Kaip pasirinkti gyvybės draudimo polisas ir ką mistakes į Venkite

Home » Insurance » Kaip pasirinkti gyvybės draudimo polisas ir ką mistakes į Venkite

Į gyvybės draudimo polisai pasirinkimai gali atrodyti nenusakoma, ir jie yra sunku suprasti iš pirmo žvilgsnio. Sunku tiksliai žinoti, kur pradėti.

Jūs turėtumėte pradėti su apgaulingai lengva skambus klausimą: Ar jums reikia gyvybės draudimo ne visiems? Jūsų išsamų atsakymą į šį klausimą gali padėti jums nuspręsti, kokio tipo gyvybės draudimo pirkti, jei jūs nuspręsite, kad tai reikia.

Jei nuspręsite, kad reikia gyvybės draudimo, tada jūsų Kitas žingsnis yra sužinoti apie įvairių tipų gyvybės draudimo ir įsitikinkite, kad jūs perkate tinkamą tipo politiką.

Gyvybės draudimo ir priežastys Paskirtis Jūs to reikia

Gyvybės draudimo poreikiai skiriasi priklausomai nuo Jūsų sveikatos būklės-žmonių, kurie priklauso nuo jūsų. Jei neturite išlaikytinių, tikriausiai nereikia gyvybės draudimas. Jei neturite generuoti didelę dalį Jūsų šeimos pajamų, jums gali arba negali reikia gyvybės draudimas.

Jei jūsų atlyginimas yra svarbu remti savo šeimą, mokėti hipotekos ar kitų pasikartojančių sąskaitų arba siunčiant savo vaikus į mokyklą, jūs turėtumėte apsvarstyti gyvybės draudimo, kaip būdą užtikrinti, kad šie finansiniai įsipareigojimai yra įtraukti į jūsų mirties atveju.

Kiek aprėptis You Need

Sunku taikyti nykščio taisykle, nes gyvybės draudimo suma jums reikia, priklauso nuo tokių veiksnių, kaip jūsų kitų pajamų šaltinių, kiek išlaikytinių turite, savo skolas, ir jūsų gyvenimo būdą. Tačiau bendrosios gairės galite rasti naudinga yra gauti politiką, kuri būtų verta tarp penkių ir 10 kartų savo metinio atlyginimo į savo mirties atveju. Be tos gairės, galbūt norėsite apsvarstyti konsultavimo finansų planavimo specialistas, siekiant nustatyti, kiek aprėptis gauti.

Tipai Gyvosios politikos

Keletas skirtingų tipų gyvybės draudimo polisai yra prieinami, įskaitant visą gyvenimą, laiką gyvenime, kintamojo gyvenime, ir Universalūs gyvenime.

Visas gyvenimas siūlo tiek išmoka mirties atveju, ir pinigų vertę, bet yra daug brangesnis nei kitų tipų gyvybės draudimą. Be tradicinių visos gyvybės draudimo polisai, jūsų įmokos likti tas pats, kol jūs atsipirko politiką. Pati politika yra galioja iki savo mirties, net po to, kai jau sumokėjo visas įmokas.

Ši gyvybės draudimo rūšis gali būti brangus, nes didžiuliai komisiniai (tūkstančiai dolerių pirmaisiais metais) ir mokesčiai apriboti grynųjų pinigų vertė pirmaisiais metais. Kadangi šie mokesčiai yra pastatytas į sudėtingus investicinius formules, dauguma žmonių nesuvokia, kiek daug jų pinigus ketina į savo draudimo agento kišenės.

Kintamųjų gyvenimo politika, nuolatinio gyvybės draudimo forma, sukurti pinigų rezervą, kad jūs galite investuoti į bet kurį iš siūlomų draudimo bendrovės pasirinkimo. Jūsų pinigų rezervo vertė priklauso nuo to, kaip gerai šios investicijos darai.

Galite keisti savo priemokai Universalus gyvybės draudimas politiką, kitos nuolatinės gyvybės draudimo forma, sumą naudojant dalį savo sukauptų pajamų padengti dalį priemokos išlaidas. Jūs taip pat gali skirtis, mirties pašalpos dydį. Dėl šios lankstumo, mokėsite didesnes administraciniai mokesčiai.

Kai kurie ekspertai rekomenduoja, kad, jei esate iki 40 metų amžiaus ir neturi šeimos disponavimo gyvybei pavojinga liga, jūs turėtumėte pasirinkti laiką draudimo, kuris siūlo išmoka mirties atveju, bet ne pinigų vertę.

Gyvybės draudimo kaštai

Pigiausias gyvybės draudimas gali būti iš jūsų darbdavio grupines gyvybės draudimo planą, darant prielaidą, kad jūsų darbdavys siūlo vieną. Šie principai yra paprastai laikotarpio politiką, o tai reiškia, jūs, kuriems taip ilgai, kaip jūs dirbate, kad darbdaviui. Kai politika gali būti konvertuojamos nutraukus.

Kitų tipų gyvybės draudimo kaina labai skiriasi, priklausomai nuo to, kiek jūs perkate, kad politikos tipas pasirinksite, kad Draudikai anketa praktika, ir kiek Komisija įmonė moka savo agentą. Pagrindinės išlaidos yra pagrįstos aktuarinio lenteles, kad projekto savo gyvenimo trukmę. Aukštos rizikos asmenys, pavyzdžiui, tiems, kurie rūko, turi antsvorio, ar turėti pavojingą profesiją ar hobis (pavyzdžiui, plaukioja), turės mokėti daugiau.

Gyvybės draudimo polisai, dažnai paslėptas išlaidas, pavyzdžiui, mokesčius ir didelių komisinių, kad jūs negalite sužinoti apie iki ir po perkate politiką. Yra tiek daug skirtingų rūšių gyvybės draudimo ir tiek daug įmonių, kurios siūlo šią politiką, kad jums reikia naudoti mokamą tik draudimo konsultantą, kuris už fiksuotą mokestį, tirs įvairias politikos sritis prieinamas jums ir rekomenduoju tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Siekiant užtikrinti objektyvumą, jūsų patarėjas neturėtų būti susijęs su jokiu konkrečiu draudimo bendrovės ir neturėtų gauti komisinius nuo bet kokios politikos.

Sveika 30-metų vyras galėjo tikėtis mokėti maždaug $ 300 per metus už $ 300,000 trukmės gyvybės draudimo. Norėdami gauti tą pačią sumą aprėpties pagal piniginę vertę politikos kainuotų daugiau nei $ 3000.

Esmė

Renkantis gyvybės draudimo, naudotis internetu išteklius šviesti sau apie gyvybės draudimo pagrindai, rasti brokeris jūs pasitikite, tuomet turi rekomenduojamus politiką įvertino atlygį-tik draudimo konsultanto.

Tarptautiniu mastu žinomas finansų patarėjas Suze orman tvirtai tiki, kad jei norite, draudimas, pirkti terminą; jei norite investuoti, pirkti investicijas, o ne draudimo. Nemaišykite du. Nebent esate labai išminties investuotojas ir suprasti visus įvairių tipų gyvybės draudimo pasekmes, jums greičiausiai reikia įsigyti trukmės gyvybės draudimo.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.