Kaip pasirinkti bank – Kuris bankas yra geriausias?

Home » Banking and Loans » Kaip pasirinkti bank – Kuris bankas yra geriausias?

Kaip pasirinkti bank - Kuris bankas yra geriausias?

Laikas atidaryti banko sąskaitą bet nesate tikri, kuris bankas pasirinkti? Pasirinkus kitą sąskaitą yra svarbus pasirinkimas. Kadangi perjungimo bankai yra skausmas, tai nėra kažkas, ką norite greičiau padaryti dar kartą.

Norėdami pasirinkti geriausią banką jūsų poreikius, susipažinti su variantų, tada pasirinkite institucija geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Ką reikia šiandien? Per penkerius metus?

Nes dabar, jūs tikriausiai turite neatidėliotinus poreikius, kad bankas turi atitikti. Pavyzdžiui, jums gali prireikti vieta deponuoti savo paycheck, o gal norite banką, kad kaina yra mažesnė mokesčius nei jūsų dabartinės kranto. Visomis priemonėmis, gauti šie poreikiai tenkinami, bet nutolinti ir galvoti apie tai, kaip jūsų poreikiai gali keistis ateinančiais metais.

Kaip jūs vertinate bankų, apsvarstyti, ar jums augti iš institucijos arba, jei bankai tobulėti tose srityse, kur numatyti ateities poreikius. Pavyzdžiui:

 • Ar jums likti toje pačioje vietoje?
 • Ar bankas siūlo patikimas interneto ar mobiliojo ryšio paslaugas?
 • Jei jums pradėti savo verslą, gali bankas tvarkyti verslo apskaitą?
 • Jei planuojate gauti hipotekos ar refinansuoti, ar banko nuolaidas klientams, kurie naudojasi kitomis paslaugomis?

Nors ji protinga planuoti į priekį, ką keisti, ir sunku prognozuoti ateitį, todėl dauguma žmonių pradėti sutelkiant dėmesį į tikrinimo ir taupomosios sąskaitos.

Kainos ir mokesčiai

Išnagrinėti palūkanų normas ir sąskaitos mokesčius, kaip jūs apsipirkti už banko: Kiek jūs uždirbate iš savo santaupų (darant prielaidą, kad išlaikyti didelį kiekį ten, kiek jūs mokate už paskolas, ir ką priežiūra ir sandorių mokesčiai egzistuoja?

Tikrinti ir taupymas,  žemos mokesčiai yra ypač svarbus. Šiek tiek skiriasi palūkanų norma sutaupyti nesiruošia atlikti arba nutraukti jums finansiškai, todėl nereikia būti pritrauktos aukščiausios terapija nebent esate tarp turtuolių. Tačiau mėnesinių priežiūros mokesčius ir standus overdraftas nuobaudos gali padaryti rimtą dent sąskaitoje, kainuoja šimtus dolerių per metus.

Pavyzdys: Kai jis ateina į uždirba palūkanas santaupų ar indėlių sertifikatai (CD), net 1 proc terapija skirtumas gali būti ne tai, kad įspūdingas. Darant prielaidą, kad jūs nuolat 3000 $ sutaupyti, tai yra tiesiog 30 $ per metus tarp bankų skirtumas. Jei vienas iš tų bankų mokesčius $ 10 per mėnesį tiesiog išlaikyti savo sąskaitą atidaryti, akivaizdus pasirinkimas yra pasirinkti banką su mažesnės mokesčių.

Skolindamasi pinigus,  prisiminkite, kad jūs nebūtinai turite skolintis iš banko. Jūs galite gauti paskolą iš visiškai naujos kredito unijos, kai jūs perkate automobilį, pavyzdžiui, (pirkti iš konkretaus pardavėjo gali padaryti jums gali tapti tos kredito unijos narys). Dabar skolintojai taip pat verta žiūrėti, kaip jie gali imti mažiau nei vietiniai bankai ir kredito unijos. Jei skolintis pirkti namą, paskolų brokeris gali (ir turėtų) apsipirkti tarp daugelio skolintojų už jus, ir jūs neturite būti klientas su kiekvienu potencialiu banko.

Tipai bankų

Galite rinktis iš kelių skirtingų tipų “Bankai” finansinių paslaugų. Dauguma jų siūlo panašius produktus bei paslaugas (ypač jei jūs tik ieškote tikrinimo arba taupomosios sąskaitos ir debeto kortelę išlaidų), tačiau yra ir skirtumų.

Dideli bankai  yra nacionaliniai pavadinimai esate susipažinę su. Jūs galite pamatyti daug filialai judrios gatvės kampų didžiuosiuose miestuose, ir jūs tikriausiai išgirsite apie juos naujienas. Šios institucijos turi nacionalines (ir tarptautinė) operacijas.

 • Produktai ir paslaugos laisvų apima beveik viską, ką gali įsivaizduoti (ir daugiau).
 • Mokesčiai  linkę būti ant aukšto pusėje, bet tai galima gauti mokesčius netaikoma (steigiant tiesioginio indėlio, pavyzdžiui).
 • Normos taupymo ir CD  paprastai nėra didžiausias.
 • Filialas ir ATM vietos  yra daug, jei jums rūpi bankų asmeniškai.

Vietos bankai  veikia mažesniuose geografinėse vietovėse. Jie linkę turėti daugiau bendruomenės dėmesio, ir jie esminė savo vietos ekonomikai.

 • Produktai ir paslaugos laisvų paprastai pakanka daugumai vartotojų. Šios institucijos turėtų turėti viską, ko jums reikia asmeniškai, nors didelės įmonės ir ultra-turtingųjų gali tekti gauti specializuotas paslaugas iš kitų tiekėjų.
 • Mokesčiai  linkę būti protinga, o mokestis atsisakymai dažnai galima.
 • Normos taupymo ir CD  skiriasi, tačiau jums gali užkliūti sandorį su reklamuojamų “spec.”
 • Filialas ir ATM vietos  yra lokaliai, bet jums gali tekti mokėti out-of-tinklo mokesčius, jei bankas neturi dalyvauti nacionaliniame bankomatų tinklą.

Kredito unijos  yra ne pelno organizacijos su stipriu bendruomenės dėmesio. Norėdami atidaryti sąskaitą, jums reikia gauti ir prisijungti kaip “valstybės”, tačiau šis procesas dažnai yra lengviau, nei jūs manote.

 • Produktai ir paslaugos turėtų pakakti daugumai vartotojams ir mažosioms įmonėms. Mažiausi kredito unijos gali pasiūlyti šiek tiek mažiau, bet jūs beveik visada rasite tikrinti sąskaitas, taupomųjų sąskaitų, ir paskolas.
 • Mokesčiai  linkę būti mažai, ir tai gana lengva rasti nemokamą patikrą.
 • Normos taupymo ir CD  dažnai didesnis nei didžiųjų bankų, bet mažesnis kaip internetiniai bankai.
 • Filialas ir ATM vietos  gali būti platesnė, nei jūs tikitės. Jei jūsų kredito unijos dalyvauja pasidalino šakojasi (dauguma jų), jūs turite prieigą prie tūkstančių laisvų vietų visoje šalyje.

Dabar bankai  įsitvirtino kaip kieto galimybe, ir tai verta turėti tik internete sąskaitą, net jei jums nereikia naudoti jį reguliariai. Beje, vyksta 100% internete su savo pinigais gali būti sudėtinga fizinis vietos vis dar turi vertę.

 • Produktai ir paslaugos laisvų nemokamas tikrinimas ir taupomosios sąskaitos, kaip pagrindinis akcentas, bet gali būti prieinami kiti produktai.
 • Mokesčiai  linkę būti mažas. Dauguma sąskaitos yra nemokamos, jei jūs Bounce patikrinimus arba prašyti tam tikrus sandorius (pavyzdžiui, elektroninių pervedimų, pavyzdžiui).
 • Normos taupymo ir CD  dažnai didesnis nei galite rasti niekur kitur.
 • Filialas ir ATM vietos  yra neegzistuojantis, bet lankosi bankų nei dalyvauti patikimų visoje šalyje tinkluose arba jie kompensuoja bankomatų mokesčius (iki tam tikrų ribų).

Pinigų valdymo ataskaitos yra šiek tiek variacijos interneto banko sąskaitas. Tai paprastai yra mokėjimo sąskaitų siūloma per maklerio, todėl patikrinti, ar ir kada jūsų pinigai federaliniu apdrausti. Kai sąskaitos mokėti dosnias palūkanų normas ir pateikti debeto kortelių ir čekių knygelės praleisti.

Technologijos ir patogumas

Kaip jums susiaurinti sąrašą, ieškoti svarbių funkcijų, kurios jums gali naudoti day-to-day basis. Jūs nenorite, susijusius su savo banku, kad būtų nelaimingas patirtis.

Nuotolinis įmoka:  Jei kada nors sumokėjo fizinis patikrinimas, lengviausias būdas deponuoti tai przystawkę paveikslėlį su jūsų banko app.

Bankas banko pervedimų:  Ieškokite bankų, kurios siūlo nemokamą elektroninių pervedimų į kitų bankų sąskaitas. Tai standartinis su dauguma internetinių bankų, bet plytų ir skiedinio bankai gali tai padaryti taip pat. Pervedimai daug lengviau valdyti savo pinigus ir keisti bankus.

Text ir pašto įspėjimai:  Mes visi gauti užimtas, ir tai malonu gauti galvas iš savo banko, kai kažkas vyksta jūsų sąskaitą. Taip pat galbūt norėsite greitai atnaujinti jūsų banko balanso nereikia prisijungti prie savo paskyros. Bankai su text variantų ir automatinių perspėjimų, kad bankų lengva.

ATM indėliai:  Ėjimas į filialą per bankinių valandų ne visada įmanoma (ar patogu). ATM indėliai leidžia banko savo tvarkaraštį ir net pridėti lėšų kai kurių internetinių bankų.

Banko valandos:  Jei norite, kad bankui asmeniškai, yra valandos tinka jūsų poreikius? Kai kurie bankai ir kredito unijos siūlo savaitgalio ir vakaro valandas (bent pavaros through).

Žodžio apie saugos

Bankai turėtų būti saugi vieta už savo pinigus. Užtikrinti, kad visi jūs naudojate sąskaitą yra apdraustas, pageidautina JAV vyriausybės:

 • Bankai turėtų būti remiamas FDIC draudimo.
 • Federaliniu apdrausti kredito unijos turėtų būti remiama NCUSIF.

Jeigu bankas ar kredito unija nepavyksta, jums neturėtų prarasti pinigus tol, kol jūsų indėliai yra mažesnės už didžiausias ribas (šiuo metu $ 250,000 vienam indėlininkui už institucija, ir tai galima turėti daugiau nei $ 250,000 “savo” pinigus, kuriems ne vienoje institucijoje) ,

Kaip atidaryti sąskaitą

Kai jūs pasirenkate sąskaitą, atėjo laikas eiti per atidarymą ir ją finansuojant formalumų. Kai kurios institucijos leidžia jums padaryti viską internete, kuri yra greitas ir paprastas variantas, jei esate Tech-išminties. Jei ne, planuoti vizito į filialą, ir pareikšti nustatymas ir pradinė įmoką (grynieji pinigai gali dirbti, ar jums gali rašyti čekį ar padaryti elektroniniu būdu).

Perjungimo bankai: Jei pereinant prie naujos banko, naudoti kontrolinį sąrašą, įsitikinkite, kad nieko patenka per plyšius. Jūs nenorite praleisti mokėjimus arba mokėti mokesčius už bet kokius klaidas.

Ar turite kelis sąskaitų?

Tikriausiai nėra nė vieno  geriausiai  banko sąskaitos ten. Skirtingi bankai turi skirtingas stipriąsias puses. Dabar bankai moka aukščiausius palūkanų normas savo santaupas. Dabar kreditoriai ir kredito unijos yra puikus pasirinkimas asmeninės paskolos ir automobilių paskolos.

Tai gerai, kad turi daugiau nei vieną banko sąskaitą. Tiesą sakant, ji protinga, siekiant gauti geriausius bruožus, kur jūs galite juos rasti. Tol, kol jūs ne mokėti kelis mokesčius keliems bankams, jūs galite turėti tiek banko sąskaitas, kaip jūs norite.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.