyvacija yra trys kampai yra “Sėkmė trikampis”.

Dabar, kad žinote, kodėl svarbu išlaikyti motyvaciją, kaip jūs galite išlaikyti pagreitį vyksta, kai jis ateina į savo finansus? Čia yra keletas pasiūlymų:

1. Laikyti ilgalaikis tikslas omenyje

Galbūt jūsų tikslas yra tapti visiškai skolos nemokamai.

Galbūt norite išeiti į pensiją nuo 45 metų (taip, tai gali būti padaryta.)

Galbūt norite turėti savo namus laisvai ir aiškiai, be jokių hipotekos pridėtas. Gal norite siųsti savo vaikus į mokyklą neapkraunant jų studentų paskolas, mokėti už jūsų vaiko vestuves, arba mesti darbą jums nepatinka, todėl jūs galite tęsti mažesnę kainuojantį, tačiau labiau patenkinti alternatyvų karjerą.

Nepriklausomai nuo jūsų “kodėl”, laikyti jį savo proto priešakyje. Hang nuotraukos atstovaujantys savo “kodėl” visoje savo namuose. Nuolat priminti sau didelio, pagrindinį tikslą jūs siekiame.

2. Įsivaizduokite save į savo Golden Years

Tyrimai parodė, kad žmonės, kurie sugeba vizualizuoti save senjorams linkę sutaupyti daugiau pensijai nei žmonės, kurie neturi.

Galite atsisiųsti nemokama programa iš “iTunes Store” vadinamas “amžius mano veidas”, kuris leidžia jums skaitmeniniu amžiumi yra jūsų veido nuotrauką. “Merrill kraštas taip pat turi nemokamą programą” Veido Senatvės, kuris siūlo tą pačią paslaugą.

Gauti sau žvilgsnis kaip vyresnysis pilietis gali motyvuoti jums taupyti pensijai. (Ir kaip premiją, jums taip pat gali būti labiau motyvuoti dėvėti visiškai nepraleidžia saulės spindulių, gerti vandenį, ir gauti daug miego!)

3. Pokalbio su žmonėmis, kurie yra pensininkai

Daugelis vyresnio amžiaus žmonių jums pasakys, kad jų dviejų didžiausių apgailestauja nesiima geriau rūpintis savo sveikata ir savo finansus.

Iki susitikimo ir kalbėti su žmonėmis, kurie yra susiję su iš jų jaunystės sprendimų pasekmes, galbūt labiau motyvuoti likti nuošalyje nuo klaidų jie padarė.

Nežinote, kur susitikti pensininkams? Pabandykite skaityti dienoraščius parašė pensininkams, kurioje jie aprašo savo gyvenimą, jų džiaugsmai ir jų problemas. Jūs taip pat gali paprašyti savo tėvų rekomendacijas, jei jie gyvena 55+ bendruomenei.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.