Kaip nustatyti geriausią investavimo strategiją jums

Home » Investing » Kaip nustatyti geriausią investavimo strategiją jums

Kaip nustatyti geriausią investavimo strategiją jums

Kai jis ateina į investuoti, yra ne viena strategija, kuri tinka visiems. Daug įvairių situacijų ir aplinkybių skambinkite skirtingų investavimo strategijų, priklausomai nuo nagrinėjamo investuotojas. Svarbu įsitikinti, kad kaip investuotojas jūs kruopštų ir nustatyti, kuri investicijos geriausiai tinka jūsų konkrečią situaciją, finansinius tikslus, poreikius, rizikos tolerancija ir laiko horizontas. Kur jūs turėtumėte pradėti paiešką už geriausią investicijų už jus?

Dauguma supaprastintai, investavimo strategijos gali būti suskirstyti į dvi konkrečios kategorijos aktyvaus investavimo (aktyvus valdymas) ir pasyvaus investavimo (pasyvus valdymas). Norėdami geriau suprasti, kaip kiekvienas strategijos funkcijos ir atlieka per ilgesnį laiką, mes ketiname sutelkti dėmesį į pasyvaus investavimo ir aktyvaus investavimo atskirai, tada palyginti du. Iki šio straipsnio pabaigoje, jums turėtų galėti įžvelgti galimą naudą ir trūkumus tarp dviejų ir taikyti šias žinias savo investicijų portfelį.

Kas yra Pasyvus investuoti?

Kas yra pasyvus investavimas Jūs klausiate? Ji gali būti apibrėžta kaip investavimo strategiją, kuri stebi rinkos įvertinto indekso ar portfelį. Ši strategija yra skirtos maksimaliai padidinti investicijų grąžą ilgesnį laiką laikant prekyba (pirkimas ir pardavimas) iki minimumo. Su pasyvaus valdymo, tai yra įprasta investuotojai imituoti kokią nors konkrečią indeksui perkant ir laikant indekso fondą. Kaip investuotojas tiesiogiai investavo į tam tikrą indeksą, yra tiesioginis ryšys tarp šio indekso ir portfelio efektyvumą. Svarbu suprasti, kad investuotojas gali tikėtis atlikti tik gerai arba kaip blogai kaip pati indeksą. Perkant ir įsikibęs indekso fondą, investuotojas bus atlikti laikantis koreliuotajai indeksas su minimaliomis prekybos ir valdymo išlaidas.

Prekiaujama biržoje fondai (ETF) teikia patogus ir nebrangų galimybę įgyvendinti indeksavimo arba pasyvų valdymas. ETF yra prieinami platų įvairių ir jie sekti tik apie kiekvieną indeksą egzistavimą. Be to, daugybė ETF pasirinkti, kiti galimi nauda gali apimti mažos apyvartos, žema kaina, jokio nenumatyto kapitalo prieaugio ekspoziciją, platesnį įvairinimą ir mažesnę išlaidų koeficientas, lyginant su jos aktyviai valdomų kolegomis.

Nesvarbu, kiek viliojantis pasyvus valdymas gali skambėti labai svarbu, kad jūs konsultuotis su patikėtinis patarėjas, kuris gali padėti nustatyti, ar šis investavimo strategijos tipas ketina pritaikyti savo finansinį gyvenimą.

Kas yra aktyvus investuoti?

Dabar, kai mes sužinojome apie vidinius darbu pasyvus investavimas, mes sutelkti dėmesį į pasyvaus valdymo kolega, aktyvaus investavimo (Active Management). Pagal šį investicijų valdymo tipo, vadybininkai imtis aktyvesnio vaidmens stengiantis pasiekti optimalius grąžą ir lenkia rinką.

Kas yra aktyvus investavimas ir kaip jis veikia? Ši investavimo strategija naudoja žmogaus prisilietimą aktyviai valdyti investicinį portfelį. Vadybininkai bus panaudoti analitinius tyrimus ir prognozes, taip pat savo investavimo patirtį, kompetenciją ir sprendimo pastangas, kad geriausių galimų investavimo sprendimus dėl ko popieriai pirkti, parduoti ar laikyti. Aktyviausi linkę manyti, kad trumpalaikiai kainų pokyčiai yra reikšmingi ir kad šie judesiai dažnai galima prognozuoti. Jie nėra saistomi jokių vieną indeksą, fondo veiklos potencialo ir gali dislokuoti strategijų gausybę su pranoksta žinutę investicijos lyginamąjį indeksą tikslo. Kai kurie iš strategijų aktyvių fondų valdytojų naudojamos statyti savo portfelius įtraukti rizikos arbitražo trumpąsias pozicijas, meniu raštu ir turto paskirstymą.

Turto paskirstymas gali labai gerai būti labiausiai įprastas strategija. Projektavimas tinkamą turto paskirstymo strategiją gali pakloti labai infrastruktūriniam bazinį kad aktyvios fondų valdytojai ir investuotojai panašūs reikalauti, kad būtų pasiekti puikių grąžą (lyginant su vienu indekso fondą).

Yra pagrindiniai privalumai būdingi per aktyvaus valdymo, kad gali padaryti tai labiau tinka investicijų stilius. Vienas privalumas yra gebėjimas būti lanksti su vienu investicijų pasirinkimas. Pratimai aktyviai valdymą leidžia vadovui ir / ar investuotojui iš įvairių pramonės šakų, sektorių ir turto klasių pasirinkti skirtingus vertybinius popierius. Lanksti pobūdis aktyvaus valdymo papildo kitą svarbų naudos ir rizikos valdymą.

Su aktyvia investavimo stiliumi, galima ir padidinti, ir / arba surinkite atgal savo rizikos parametrų, nes investuotojai turi galimybę patekti ir išeiti specifinių akcijų paketų arba rinkos sektoriams tinkamu laiku. Aktyvus valdymas taip pat gali palengvinti Vienas gebėjimą valdyti portfelio nepastovumo. Investuojant į mažiau rizikingas, aukštos kokybės investicijų, o ne investuoti į rinką kaip visumą, investuotojai gali kontroliuoti ir padėti stebėti per tam tikrą investicijų portfelio svyravimus tarp visų turto klasių.

Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad išlaidos, susijusios su aktyvaus investavimo linkęs būti aukštesnis nei pasyvus investavimas. Dažnas prekybos veikla sukurs didesni sandorių kaštai, kurie galiausiai gali sumažinti investuotojo grąžos. Vadovai, kurie gali daug prisidėti prie jų portfelio turėtų būti tokioje padėtyje, kad nusvertų padidėjusias sąnaudas.

Skirtumas tarp pasyvios ir aktyvios Investavimas

Tikimės, kad jūs turite praktinių žinių tiek pasyvaus ir aktyvaus investavimo ir dabar yra pasiruošusi lyginti du. Nors kai kurie asmenys gali būti geriausias tinka pasyvus požiūris, kiti gali rasti, aktyviai investuojant būti geresnis pasirinkimas. Yra daug įvairių komponentų, kurie turi būti analizuojami ir vertinami, prieš priimdama sprendimą, ar aktyviai valdomas investicinių fondų ar pasyviai valdomų indekso fondai yra geriausiai tinka jūsų pačių faktų, aplinkybių ir finansinės ateities.

Nėra tokios investicijos arba strategija, kuri galbūt gali tilpti kiekvieno investuotojo poreikius. Individas, kad būtų geriausiai tinka pasyvaus investavimo yra kažkas, kas ieško paprastos, ekonomiškai efektyviausias būdas investuoti. Kaip pasyvus investuotojas, turite būti turinio atlikti, taip pat ar prastai kaip indeksą. Tuo tarpu, aktyvus investuotojas mano, kad portfelio valdytojai gali pridėti vertę savo portfelį atrasti galimybių rinkose, kurios leis jiems lenkia savo atitinkamas gaires.

Svarstant aktyvus, lyginant su pasyvaus valdymo yra daug pagrindinių punktų pora apsvarstyti. Plataus masto rinkos indekso fondai, kad tiek įvairinti ir turto paskirstymo lengva. Palyginti, aktyvus investavimas yra kur kas sudėtingesnė prigimties; aktyviai valdomą portfelį linkę turėti didesnį skaičių investicijų ir valdyti toks portfelis reikalauja kur kas daugiau laiko ir patirties. Kartais portfelio dydis gali būti susiję su aktyviu investavimu kaip per daug investicijos gali sudaryti sutapimų, kurie vėliau gali sugriauti grąžą. Tai niekada rūpestis pasyvus investavimas, atsižvelgiant į tai, kad šis paprastas metodas taip etalonas.

Prekybos sąskaita yra dar vienas svarbus komponentas apsvarstyti, kai sprendžiama, tarp pasyvios ir aktyvios investuoti. Aktyvus investavimas paprastai apima didesnį kiekį portfelio apyvartos ir rezultatų didesnes išlaidas. Priešingai, pasyviai valdomas indekso fondas turi beveik be pirkimo ir pardavimo vertybinių popierių ir dėl to, mažesnės sąnaudos yra akivaizdus.

Valdymo išlaidos yra dar vienas veiksnys, kuris svyruoja tarp dviejų investavimo stilių. Su pasyvaus investavimo, yra mažesnės veiklos ir valdymo išlaidos, palyginti su aktyvaus investavimo. Pasyvus investavimas esmės yra pirkti ir palaikykite strategija ir tokį investicijų valdymo linkęs kainuoja mažiau. Kadangi aktyviai valdomas portfelis priklauso nuo valdytojo sugebėjimo lenkia ir reikalauja, kad reikia daryti reikšmingą tyrimą dėl valdų portfelio, todėl daug brangesni. Laiko ir pastangų tai padaryti suma sėkmingai bus reikalaujama, kad valdytojas gauti didesnę kompensaciją.

Nepriklausomai nuo to, ar tai būtų pasyvus ar aktyvus investavimas, vienas visada turi nustatyti savo asmeninę situaciją prieš priimant bet kokius sprendimus dėl investicijų. Su patarimus ir rekomendacijas patyrusio pasitikėjimo patarėjas, galima apibrėžti kuri strategija geriausiai tinka juos lyginant sudėtingumo, sąnaudų, turto paskirstymo ir diversifikavimo parametrus tarp pasyvios ir aktyvios valdymo.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.