Kaip pinigų Tik Biudžetas gali padėti jūsų Finansai

Home » Budgeting » Kaip pinigų Tik Biudžetas gali padėti jūsų Finansai

 Kaip pinigų Tik Biudžetas gali padėti jūsų Finansai

Tradiciniai biudžetai dažnai reikalauja daug disciplinos. Jei jau per išlaidomis dauguma jūsų biudžeto kategorijas, kurios gali būti ženklas, kad jums reikia pakeisti, kokio tipo biudžetą jūs naudojate.

Tik A pinigų biudžetas gali būti puikus, mažai priežiūros būdas išlaikyti savo išlaidas kelyje, todėl jūs galite dirbti link savo daugelį finansinių tikslų.

Štai greitas apžvalga kaip tik pinigų biudžetas veikia, ir kaip savo finansus gali pasinaudoti juo.

Kaip Pinigus Tik Biudžeto darbai

Kaip jūs galėjote atspėti iš pavadinimo, tik tada pinigų biudžetas apima naudojant tik pinigus už visus savo išlaidų poreikius. Nėra kredito ar debeto kortelės yra leidžiama. Patikrinimai yra iš taip pat.

Tik A pinigų biudžetas paprastai suporuotas su voko biudžeto sudarymo sistemą, kur jūs turite už kiekvieną iš jūsų biudžeto kategorijas voką. Jūs galite praleisti tik pinigus turite tuose vokuose per mėnesį. Kai pritrūksta pinigų, jūs padaryti.

Tai gera idėja, kad pagrindinį biudžetą vietoje prieš išvykdami pinigų tik todėl, kad ji apima panaikinimo tik teisę sumą pinigų ir paskirstyti jį į kiekvieną jūsų vokų ne mėnesio pradžioje.

Naudojant grynųjų pinigų Turi teigiamą poveikį savo išlaidas

Didžiausia nauda naudojant tik grynųjų pinigų biudžetą yra ta, kad jūs paprastai labiau motyvuoti laikytis savo biudžeto, kaip jūs pradėsite senka pinigai.

Taip pat kažkas galingas apie perduodant grynaisiais nei perbraukti kortelę, ir mokslinių tyrimų įrodė, kad tai tiesa.

Pagalvokite apie tai: Ar jums patinka matyti sąskaitas jūs nešioti trauktis numerį? Tikriausiai ne. Tai labiau skausminga fiziškai perduoti pinigus, nei ji yra perbraukti kortelę.

Už šio biudžeto metodą psichologija neturėtų būti ignoruojami. Tai daug daugiau paveikus nei patikrinti su savo išlaidas per biudžeto programinės įrangos, arba rankiniu būdu stebėti jį skaičiuoklę, nes jūs jausmas akimirką skausmas.

Kuo greičiau jūs galite sustabdyti save nuo išlaidų, tuo geriau.

Grynųjų pinigų Tik Biudžetas gali padėti paspartinti skolos išmokėjimas

Tik A pinigų biudžetas yra fantastiška žmonėms, kurie yra kredito kortelės skola. Jei atrodo, negalime sustoti perbraukti kortelę, tada klijuoti į grynuosius pinigus gali padėti jums sukurti geresnes išlaidų įpročius.

Be to, galite naudoti gerų išlaidų įpročius jums plėtoti sumokėti savo skolą greičiau. Prilipti prie savo biudžeto reguliariai ir gauti kontroliuoti savo išlaidas gali reikšti “susirasti” papildomų pinigų, o tai reiškia, kad galėtų sumokėti skolą greičiau.

Jūs Priversti galvoti apie pirkimus

Impulsų pirkėjai taip pat gali gauti naudos iš tik grynaisiais pinigais biudžeto, kaip turintys ribotą pinigų sumą, verčia jus apklausti visus savo pirkinius.

Pavyzdžiui, tarkime, jūs artėja mėnesio pabaiga, ir jūs turite tik 20 $ liko savo bakalėjos biudžetą . Žinai, ką jums reikia padaryti dauguma, kad $ 20, kad būtų pakankamai maisto Pagaliau jūs mėnesio poilsio, taigi, galėsite gauti kūrybingi su maistu. Prieš pradedant tik grynųjų pinigų biudžetą, galbūt buvo pagunda mesti kokia maisto jūs norėjote į savo krepšelį, todėl vyksta per jūsų bakalėjos biudžetą.

Atsižvelgdama šį built-in kliūtis išlaidų atbaido tave nuo bet kokio impulsinio apsipirkti jums gali nori daryti.

Jūs tiesiog neturi kito pasirinkimo, kaip tik būti protingas apie tai, kaip jūs naudojate savo pinigus, kitaip jūs rizikuojate neturi pakankamai pinigų jūsų poreikius.

Jums išsiaiškinti savo prioritetus ir biudžeto Nutekėjimas

Po naudojant tik grynųjų pinigų biudžetą per kelis mėnesius, jūs greičiausiai pripažinti savo silpnąsias vietas, kuriose yra atitinkamas išlaidų.

Pavyzdžiui, galbūt suprasite, kad esate pagunda išleisti daugiau ant drabužių ir neturiu jokių problemų nepriliptų prie savo dujų biudžeto. Arba galite suprasti, kad jūs naudojate kiekvieną paskutinį dolerį savo Vakarėliai biudžeto, nes tu negali atsispirti greito maisto stotelių.

Esant normalioms aplinkybėms, galbūt ne galvoti apie šiuos biudžeto sandarumą. Tai tik dar vienas mėnuo, kur jūs galų gale išleisti daugiau nei galvojote tai darytumėte, tiesa?

Bet su tik grynaisiais pinigais biudžeto, jūs manote, giliau apie tai, kodėl tai jūs jaučiate poreikį praleisti daugiau tam tikrose srityse.

 Ar perkate ar valgyti, kad jums svarbu? Svarbesnis už kitus savo tikslus?

Nešiojimo šiek tiek pinigų gali jums padėti

Maža nauda gabenantis grynuosius pinigus, kad ji praverčia tam tikrose situacijose. Tie, kurie niekada turėti grynųjų pinigų, gali paleisti į šias problemas:

  • Jums reikia praleisti minimalią pinigų sumą, siekiant naudoti kredito kortelę, kai kuriose vietose (paprastai maisto įstaigos)
  • Yra naudojant plastiką, kai kuriais atvejais priemokos (pardavėjai gali imti papildomą mokestį už perdirbimą)
  • Jūs negalite pasiūlyti patarimas (kai kuriose vietose tik imtis pinigų patarimai)
  • Jūs turite rasti savo tinklo bankomatų. Priešingu atveju, jūs susiduria mokestį už pinigų išgryninimą.

Nors šios problemos gali atrodyti nedidelis, šie atvejai gali pridėti. Jis visada gerai atlikti šiek tiek grynuosius pinigus, siekiant išvengti baigiant šiose situacijose.

Plėtoti gerus išlaidų įpročius atsiperka

Paversti savo išlaidų įpročius , eikite į tik grynaisiais pinigais dietos gali mokėti dividendus žemyn kelio. Įpročiai yra viskas, kai jis ateina į jūsų pinigus, ir kai jūs išsiaiškinti, kaip įgyti kontroliuoti savo išlaidas, jums gali niekada grįžti į savo senąjį.

Tik A pinigų biudžetas yra puikus būdas mesti senus išlaidų įpročius ir pakeisti juos su tuos, kurie nuves jus į saugią finansinę ateitį.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.