Kaip prioritetus savo biudžetą

Home » Budgeting » Kaip prioritetus savo biudžetą

Kaip prioritetus savo biudžetą

Jūsų biudžetas yra traukiant jus į milijono skirtingomis kryptimis: remontuoti savo automobilį, taupyti pensijai, atsiperka jūsų kreditinės kortelės, pirkti naują komplektą su darbu susijusių drabužių ir sutaupyti savo vaikų aukštesnįjį išsilavinimą.

Kaip jūs galite derinti šiuos atskirus taupymo tikslų, kurie visi reikalauja skirtingų pinigų sumas ir turi skirtingus terminus?

1: Senatvės Ateina Pirmas

Būkime aišku: Nėra absoliučiai jokios tikslas tai daug svarbiau nei taupyti savo pensijai.

Dauguma žmonių ignoruoti pensiją dėl dviejų priežasčių vienas, atrodo, toli, ir du, jie mano, kad jie gali tiesiog laikyti darbo į savo 70s.

Deja, ne visi išėjimo į pensiją yra savanoriškas. Darbo atleidimus, diskriminacija dėl amžiaus prieš vyresnio amžiaus darbuotojų, šeimos priežiūros įsipareigojimų ir sveikatos klausimais, gali priversti žmones į ankstyvą pensiją. Nemanykite “išėjimo į pensiją”, kaip pasirinkimas; galvoti apie tai, kaip kažkas, kad idealiu atveju yra pasirinkimas, bet gali būti priverstinio nedarbo rezultatas.

Jei jūsų darbdavys siūlo “atitikimo indėlį,” visapusiškai pasinaudoti juo. Kai kurie darbdaviai prisidės 50 centų už kiekvieną dolerį, iki maksimalios sumos, kad jums prisidėti prie pensinio fondo. Kiti darbdaviai gali net sutapti doleriais už-dolerio.

Tai yra vienintelė situacija, kurioje jūs uždirbti garantuotų “grąžą” iš investicijų. Padidinkite savo atitikimo indėlį, net jei jūs turite kredito kortelės skola. Jūsų išėjimo į pensiją ateina pirmiausia.

Jei jūsų darbdavys nesiūlo atitikimo indėlį, arba jei jau susitiko savo ribą, tada kitas jūsų prioritetas yra …

2: Pay Off Kreditinė kortelė Skolos

Ne visi skola yra blogai. Gali būti strateginių priežasčių, kodėl jums reikia pasirinkti tik padaryti minimalius mokėjimus mažai palūkanų, mokesčių subsidijuojamas hipotekos ar studentas paskolą.

Bet jei esate ūkyje kredito kortelės skola, mokėti jį žemyn net jei jūsų kredito kortelės šiuo metu siūlo “bėganti” nulis procentų palūkanų norma. Tai tik laiko prieš tai kibinimas kurso skyrockets į dvigubo skaitmenų reikalas.

Pasiteisina savo kredito korteles suteikia jums garantuotą “grąžą”, kuri daro tai daug patrauklesnis variantas nei investuojant pinigus kitur arba taupymo nusipirkti kitą elementą.

3: Pradėti Neatidėliotinos pagalbos fondas

Šis patarimas glaudžiai susijęs su viena virš jos: išvengti būsimos kredito kortelės skola, įsteigiant skubios pagalbos fondą. Šis fondas padės padengti nenumatytas išlaidas, pavyzdžiui, pagrindinių medicinos sąskaitą ar išlaidas, susijusias su darbo praradimo.

Ekspertai nesutaria, kaip didelis jūsų pagalbos fondas turėtų būti. Vieni sako, tai turėtų būti toks mažas kaip $ 1,000. Kiti sako, kad turėtumėte sutaupyti 3 mėnesių pragyvenimo išlaidas. Ir dar, o kiti eiti kiek rekomenduoti taupyti 6-12 mėnesių pragyvenimo išlaidas. Svarbiausia, nors, yra tai, kad jums atidėta kažką.

4: laikyti lėšas tikėtasi, protarpinio išlaidos

Jūs žinote, kad kada nors, jūsų stogas bus sandarus. Jūsų indaplovė bus pertrauka. Jums reikia skambinti santechnikas. Jūsų automobilio variklis sprogti. Jums reikia naujų padangų. Akmuo skris per savo stiklą.

Tai nėra “situacijų” arba “netikėtų išlaidų.” Tai yra neišvengiamas išlaidas.

Jūs žinote, kad namų ir auto remontas bus reikalingas. Jūs tiesiog nežinau kada.

Atidėti šių neišvengiamų namų ir auto remonto fondas. Tai yra atskirtas nuo savo neatidėliotinos pagalbos fondo. Tai tiesiog priežiūra fondas nuspėjamas, neišvengiamų išlaidų, kad atsitiks atsitiktiniais laiko tarpais.

Be to, jūs žinote, kad jūs vieną dieną reikia pirkti kitą automobilį. Taigi pradėti uždirbti automobilių mokėjimą sau. Tai padės išvengti jus nuo būtinybės finansuoti savo kitą transporto priemonę.

5: padaryti sąrašą iš likusių tikslų

Brainstorm kiekvieno likusio tikslą norite taupyti sąrašas: 10 dienų kelionė į Paryžių, nerūdijančio plieno-ir-granito virtuvės Atstatymui ir dosniam sorry už savo tėvų.

Šiame etape, nereikia pristabdyti įdomu, kaip jūs mokate už tai. Tiesiog Brainstorm sąrašą.

Tada, rašyti tikslinę datą kiekvienas iš šių tikslų.

Nesijaudinkite apie tai, ar tai “realus” -you’re dar intensyvius.

6: Tally išlaidas

Be to, rašyti tikslines lėšas šalia kiekvienos tikslo. Jūsų svajonių atostogos į Paryžių kainuos $ 5000. Atstatymui virtuvė kainuos $ 25,000. Dosniam atostogų dovanos kainuos $ 800.

7: Padalinti

Padalinti kiekvieno tikslo išlaidų jo termino pabaigos. Jei norite $ 5,000 kelionę į Paryžių per vienerius metus (12 mėnesių), pavyzdžiui, jums reikės išsaugoti 416 $ per mėnesį. Jei norite $ 25,000 virtuvės Atstatymui per dvejus metus (24 mėnesių), jums reikės išsaugoti 1041 $ per mėnesį.

Šiuo metu jūs tikriausiai pastebime, kad jums negali patenkinti visų savo tikslų jų paskirtį termino-ypač po to, kai veiksnys pensiją, mokėti skolą ir statybos skubios pagalbos fondą, kuris yra jūsų trys prioritetai.

Taigi atėjo laikas pradėti redaguoti tuos tikslus. Galite iškirpti keletą tikslų visiškai-gal jūs neturite reikia labai rekonstruotos virtuvė, po visiems. Jūs taip pat galite pakeisti terminą nuo vienokių ar kitokių tikslų-galbūt Paryžiuje per vienerius metus yra nerealu, bet Paryžius 18 mėnesių (277 $ per mėnesį) jaučiasi labiau pasiekiamas.

8: uždirbti daugiau

Prisiminti: pinigų valdymas yra dvipusis lygtis. Paprasčiausias būdas padidinti savo santaupas tarifas yra uždirbti daugiau. Ieškoti papildomų darbo vietų, kad jūs galite įveikti per vakarais ir savaitgaliais. Išsaugoti kiekvieną bulvarinis, kad jūs uždirbti iš savo antrojo darbo. Gana greitai, jums bus skrydžiui į Paryžių.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.