Kaip kredito kortelė už negrąžintus darbai

Home » Credit and Debt » Kaip kredito kortelė už negrąžintus darbai

Kaip kredito kortelė už negrąžintus darbai

Išlaikyti savo kreditinę kortelę atvira ir geros būklės, jūsų kreditinės kortelės susitarimas jums reikia padaryti jūsų mėnesio mokėjimus kredito kortele laiku. Jūs turite mokėti bent minimumą ribinei metu dėl datos, nes kitaip jūsų mokėjimas bus laikomas vėlu. Trūksta jūsų kredito kortelės mokėjimo kelia jums gresia tampa nusikalstamo. Kreditinė kortelė nusikalstamumas gali turėti įtakos jūsų kredito balas ir įtakos jūsų gebėjimą gauti bet patvirtino naujas kredito grindžiamas taikomąsias programas.

Kas yra kredito kortelė nusikalstamumas?

Kreditinė kortelė nusikalstamumas yra kredito kortelės būsena, kuri rodo jūsų mokėjimą vėluoja 30 arba daugiau dienų. Tuo momentu, jūsų pavėluotas mokėjimas statusas Pranešama, kad kredito biurų veikla ir yra įtrauktas į jūsų kredito ataskaitą. Pavėluoto mokėjimo pridedamas prie savo paskyros ir jūsų kredito kortelės išdavėjas gali pradėti skambinti, elektroniniu paštu arba siųsti laiškus, kurie padės jums vėl pasivijo savo paskyros

Kai jūsų mokėjimas yra 60 dienų nusikalstamo jūsų kredito kortelės išdavėjas yra leidžiama kelti savo palūkanų normą baudos dydį. Bausmė norma liks galioti šešis mėnesius. Atlikę šešis iš eilės mokėjimus laiku, palūkanų norma bus grįžti prie normalaus savo esamą likutį. Jūsų kredito kortelės išdavėjas yra leidžiama laikyti norma veiksmingas naujus pirkinius jūsų kredito kortelės.

Kreditinė kortelė už negrąžintus Kainos

Nacionalinės kredito kortelių negrąžintus normos gali nurodyti, kaip namų ūkiai tvarkosi savo skolą. Kylančios negrąžintus normos gali reikšti, kad žmonės neturi pakankamai pinigų, kad sumokėti savo skolų ir gali reikšti didesnes ekonomines problemas. Per pirmąjį ketvirtį 2018 m, kredito kortelių negrąžintus normos kituose nei 100 geriausių komercinių bankų išaugo iki 5,9 proc, praneša ” Verslo Insider” . Nusikalstamumas norma nebuvo, kad didelis, nes dar prieš finansų krizę.

Palyginimui, 100 didžiausių bankai turi kreditinės kortelės mokėjimo terminų praleidimo norma 2,48 proc padėjo šių bankų gebėjimą pritraukti vartotojus su aukštojo kredito nutowe su pelningas kredito kortelės pasiūlymai.

Rimtų kredito kortelių negrąžintus normos padidėjo iki 1,78 proc pirmąjį ketvirtį 2018 vs 1,69 proc pirmąjį ketvirtį 2017 m, pagal duomenis iš TransUnion. Sąskaitos, kurios yra 90 ar daugiau dienų pradelstų laikomi rimtai nusikalstamo. Daugelis kredito kortelių emitentai taip pat sustabdyti savo gebėjimą atlikti mokėjimus, kai jūsų sąskaita yra rimtai nusikalstamo.

Kas atsitinka po Kreditinė kortelė nusikalstamumo?

Kreditinė kortelė nusikalstamumas nėra kelio pabaiga. Vartotojai turi galimybę pasivyti mokėjimus kredito kortele ir pareikšti savo sąskaitą atgal į geros būklės. Tai kainuos daugiau pagaus vėl – jūs turite sumokėti visą praeities tinkamai pusiausvyrą, plius palūkanos ir vėluojančios įmokos, susikaupę. Jei negalite sau leisti mokėti pradelstos pusiausvyrą, kreipkitės į savo kredito kortelės išdavėjas sužinoti savo galimybes gauti vėl pasivijo. Vartojimo kreditas konsultavimas gali būti dar vienas variantas Daj ant savo mokėjimų, ypač jei esate nusikalstamo keliuose kredito kortelės.

Priešingu atveju, jei jūsų kredito kortelės balansas išlieka nusikalstamo, tai galiausiai bus uždarytas ir mokėti išjungimo. Tai atsitinka, kai jūsų kredito kortelės mokėjimo yra 180 dienų pradelstų. Kai kredito kortelė balansas imamas-off, jums nebereikia turi galimybę pasivyti ir vėl pareikšti savo sąskaitos srovę dar kartą. Visas balansas yra mokami, ir gali būti siunčiami surinkimo agentūra, jei nesugeba mokėti jį išjungti su pirminiu kreditoriumi.

Ar Kreditinė kortelė nusikalstamumo būti pašalintas iš jūsų kredito ataskaitą?

Kai neigiama informacija buvo pridėta į jūsų kredito ataskaitą, tai paprastai tik pašalinti, jei ji yra netiksli, neišsami, negali būti patikrintas, ar pro kredito ataskaitinį laikotarpį. Jei jūsų kredito ataskaitą apima klaidingai pranešė kreditinės kortelės nusikalstamumą, galite siųsti kredito ataskaitą ginčo, kad jis būtų ištirtas ir pašalintas. Nusiųsti jokiais įrodymais jūs turite, kad gali padėti savo ginčą kopiją.

Priešingu atveju, pašalinant tiksliai perteiktos kreditinės kortelės nusikalstamumą yra sunkiau. Kredito kortelių emitentai yra teisiškai leidžiama pateikti neigiamą informaciją, kaip ilgai, kaip tai teisinga. Jūsų kredito kortelės išdavėjas gali būti pasirengę pašalinti nusikalstamumą jei pasivyti savo mokėjimų dar kartą.

Net jei jūs negalite pašalinti kreditinės kortelės nusikalstamumą, vejasi savo mokėjimų svarbu užkirsti kelią savo sąskaitą iš kraunama-off ir jūsų kredito nuo sugadinimo dar daugiau. Kuo greičiau jums vėl pasivijo, tuo greičiau jūs galite pradėti atstatyti savo kredito rezultatas su laiku atlikti mokėjimus. Kai jūs pasivyti, jūsų sąskaita statusas rodo, kad jūsų mokėjimai yra šiuo metu laiku. Po septynerių metų, neigiami detalės sąskaitą nukristi jūsų kredito ataskaitą.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.