Kaip laikytis savo biudžeto (neprarandant Your Mind)

Home » Budgeting » Kaip laikytis savo biudžeto (neprarandant Your Mind)

Nesiseka biudžeto? Nepasiduokite dar!

 Kaip laikytis savo biudžeto (neprarandant Your Mind)

Biudžeto neturi būti sunku. Tiesą sakant, tuo lengviau jūs galite padaryti jį sau, tuo labiau tikėtina, jums bus klijuoti su juo.

Tad atsisakyti biudžeto vaizdą kaip nors skaičius crunching, savarankiškai neigia išbandymas ir vietoj pažvelgti tam tikrais būdais jūs galite padaryti jį taip paprasta, kaip įmanoma.

Šie 10 patarimų, kurie padės jums likti ant bėgių ir laikytis savo biudžeto mėnesį po mėnesio, nejausdama atimta ar pabrėžė.

1. Automatizuoti jūsų mokėjimai

Nustoti nerimauti, kas dėl kai ir nustatyti savo sąskaitas automatiškai išskaičiuoti iš jūsų einamąją sąskaitą kiekvieną mėnesį. Ne daugiau sąskaitų sekti, tikrina paštu out ar mokesčių už vėlavimą spręsti.

2. Apmokėti save pirmiausia

Jūs taip pat galite nustatyti automatinį atskaitymus nuo jūsų tikrinimo ir savo taupomosios sąskaitos kiekvieną mėnesį, siekiant užtikrinti jums susitikti savo santaupas tikslus.

Tai stabdo jus nuo netyčia išleidžia šiuos pinigus kitų dalykų, nes tai “iš akių, iš proto.”

3. Pasirinkite sistema, kuri paprasta naudoti

Nesvarbu, ar pasirinksite naudoti biudžeto programinės įrangos, Excel, arba voko sistemą, pasirinkite biudžeto sudarymo sistemą, kad jaučiasi labiausiai intuityvus ir suprantamas jums.

Tuo lengviau jums jį naudoti, tuo labiau tikėtina, jums bus klijuoti su juo.

4. suapvalinti

Atsižvelgdama sunku atsiminti, kad kiekvieną kvitą, todėl jūs galite sekti savo išlaidas? (Arba tiesiog nekenčiu tai daro?) Tada suapvalinti savo pirkinius į artimiausią dolerio vietoj.

Jei žinote praleido $ 5-kažką ant kavos ir pyragaičių, tiesiog įveskite jį nuo jūsų biudžeto, kaip $ 6. Tai padės užtikrinti, kad bet kokie matematiniai klaidos jūsų naudai, nes esate techniškai biudžeto už daugiau nei jūs iš tikrųjų praleido, ir jis bus drastiškai sumažinti galvos skausmą faktorius stebėjimo kiekvieną centą.

5. planas papildomų išlaidų

Dauguma mėnesių, kažkas vėjai vyksta, kad biustai mūsų biudžetą, nesvarbu, ar tai mechaninis problema su savo automobilį arba kad šiuo metu jums reikia nusipirkti Jūsų draugo gimtadienį (kurį visiškai pamiršo apie).

Padovanoti sau šiek tiek kraipyti kambarį savo biudžetą planuoja netikėtų išlaidų. Be to, jūsų reguliariai taupymo, sukurti “neplanuotų išlaidų” fondą jums padėti kiekvieną mėnesį. Tai apims jokių staigių išlaidas, apkarpyti be siuntimo savo biudžetą nuo bėgių.

6. salė su Punches

Viskas keičiasi kiekvieną mėnesį. Mūsų elektros sąskaitą vėjai didesnis, nei mes tikėjomės, kad jis būtų, ar mes netyčia išleisti daugiau prie parduotuvės, nei mes reiškė. Gyvenimas atsitinka, o mes klystame. Tai ne pasaulio pabaiga. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atlikti koregavimus, kaip jūs einate.

Jei jūs einate per vienerius biudžetinius kategorijos, rasti būdų, kaip galite skustis kai dolerių nuo kito. Gal galite praleisti šį patiekalą šį savaitgalį arba gauti kūrybingi su užsiliko, todėl jūs galite padaryti savo bakalėja ilgiau. Nelaiko perteklius žaidimas nesibaigiantis klaida; rasti būdą, kaip padaryti jį dirbti ir paspauskite ant.

7. Imtis jūsų biudžetas With You

Išlaidų tikslai nedaryk jums daug gerai, jei jūs niekada negali prisiminti, kas jie yra.

Taigi nepalikite kad biudžetą namuose, kai jūs einate apsipirkti. Pasiimti su savimi, kad priminti sau, kiek turite kiekvienai kategorijai ir kiek jūs išleidote šiol šį mėnesį.

Su biudžeto sudarymo apps ir debesys saugojimo galimybes gausybė turimą, tai lengviau nei bet kada prieiti prie savo biudžetą tiesiai į savo telefoną.

8. Nepamirškite gydyti save

Tai lengva pajusti atkalbinėjo, kai jūsų biudžetas nepalieka vietos mažai laimės jūsų gyvenime. Net maži splurges, kaip kelionė į kiną arba karamelinį baras iš kasos eilėje, gali padėti išlaikyti jūsų nuotaiką aukštyn ir neleisti jums resenting savo biudžetą. Leiskite sau šiek tiek pasilinksminti pinigus, kaltė nemokamai, net jei tai tik $ 10 $ 20 per mėnesį.

9. Padaryti žaidimas iš jo

Užuot matyti savo biudžetą kaip suteneris sakau, ką gali ir ko negali daryti, pabandykite pažvelgti į jį kaip asmeninį iššūkį.

Nustatykite sau tikslus, pavyzdžiui, ateina 10 $ pagal savo pramogų biudžetą šį mėnesį, rasti kuo daugiau nemokamai pramogų galimybės, kiek įmanoma, arba pamatyti, kiek jūs galite nusiskusti savo mobiliojo telefono planą su klientų aptarnavimo derybų mažai.

Ne tik jums pagerinti savo biudžetą kiekvieną mėnesį daro tai, bet jūs pridėti šiek tiek įdomus faktas, kad ji įdomi.

10. Atminkite, kad jūsų tikslai

Kai viskas pasidaro sunku arba stresą, priminti sau, kodėl jūs darote tai į pirmąją vietą. Biudžetas gali leisti sutaupyti iki jūsų didelis tikslus, sumažinti savo skolą, todėl jūs galite gauti iš tos darbo jums nepatinka, išlaikyti pagalvę, kuri suteikia jums ramybę-of-protas, ir sau savo svajonių gyvenimo būdą.

Jis gali būti lengvai prarasti sekti tai per day-to-day darbo patvarkęs savo išlaidas. Saugokite svarbiausius tikslus priminimą motyvuoti save, todėl jūs galite pradėti matyti savo biudžetą kaip teigiamas, o ne neigiamas.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.