Kaip sukurti biudžetą tikrai galite Laikykis

Home » Budgeting » Kaip sukurti biudžetą tikrai galite Laikykis

Sužinokite Padaryti biudžetą, kuris dirba už jus pagrindai

 Sužinokite Padaryti biudžetą, kuris dirba už jus pagrindai

Biudžetai turi tendenciją būti puikus veiksmų, bet sunku teoriškai.

Tai todėl, kad daugelis iš mūsų gydyti biudžetus daugiau kaip pageidavimų sąrašus (taip, kaip mes norime patinka praleisti savo pinigus, tobulame pasaulyje), o ne realybės pagrįstas gaires (kaip mes reikia praleisti savo pinigus, kad atitiktų mūsų finansinius tikslus).

Norėdami sukurti biudžetą, kuris ir leidžia gyventi patogiai ir laimingą gyvenimą, jums reikia gauti tvirtą rankeną, ką šiuo metu išleisti, ką galite sau leisti išleisti, ir tai, ką jūsų prioritetai.

Nesvarbu, ar jums kyla problemų nepriliptų prie savo biudžeto ar ne pavyko sukurti vieną, čia lengva, žingsnis po žingsnio vadovas padės jums sukurti biudžetą, kurį bus galima stebėti.

Rasti sistema Jums būtų patogu naudoti

Jei jums patinka sekti viską sau tiksliai pamatyti, kur jūsų pinigai, įsteigti skaičiuoklę Excel ir naudojimo formules, kad jūs neturite nuolat pridedant dalykų ranka. Padaryti rinkti kvitus ir sąskaitas dienos (ar savaitės) pabaigos atnaujinti savo numerius tašką.

Jei norite stebėti savo išlaidas, be investuoti daug laiko t, naudoti kaip Mint.com svetainę, kuri leidžia jums prijungti savo banko sąskaitos ir kredito korteles, kad jūsų dienos sandoriai yra automatiškai filtruojami į iš anksto nustatytas biudžeto kategorijas. Jūs galite pamatyti iš pirmo žvilgsnio, kur jūsų pinigai manimi vyksta be sekti pačiam viską.

Nepriklausomai sistema pasirinkti, įsitikinkite, kad jis yra vienas, kad jaučiasi patogus, kad jus .

Tuo lengviau jums išlaikyti ir prižiūrėti, tuo labiau tikėtina, jums bus klijuoti į jį.

Apskaičiuokite savo bendrosios pajamos

Kiek pinigų šiuo metu ateina? Tai jūsų grynasis išsineštinai mokėti po dalykai kaip mokesčių ir 401k atskaitymai yra atimama. Įtraukti reguliariai paychecks šalutinį darbo, papildomas pajamas, ir tt

Apskaičiuokite savo viso (būtina) išlaidos

Kiek pinigų ketinate į poreikius? Ji apima komunalines paslaugas, nuomą arba hipoteką, automobilių mokėjimų, medicinos išlaidas, ir bakalėja.

Kai išlaidos, kaip jūsų hipotekos ar automobilių mokėjimą, bus nustatyta, reiškia, kad jūs mokate ta pati suma mėnuo po mėnesio. Kitos, pavyzdžiui, bakalėja, yra kintamos ir bus šiek tiek sunkiau apskaičiuoti. Suteikite savo įvertį, kiek jūs išleidžiate per mėnesį, ir nepamirškite, kad jūs visada galite reguliuoti tai vėliau. (Žr Žingsnis # 7 d.)

Įvertinti Iš Jūsų nuožiūra daromas išlaidas

Norėdami sukurti biudžetą, kad nebus jums apgailėtinus-ir jūs esate labiausiai tikėtina, kad tolesni jums reikia leisti sau šiek tiek “įdomus” pinigus. Kaip daug kas priklauso nuo to, ką jūsų dabartinė finansinė situacija atrodo, taip pat kurie dalykai atneš jums didžiausią džiaugsmą.

Gal pats galite leisti sau dabar yra pigus Redbox nuoma kiekvienas savaitgalį. Gal galite atidėti 50 $ / savaitę gražus vakarienė.

Nuspręsti, kuris savo nuožiūra pirkimai yra svarbiausias, ir išsiaiškinti, kaip galima padaryti kambarį už juos. Jūs negalite rūpintis ne visi apie TV ar drabužių, pavyzdžiui, bet nuspręsti jūs norite, kad būtų vietos teatro ir kelionės.

Nepamirškite Proginiai išlaidos

Ne visi reguliariai išlaidos mėnesio išlaidos.

Dalykų, pavyzdžiui, ketvirtines vandens sąskaitas ir metinių automobilių registracijų gali būti ne jūsų mėnesio radaras, tačiau jie yra dar nuspėjama, todėl jūs turėtumėte padaryti kambarį už juos į biudžetą.

Norėdami įsitikinti, kad jūs ne smogė netikėtai išlaidas, sukurti lizdas jūsų mėnesio biudžetą šių atsitiktinių išlaidų. Panaikinti šiek tiek kiekvieną mėnesį, kad kai jūsų ketvirtį metinis Bill atvyksta, jūs turėsite pinigų, sumokėti už jį.

Padaryti Spot taupymo

Kiekvieną mėnesį, jums turėtų būti išleisti pinigus į trijų pagrindinių taupymo tikslų:

  • Neatidėliotinos pagalbos fondas (3-6 mėnesius pajamos netikėtų išlaidų, pavyzdžiui, ligos ar nelaimingų atsitikimų)
  • Pensijų fondas (401K, IRA ir tt)
  • Asmeninių tikslų (taupomas šeimos atostogų, užstatas ant namo, jūsų vaikų kolegijoje fondas, ir tt)

Nuspręskite, kiek galite pagrįstai sau leisti prisidėti prie kiekvieno tikslo, ir, jeigu reikia, keisti kai kurie iš jūsų kintamų ir diskrecinių išlaidų leidžia jums sutaupyti dar daugiau.

Taupymas yra kažkas daug žmonių įdėti ant nugaros degikliu ir tada apgailestauju žemyn kelio. Būkite iniciatyvūs ir padaryti planą išsaugoti kaip dalį savo reguliaraus biudžeto.

Apžvalga ir keisti

Pasikeitus aplinkybėms. Mūsų prioritetai perkelti, mes pakeisti darbą, mes einame, mes turime vaikus. Umawiać su savimi kas kelis mėnesius susėsti su savo biudžetą ir įsitikinkite, kad jis dirba savo dabartinius tikslus ir tikrovės.

Jei jau turite savo numerius prijungtas prie programos ar interneto svetainės, tai lengva žaisti aplink su savo biudžeto kategorijas pamatyti, kur galite sukurti papildomą kambarį arba prioritetą vieną dalyką per kitą.

Atminkite, kad jūsų biudžetas turi dirbti jums, o ne atvirkščiai.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.