Kaip nustatyti savo nekontroliuojamas kredito kortelės skola

Home » Credit and Debt » Kaip nustatyti savo nekontroliuojamas kredito kortelės skola

Kaip nustatyti savo nekontroliuojamas kredito kortelės skolaTai taip paprasta, kredito kortelės skola išeiti iš kontrolės. Vieną dieną jūs laimingai perbraukti savo kredito kortelę, pirkdami daiktus jūs visada norėjo, atsižvelgiant keliones į vietas, kurias jūs visada norėjau aplankyti. Kitas dalykas, jūs žinote savo korteles visi maxed, ir jūs galite ne visai prisiminti, kaip tai atsitiko.

Ar Jūsų Kreditinė kortelė Skolos nekontroliuojamas?

Nėra matuoklis, kad jums žinoti, kai jūsų kredito kortelės skola vis iš kontrolės. Jūsų kreditinės kortelės emitentai nesiruošia jus perspėti, kad jūsų balansas yra daugiau nei galite sau leisti mokėti. Vietoj to, jis iki jums turi žiūrėti šiuos 10 požymių, parodančių, kad jūsų skola yra nekontroliuojamas:

1. Jūsų kortelės maxed arba virš kredito limitą . Maxed kredito kortelės yra ženklas, kad jums nebuvo sumokėti savo balansą visiškai kiekvieną mėnesį. Keli maxed kredito kortelės junginys tik šią problemą, todėl sunkiau sumokėti savo kredito kortelės likučiai. Ir jei jūs neturite skubios santaupas, jums liko be finansavimo šaltinis avarijos.

2. Jūs negalite sau leisti nieko mokėti, išskyrus minimalaus mokėjimo . Tiksli suma skolos, kad skaičiuoja kaip “nekontroliuojamas” skirsis nuo asmens priklausomai nuo jų gebėjimą mokėti. Tikras ženklas, kad jūsų skola yra nekontroliuojamas, kad galėtų mokėti tik minimumą nuo jūsų kredito kortelės. Minimalios išmokos yra mažiausia suma, kurią galite mokėti savo kredito kortelę ir išlaikyti savo sąskaitą geros būklės. Jei jūs negalite mokėti daugiau nei kad ir jūs vis dar naudojate savo kredito korteles, jūsų skola blogėja kiekvieną mėnesį.

3. Jūs esate vėlai arba trūksta mokėjimus . Kai jūsų minimalūs mokėjimai tampa neįperkami, esate į bėdą. Praleisti kredito kortelių mokėjimai tik padarys jūsų kredito kortelės padėtis blogesnė. Pavėluoti mokėjimai padidinti sumą jūs turite mokėti gauti pasivijo ir turėti neigiamos įtakos jūsų kredito balas. Iki to laiko praleidote du mokėjimai, jūsų palūkanų norma didėja ir vejasi yra beveik neįmanoma. Tą akimirką, kai jis pradeda gauti sunku padaryti savo minimalią sumą, kai jums reikia pradėti uždirbti didelius pokyčius savo kredito kortelės įpročius.

4. Jūs mokate savo kredito korteles su kitų tipų skolos . Jei naudojate grynųjų pinigų avansai, kartotinių balanso pervedimus, mokėjimo diena paskolos ar bet kurios kitos formos skolos sumokėti savo kreditinės kortelės, jūs didelių problemų. Ne tik jūs tikrai ne todėl bet pažanga pasiteisina jūsų kreditinės kortelės, kuriate daugiau skolų skolinantis pinigus išlikti.

5. Naudojate kredito kortelės poreikius ir kasdienius pirkinius . Atsižvelgdama naudoti savo kredito kortelę reguliariai pirkimai yra ženklas, kad yra ne tik savo kredito kortelės skola nekontroliuojamas, tai didesnių finansinių problemų ženklas. Jei ir toliau naudojant savo kredito korteles reguliariai pirkimai-ir tai ne dalis strategijos uždirbti daugiau kreditinės kortelės atlygiai-galiausiai jums baigsis turimos kredito. Jūs turėsite padaryti didelius pokyčius, kad būtų išvengta visiškai skendimas skolos.

6. Jūsų kredito balas pradeda nuleisti . Kredito balai yra naudojami siekiant įvertinti savo kreditingumą-arba, kiek tikėtina, kad jums bus numatytasis jūsų kredito ir paskolų įsipareigojimus. Skolos esate vežančių (lyginant su jūsų kredito limitų) suma yra 30% jūsų kredito balas.

Jei jūsų kredito balas krenta nors darote mokėjimus laiku kiekvieną mėnesį, tai ženklas, kad jūsų auga kredito kortelės skola yra blogiau nei jūs tikėjotės. Jei jums nereikia gauti nemokamą kredito balas su savo kredito kortelės ataskaitoje kiekvieną mėnesį, galite patikrinti savo kredito balas nemokamai nors CreditKarma.com, CreditSesame.com ir Quizzle.com.

7. Jūsų nauji prašymai paneigė . Kredito kortelių emitentai galėtų prognozuoti, kad jūsų kredito kortelės skola yra iš kontrolės, dar prieš jums padaryti. Po atsisakymo kreditinės kortelės taikymo, patikrinkite savo elektroninį paštą už iš kredito kortelės išdavėjas paaiškinti, kodėl jums buvo atsisakyta laiške. Jei jūsų skolos ar aukšti kredito kortelių likučiai yra viena iš priežasčių, tai yra ženklas, kad jums reikia suvaldyti savo išlaidas ir pradėti kovoti su savo skolą, kol ji tampa dar blogiau.

8. Jūs slepiasi savo skolą -iš patys arba jūsų sutuoktinis. Jausmas, kaip jūs turite ką slėpti, yra ženklas, kad viskas yra blogai. Jei nesate atidarymo savo kredito kortelės ataskaitas, nes jūs nenorite susidurti savo balansus, ar jūs ketinate iš savo kelią išlaikyti savo sutuoktinį iš sužinojęs apie savo skolą, jūs tikriausiai turite daugiau skolų, nei jūs galite kovoti su ,

9. Jūs negalite sau leisti taupyti pinigus, nes jūs turite per daug skolų . Kuo daugiau pinigų jūs išleidžiate savo skolos, tuo mažiau turite kitų dalykų panašaus taupyti pinigus. Be prieigos prie taupymo, pavyzdžiui, avarijos, jums gali tekti sukurti dar daugiau skolų išeiti iš finansinės įpareigoti.

10. Jūs nerimauti apie tai, kaip jūs ketinate sumokėti savo kreditinės kortelės . Jei jaučiau jūsų kredito kortelės skola buvo kontroliuojama, jūs turite nieko nerimauti. Tačiau, pabrėždamas apie savo kredito kortelės skola yra ženklas, kad tai tikrai nekontroliuojama. Nemanykite, kad, nes nesate pabrėžė apie savo skolą, kad jūs saugus. Tai gali būti, kad jūs ignoruoja savo skolą arba neigimas tik apie tai, kaip blogai ji tikrai yra.

7 būdai, kaip gauti savo kredito kortelės skola pagal kontrolės

Kai jūs suprantate, jūsų kredito kortelės skola yra nekontroliuojamas, jis tampa savo pareigą ką nors apie tai iš karto. Ignoravimas jūsų kredito kortelės skola sunkumą bus tik blogiau ir sunkiau susidoroti su kai jūs pagaliau nuspręsti atlikti kai kuriuos pakeitimus:

1. Sustabdyti išlaidos . Kai jūs suprantate, jūsų skola yra nekontroliuojamas ar gauti iš kontrolės, pirmas dalykas, ką jums reikia padaryti, tai nustoti naudoti jūsų kreditinės kortelės. Bet kokie papildomi kredito kortele bus tik jūsų kredito kortelės skola auga. Didesnės jūsų likučiai, tuo sunkiau jie bus sumokėti.

2. Supjaustykite iki jūsų kredito kortelės . Jei nesate sudrausminti užtenka nustoti naudoti jūsų kreditinės kortelės, sunkiau už save. Sukapoja savo korteles ir išmesti gabalus. Galite žengti dar vieną žingsnį ir uždaryti savo sąskaitas visiškai, jei tai, ką ji mano, kad nustotumėte naudotis savo kreditinėmis kortelėmis.

3. Imtis aprašą savo skolas . Gauti aiškų supratimą apie tai, kiek jūs skolingi ir kas jūs skolingas jį. Padaryti visų jūsų kredito kortelės sąrašą, palūkanų norma, likutis, o dabartinis minimalaus mokėjimo. Jei sąskaitos yra pradelstos, užsirašykite, kiek jums reikia mokėti pasivyti. Nors šis sąrašas gali būti bauginanti, galite padaryti daug geresnius sprendimus apie savo skolą su visais priešais jus informaciją.

4. Išsiaiškinti, kiek jūs galite sumokėti link savo skolos kiekvieną mėnesį . Peržiūrėkite savo pajamas ir išlaidas išsiaiškinti, ką galima išspausti iš savo biudžeto pradėti grąžinti savo kredito kortelės skola. Jums gali tekti padaryti dideli pokyčiai savo išlaidas, kad būtų galima sau leisti savo gyvenimo išlaidas ir sumokėti savo skolą.

5. Sustabdyti išlaidų papildomų pinigų . Jūs turėjo gerą laiką stelažai iki kredito kortelės skola, o dabar atėjo laikas gauti rimtų apie savo finansus. Iškirpti rekreacinę išlaidas ir sutelkti dėmesį perkant tik tai, ką jums reikia. Tai gali būti skausminga auka per pirmąjį, tačiau galima reguliuoti. Įsiminti priežastis darote šiuos pokyčius yra geriau savo finansus ir sukurti saugesnę ateitį sau.

6. Pasirinkite kreditinę kortelę ir mokėti daugiau nei minimumą . Nors galutinis tikslas yra sumokėti visus savo kreditinės kortelės, bando juos sumokėti ne visi vienu metu nėra pats efektyviausias būdas. Vietoj to, sutelkti dėmesį į atsiperka jūsų kreditinės kortelės, kai vienu metu. Galite pradėti su viena su didžiausia palūkanų norma, aukščiausios balansą, mažiausia balanse, arba bet kuri kita kortelę, kad jūs norėtumėte atsikratyti. Svarbiausia yra tai, kad jums pasirinkti kortelę ir praleisti savo papildomų pinigų urmu pasiteisina, kad pusiausvyrą. Kaip jums atsipirks kiekvieną kredito kortelę, pasirinkite kitą dėmesio, kol jie visi atsipirko.

Naudoti kredito kortelę grąžinimo skaičiuoklė padės jums išsiaiškinti, geriausias būdas sumokėti savo skolą ir gauti kada jūs pagaliau bus padaryta pasiteisina jūsų kredito kortelės idėją.

7. Pabandykite taupyti pinigus palūkanas . Jei vis dar turite labai gerą kredito, jums gali būti suteikta galimybė sutaupyti pinigų interesų klausia savo kredito kortelės išdavėjas už mažesnę palūkanų normą arba pasinaudojant balansas perdavimo pasiūlymą 0%.

Jei Jūs Nozvērēties kreditinės kortelės gero?

Po kovoja su kredito kortelės skola, daugelis žmonių nusprendžia niekada naudoti kredito korteles dar kartą. Turėkite omenyje, kad patys kredito kortelės yra neblogai-tai būdas naudoti kredito korteles, kurios gali jums į bėdą. Neturi kreditinės kortelės galite padaryti kai kuriuos sandorius, kaip išsinuomoti automobilį, šiek tiek sunkiau. Štai ką galite padaryti, siekiant išvengti gauti atgal į kredito kortelės problemų.

Praleiskite tik tai, ką galite sau leisti sumokėti per mėnesį . Venkite jūsų kreditinės kortelės, kaip pajamų pakeitimo. Jei negalite sau leisti pirkti kažką grynaisiais pinigais, jūs negalite sau leisti jį nusipirkti, net su kreditine kortele.

Mokėti savo balansą visiškai kiekvieną mėnesį . Kai jums sutelkti dėmesį į išlaidų tik tai, ką galite sau leisti sumokėti per mėnesį, jūs galite sau leisti sumokėti savo balansą kiekvieną mėnesį. Tai vienintelis būdas išlaikyti jūsų kredito kortelės kontroliuoti ir išvengti kredito kortelės skola.

Jei dėl kokios nors priežasties, jūs manote, kad jūs ne sudrausminti užtenka laikytis šių taisyklių, tai geriau ne turėti kredito kortelę. Debetine kortele arba išankstinio mokėjimo kortelės leis jums padaryti tuos pačius pirkinius, kad jūs galite padaryti su kreditine kortele be getting į skolą.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.