Kaip Splitas doleris Life Insurance planai veikia?

Home » Insurance » Kaip Splitas doleris Life Insurance planai veikia?

Kas yra “Split-doleris gyvybės draudimo polisas arba planas?

Splitas doleris Gyvybės draudimas
Splitas doleris Life Insurance planai nesate gyvybės draudimo politikos tipas, o terminas split doleris gyvybės draudimo planą nurodo sutarties tarp mažiausiai dviejų šalių, kad aprašoma, kaip šie naudą ir išlaidas gyvybės draudimo polisą bus padalyta ir tvarko:

 • Būdas nuolatinis gyvybės draudimo polisas bus mokama – įmokos padalinti tarp dviejų ar daugiau šalių; ir / arba
 • Tai, kaip politikos išmokos mokamos arba bendrai tai gali būti susiję su pinigų vertybių politikos, mirties naudai ir / ar gavėjo (-ų)

Splitas doleris gyvybės draudimo planai gali būti naudojamas su našlystė gyvybės draudimo ar nuolatinių ar visą gyvybės draudimo politikos tipų, kurie pinigų vertybes.

Splitas doleris gyvybės draudimo planai gali turėti gyvybės draudimo Splitas išlaidas tarp daugiau nei viena šalis, kur kiekvienas moka savo dalį priemokos išlaidas. Tas pats tipo nuostata gali būti padaryta split dolerio planą priskirti gavėjus ir apriboti arba suteikti prieigą prie grynųjų pinigų vertės. Yra keletas tipų split doleris gyvybės draudimo planus, pavyzdžiui:

 • Tarp darbdavio ir darbuotojo
 • Savininkams įmonės
 • Tarp akcininkų ir korporacijos
 • Taip pat yra atvejų, kai jie įsteigti tarp individų; jie gali būti vadinami “privačiais split doleriais gyvybės draudimo planus” Paprastai tarp šeimos narių ar neatšaukiamą gyvybės draudimo Trust (ILIT).

Dėl šio straipsnio tikslui, mes daugiausia dėmesio bus skiriama labiausiai paplitęs tipas split dolerio gyvybės draudimo planą, kuris yra split doleris gyvybės draudimo planą tarp darbdavio ir darbuotojo.

Kaip veikia Splitas doleris gyvybės draudimo planą darbe?

Splitas doleris gyvybės draudimo planai dažnai siūloma kaip dalis išmokų darbuotojams paketą ir gali būti gera strategija pasiūlyti privilegijos ar išsaugoti didelės vertės darbuotojus. Siūlydami mokėti dalį nuo gyvybės draudimo politikos išlaidų su vertybėmis, darbdavys suteikia gerą naudą jų darbuotojas.

Darbdavys ir darbuotojas pasirašys susitarimą, kad bus parodyta, kaip gyvybės draudimo įmoka išlaidos bus dalijamasi tarp jų ir kas turi teisę į grynuosius pinigus iš politikos naudą, kartu su kitais žodžiais.

Kokie yra Splitas doleris gyvenimas draudimo sutarties sąlygos?

Šio split dolerio gyvybės draudimo planą terminai apims visus politikos išmokų, išmokų pinigais, ir “išmokų” aspektus. Split-dolerio gyvybės draudimo sutartis yra teisinis dokumentas, kuris turi atitikti taikomų teisinių ir mokestinių teisės aktų.

Tarp kitų argumentus, susitarime turėtų būti bent apibrėžti šiuos 5 aspektus gyvybės draudimo politikos ir split dolerio plano susitarimą:

 1. Kiek darbdavys ir darbuotojas kiekvienas sutinka mokėti, nes jų akcijos ir turintis teisę į įvairius naudą (pavyzdžiui, mirties naudos ir pinigų vertybių).
 2. Kokiomis sąlygomis darbuotojas turi atitikti išlikti tinkami plano, tai gali apimti veiklos tikslus ir kitas sąlygas.
 3. Kai planas įsigalioja ir kiek laiko planas bus paskutinis.
 4. Sąlygos, kuriomis planas gali būti nutrauktas arba pasikeitė. Įskaitant tai, kas atsitiks, jei veiklos tikslai netenkinami arba kas nutinka, jei darbuotojas yra nutraukiama arba pasirenka nutraukti savo darbą ir kaip planas bus nutraukta.
 5. Ribos ir paramos gavėjai: Pinigų vertė sudaro, kas gavėjas, išmoka mirties atveju sumos gyvybės draudimo poliso visi bus apibrėžti.

Ar jums išlaikyti split doleris Life draudimo planą, jei paliksite Užimtumas?

A split dolerio plano terminai dažnai sukasi aplink darbdavio ir darbuotojo susitarimu. Išdėstyta Split-dolerio plano nuostatų dėl darbo arba sutarties derybų metu terminai numato, kas vyksta darbo nutraukimo, ar savanoriškas, ar ne. Split-doleris gyvybės draudimo planas turėtų būti vertinamas kaip naudingas darbuotojas. Daugeliu atvejų, darbdavys nebūtų toliau padalinti iš gyvybės draudimo išlaidas po darbo baigėsi. Galbūt turite galimybę palaikyti planą savo kaina, priklausomai nuo draudimo paslaugų teikėjo ir kalbant apie savo politiką.

Užduokite klausimą apie šį perskiriamo gyvybės draudimo planą aspektu, jei jūs registruodamiesi už vieną arba turėti vieną.

Privalumai Splitas doleris gyvybės draudimo planus

Priklausomai nuo sutarties ir sąlygomis savo split dolerio plano tipo, gali būti daug privalumų.

 • Dalijimasis draudimo išlaidas suteikia nebrangų variantą gyvybės draudimo darbuotojui. Kartais Splitas doleris planai gali būti net “darbdavys moka visi”. Įmonių dolerių mokėti už planą, o ne jums.
 • Atsižvelgdama gyvybės draudimo polisas gali veikti kaip būdą užkirsti kelią vis nedraudžiama ateityje, jei suserga tuo metu, kai esate apdraustas dėl plano.
 • Taupyti pinigus dėl ateities gyvybės draudimo: Jūs galite pasinaudoti išlaikyti draudimą remiantis draudimo kursą amžiaus iš pradžių buvo apdraustas ne, o ne amžiaus, kai Jūs išeinate į pensiją arba palikti darbą. Jeigu yra galimybė išpirkti planą per “įdiegiant”, arba konvertuoti planą, priklausomai nuo pirminio susitarimo galimybes.
 • Galima patekti į pinigų vertės ar skolinimosi iš gyvybės draudimo polisą.
 • Sumažinti dovana ir turto mokesčius, taip pat kitų galimų mokesčių lengvatų, priklausomai nuo to, kaip jūsų planas yra surašomos.

Kelionė Patarimai Apie Splitas doleris gyvybės draudimo planus

Splitas doleris gyvybės draudimo planai gali turėti daug naudos, tačiau yra sudėtinga, nes lankstumo ir platų variantų, kurie gali būti įrašyta į susitarimus. Ji visada yra patartina kreiptis į mokesčių advokatai konsultuoja, licencijuotos draudimo atstovus ir / arba finansų planuotojas, jei jums reikia pagalbos suprasti Split-dolerio gyvybės draudimo planą poveikį jūsų situaciją. Splitas doleris planai visada turi būti surašomos ir peržiūrėjo kvalifikuotas specialistas, pavyzdžiui, advokatas užtikrinti, kad jie laikytųsi teisinių reikalavimų ir apsaugoti savo interesus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.