Kaip išvengti išėjimo į pensiją planavimo klaidų naujokams

Home » Retirement » Kaip išvengti išėjimo į pensiją planavimo klaidų naujokams

Į viršų 3 Senatvės planavimo mistakes naujiems darbuotojams Padaryti

Kaip išvengti išėjimo į pensiją planavimo klaidų naujokams

Jūs galite skaityti tai, nes jūs ką tik gavo naują darbą arba artimas draugas ar šeimos narys, kuris padarė ir jūs mėgstate padėti kitiems. Yra labai svarbus sprendimas įtakos savo finansinę ateitį, kad turi būti padaryta, bet dauguma žmonių bałagan. Nebūk kaip ir dauguma žmonių!

Planavimas pensiją yra vienas iš svarbiausių finansinių iššūkių jums bus susiduria su gyvenime. Sukurti tinkamą planą jūsų situaciją padės išlaikyti jūsų kelyje pasiekti finansinę nepriklausomybę vėliau gyvenime.

Tačiau, jei jūs padaryti vieną iš šių ” Big Three ” klaidų kuriant savo pradinį pensijų planą pradėjus naują darbą, jums gali susidurti su tam tikrais dideliais kliūtis kelyje į finansinę laisvę.

Ne taupyti Užteks ar laukti pernelyg ilgai Pradėti

Kai esate ankstyvosiose stadijose savo karjeros pensiją yra turbūt niekur šalia jūsų sąrašo gyvenimo iššūkius ir problemas viršuje. Jei esate savo 20s ir 30s esate labiau tikėtina, kad būti sutelktas pasiteisina studentų paskolų ir kredito kortelių sąskaitas arba mokėjimo kasdienio gyvenimo išlaidas. Kiti finansiniai tikslai per savo taikikliai gali būti perkant namų, arba tiesiog bando sukurti, kad neatidėliotinos pagalbos fondo išgirsite finansų planuotojams sakau, kad reikia.

Visi šių finansinių tikslų ir iššūkių kovoja dėl tų pačių kietajame uždirbtus dolerių savo biudžetą. Štai kodėl jis yra labai lengva padaryti prielaidą, kad galite tiesiog įrašyti daugiau rytoj atsigriebti už prarastą laiką ir atbaido taupymo apskritai klaidą.

Kiti remtis per daug jų darbdaviui, siekiant padėti jiems pasirinkti, kiek prisidėti prie pensijų planą per numatytąjį nustatymą metu auto-priėmimo. Su šio metodo problema yra jūsų pradinis įnašas norma negali būti pakankamai.

Geriausia strategija įsitikinkite, kad jums yra taupymo pakankamai yra paleisti pagrindinę senatvės pensijos apskaičiavimą, kai jūs iš pradžių įkurti savo pensijų sąskaitą ir vėl bent kartą per metus, per metinę peržiūrą.

Šis procesas leis jums gauti tvirtą sąmatą, kiek jums reikės išsaugoti išlaikyti norimą gyvenimo būdą išeiti į pensiją metu, o ne remtis draugais ir bendradarbiais vadovauti šį svarbų sprendimą.

Jis dažnai rekomenduojama pradėti nuo pradinio tikslo sutaupyti ne mažiau kaip 10-15% savo pajamų per metus visoje savo karjerą. Pabandykite bent prisidėti pakankamai gauti visą rungtynes ​​iš savo pensijų planą darbe, jei darbdavys rungtynės siūloma Jeigu taupymas 15% ar daugiau yra nerealus nuo pat pradžių. Pastoviai didėja būsimų įmokos kiekvienais metais automatiškai yra dar vienas būdas “sutaupyti daugiau rytoj”, jei įmokų tarifas eskalavimas funkcija yra siūlomi savo pensijų planą. Jei tai neįmanoma, nustatyti, kad kalendorius priminimą kasmet didinti įmokas bent 1-2%. Taip pat galite taikyti ateities darbo užmokesčio padidėjimą ar premijas savo pensijų sąskaitą. Esmė yra automatizuoti santaupas ir mokėti jį laukiame Jūsų išėjimo į pensiją!

Ne Atsižvelgdama planą nuo pat pradžių

Jei jūs kada nors buvo į restoraną, kad turi daugiau nei 200 meniu elementus žinote, kad neryžtingumo jausmą, kai priversta susiaurinti savo galimybes. Jūsų finansinė ateitis yra bene svarbesnė už savo kito valgio.

Kai kurie gyvenime pasirinkimai gali atrodyti itin svarūs, ypač kai žinome, kaip svarbu yra.

Nurodykite savo pradines investicijas galimybes pensijų planą yra iššūkis daugeliui iš mūsų, nes mes ne visi turi finansinį pasitikėjimą priimti pagrįstą sprendimą. Realybė yra tai, kad egzistuoja įrankiai ir ištekliai, siekiant padėti mums padaryti šiuos sprendimus ir net naujokas investuotojas turi pagrindinę planą. Jei neturite turėti raštišką žaidimo planą jūsų ateities santaupų pensijai gali nepakakti siekiant padėti sumokėti už svarbius gyvenimo tikslus.

Pagrindinio investicijų planas taip pat padeda mums išvengti emocinių sprendimus, kurie gali mesti savo planus išjungti bėgių kelio. Kai laikotarpiai ekstremalių rinkos nepastovumo daugelio investuotojų linkę išvengti išteklių ir investuoti pernelyg konservatyviai. Leiskite naujausi rinkos pakilimų ir nuosmukių panika jus nuo akcijų rinkoje gali būti didžiulis klaidą, jei esate ankstesnių etapų savo karjerą.

Tai todėl, kad tik sutelkiant dėmesį į akcijų rinkos rizika gali būti trumparegiška ir atskleisti Jums, kad padidintumėte rizika ir kad yra gyvena ilgiau savo pinigus rizika.

Už rankų off investuotojo, apsvarstyti galimybę naudoti nebrangų, pasyvus investavimo strategiją, kurios pagrindinis tikslas turto paskirstymo (ar kaip jūs padalinti savo sąskaitą per turto klasių kaip akcijos, obligacijos, nekilnojamojo turto ir pinigų). Tai paprastai dirba geriau nei tiesiog bando pasiimti viršų atlikėjų iš ankstesnių metų. Vienas rankas-off “požiūris investuoti į diversifikuotą portfelį, kuri teikia profesinio orientavimo apima pasirenkant turto paskirstymo investicinį fondą, kuris atitinka jūsų rizikos toleranciją. Kaip alternatyva, taikinys data investicinis fondas, kuri automatiškai prisitaiko laipsniškai tapti labiau konservatyviai investuoti, kaip jūs požiūris pensiją.

Ne Padaryti mokesčių privilegijuotiems paskyroms

Daugelis pensinio užsklandos padaryti ne visiškai pasinaudoti mokesčių-palankus 401 (k) planus ir iras klaidą. Tradiciniai pensijų sąskaitos, pavyzdžiui, 401 (k) planus ir atskaitomas iras suteikti gražus galvos pradėti, nes jūs gaunate nedelsiant mokesčių pertraukos ir galimybę sumažinti savo apmokestinamąsias pajamas. IRS indėlis riba 401 (K) yra $ 18.000 ir IRA indėlis riba yra 5500 $ ir 2016 m.

Kitas svarbus privalumas visiškai pasinaudoti pensijų sąskaitos yra tai, kad jie leidžia savo pajamas augti ant atidėtųjų mokesčių pagrindu. Kai suporuoti šį mokestinę naudą su sudėties susidomėjimą valdžią, išėjimo į pensiją mintis pradeda atsirasti šiek tiek mažiau varginantis. Jūs taip pat galite naudoti turto vietos sampratą savo pranašumą prisidedant prie Roth 401 (k) ar Roth IRA gauti neapmokestinamų augimo pajamų naudą. Tiesiog reikia žinoti, kad Roth sąskaitos finansuojamas atskaičius mokesčius dolerių. Kaip rezultatas, ši strategija paprastai geriausiai veikia, kai jums nereikia sumažinti savo apmokestinamąsias pajamas einamaisiais metais arba, jei jūs tikitės būti didesnė mokesčių krepšeliui pensiją metu.

Su pensijų ir susirūpinimą Socialinės apsaugos gyvybingumo sumažėjimas, ji tampa vis labiau aišku, kad finansavimo pensiją našta yra mūsų, kaip individų. Jei jums išvengti šių viršų 3 klaidų kuriant savo pensijų planą, jums bus suteikta galimybė subalansuoti mėgautis gyvenimu šiandien ramybę žinant, jums rengiasi tikrąją finansinę nepriklausomybę pensiją (nesvarbu, kaip toli šis tikslas gali atrodyti arba kaip jus nustatyti savo “išėjimo į pensiją”).

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.