Kaip sukurti elastingos pensijų planą

Home » Retirement » Kaip sukurti elastingos pensijų planą

Kaip sukurti elastingos pensijų planą

“Jei negali pakeisti, pakeisti būdą jūs manote apie tai.”

Atsparumas yra apibrėžiamas kaip gebėjimas susidoroti su gyvenimo įvykių ir iš esmės “Roll su spaudu”. Kai užtrukti keletą akimirkų galvoti apie visus įvykius, kurie verčia abejoti mūsų stangrumą gali pasirodyti šių gyvenimo patirtimi sąrašas gana platus. Šie svarbūs gyvenimo įvykiai gali būti teigiamas (pvz, vaiko gimimas, pradedant naują darbą) arba jie gali baigtis yra neigiamas (pvz, medicinos problemų, darbo netekimas).

 

Kaip pasirinkti reaguoti į šių galimų kliūčių kelyje į pensiją turi didelę įtaką savo bendrą finansinę gerovę. Kaip, pavyzdžiui, finansų tamprumas gali baigtis yra tarp klesti skirtumą per savo išėjimo į pensiją metų ir tiesiog bando išgyventi.

Ką reiškia turėti tamprius pensijų planą

Būdamas atsparesnė nelaikomas asmenybės bruožas, tačiau jis yra dinamiškas mokymosi procesas. Elastingos asmenys neturi peržiūrėti potencialiai stresines situacijas kaip neišsprendžiamos. Bet vietoj to, jie suvokia juos kaip mokymosi patirties ir asmeninio augimo ir vystymosi galimybės.

Finansinės stangrumui koncepcija remiasi gebėjimu atšokti atgal ir atlaikyti gyvenimo įvykius, kurie turi didžiulę įtaką jūsų pajamų ir / ar turto. Gebėjimas atsigauti nuo finansų nesėkmių yra sustiprintas su finansinių išteklių, pavyzdžiui, pakankamas santaupas, sveikatos draudimas, ir patikimą pajamų.

Kai kurie finansų žingsniai ir kitų elgesio pavyzdžių galite imtis, siekiant pagerinti savo jausmą finansų stangrumui apima:

 1. Išlaikyti žemą skolos ir pajamų santykis.
 2. Išlaikyti avarinį fondą bent iš trijų mėnesio išlaidas.
 3. Apsvarstykite savo išsilavinimą arba Mokymų vykstantį procesą.
 4. Rūpinkitės savo fizinę sveikatą ir gerovę.
 5. Pirkimo tinkamą gyvenimą ir invalidumo draudimo apsaugoti artimuosius nuo galimo praradimo ar sumažinimo pajamų.

Jei esate įsitikinę, kad jūs esate kelyje pasiekti savo išėjimo į pensiją tikslus, jūs esate mažuma. Išvados iš Nacionalinio pensijų rizikos indeksas (NRRI) parodė, kad 52 procentai namų ūkių gresia negalės išlaikyti savo pačių gyvenimo lygį išėjus į pensiją metu. Su senatvės pasitikėjimo lygį toks mažas, svarbu, kad būtų išvengta leisdami baimė ir nerimas Imkis. Atsparesnė pensijų planą perkelia dėmesį į tai, ką galite padaryti, ir suteikia veikiantis šiandien pagerinti jūsų šansai yra sėkmė. Vienas pagrindinis žingsnis yra paleisti pagrindinę senatvės pensijos apskaičiavimą pamatyti, kiek jūs turėtumėte būti taupymo pasiekti savo tikslus.

Manoma, kad jūs patirsite galimas kliūtis ant kelio į pensiją. Kai kurie iš labiausiai paplitusių finansinių nesėkmių, kad skauda pensijų planų yra šie:

 • Padidėjo pragyvenimo išlaidos
 • Riboti ištekliai liko taupyti pensijai
 • Nėra prieigos prie pensijų planą darbe
 • Trauminių gyvenimo įvykiai (liga, invalidumas, skyrybos, tt)
 • Kaupimo skolos
 • Švietimas išlaidos
 • Mokėjimas už dabartinius ir / ar būsimų sveikatos priežiūros išlaidų
 • Rūpinimasis senėjančioje tėvų ar kito mylimam žmogui

Nuo išėjimo į pensiją planavimo perspektyvą, čia yra penki svarbūs požymiai, kad jūsų išėjimo į pensiją plano atsparumą atlaikyti galimus sunkumus ir kliūtis, kurios gali trukdyti jūsų planuoja pasiekti finansinę nepriklausomybę.

1. Jūsų Finansinė Gyvenimas planas apima ilgalaikius planus pensijai

Nustatant finansinius ir kitus gyvenimo tikslus reguliariai gali teigiamai paveikti jūsų gebėjimą sumaniai finansinius sprendimus. Finansiškai elastingos asmenys naudoja tikslų prioritetus savo sprendimus ir susitelkti į tai, kas svarbiausia pats. Tikslų nustatymas taip pat padeda pasiruošti dalykų, kurie potencialiai galėtų įtraukti svarbius planus išjungti bėgių kelio. Bet tiesiog sukurti raštišką finansinį planą yra tik pirmas žingsnis imtis. Jūs privalote turėti kruopštumo paseks plano ir likti sutelktas į finansų elgesį, kad padaryti skirtumą.

Jūs galite kurti savo raštišką pensinio planą sąrašą trumpas ir ilgalaikius finansinius tikslus ir užduoti sau šiuos svarbius klausimus apie savo išėjimą į pensiją.

 • Kodėl turintys finansinį gyvenimo planą, svarbu man?
 • Ką aš tikimės, kad labiausiai į pensiją?
 • Kodėl įvykdyti šias pensijų tikslus toks svarbus?
 • Kiek pajamų reikia gyventi patogų gyvenimo būdą išeiti į pensiją metu?

Kai jūs turite atsakyti į šiuos išėjimo į pensiją planavimo klausimus galite pradėti naudoti savo planą raštu. Daugiau informacijos apie tai, kaip padaryti šį procesą atrodyti šiek tiek mažiau varginantis apsvarstyti galimybę sukurti paprastą vieno puslapio finansinį planą.

2. Jūs ėmėsi priemonių apsaugoti savo šeimą ir savo turtus

Finansinė atsparumą, reikia daugiau nei stiprios valios ir ryžto gauti per sunkiais gyvenimo įvykių. Jūs taip pat turite turėti turto apsaugos planą ir pirmoji vieta pradėti yra sukurti pagalbos taupomosios sąskaitos. Tada galite fokusavimą pereiti prie apsaugos nuo katastrofiškų sveikata susijusių renginių tinkamą sveikatos draudimu. Negalios draudimo planavimas yra dar vienas būdas apsisaugoti nuo rizikos, susijusios su pajamų netekimą. Pasitarkite su savo darbdaviu norėdami pamatyti, jei jūs turite ilgalaikės negalios aprėptį. Jei esate savo 50-aisiais ar vyresnio amžiaus, ilgalaikės priežiūros draudimo tampa dar vieną rūpestį turto apsaugos srityje. Esmė yra paruošti save ir savo šeimą už tų didelių gyvenimo įvykius, kurie gali gerokai pakenkti jūsų šansai pensiją pagal jūsų sąlygas.

3. Jūs pensijų taupymo planas sėkmingai vykdo savo pajamų tikslus

Finansinė sveikatingumo yra terminas, naudojimas, siekiant įvertinti bendrą finansinę sveikatą. Finansinė sveikatingumo sudaro daugiau nei tik mūsų suvokimo ir jausmų apie mūsų finansinę būklę. Sąvoka  autentiškas finansinės gerovės  matuojamas nuo daugelio veiksnių derinys, įskaitant bendrą pasitenkinimą mūsų dabartinę finansinę situaciją, faktinių finansinių elgesį (ty, biudžeto, taupymas, pasiteisina kredito kortelės likučiai visiškai), finansines nuostatas, finansinių žinių ir objektyvus finansinė padėtis. Finansinė Finesse finansinę sveikatą apibrėžia kaip gerai buvo, kai asmuo pasiekė minimalų finansinio streso būsenoje, nustatytas stiprus finansų pagrindą, ir sukūrė nuolatinį planą, siekiant padėti pasiekti būsimus finansinius tikslus.

Finansinė sveikatingumo negarantuoja atsparumą, kai atsiranda nesėkmių ar kliūčių stovi kelyje. Dėmesys savo bendrą finansinę būklę gali pereiti ilgą kelią padėti jums pasirengti pensijai, o bendraujant su iššūkiais. Jūs galite sekti savo finansinę pažangą, reguliariai vertinant svarbius finansinius matavimus, pavyzdžiui, savo bendrą grynąją vertę, skolos ir pajamų santykis, ir taupymo santykis. Tikrinti savo finansinę būklę bent kelis kartus per metus turėtų būti lygiai taip pat svarbu, kaip reguliariai sveikatos ir sveikatingumo ištyrimas.

Po to, kai išnagrinėjo savo finansinę pagrindą galite toliau sekti savo finansinę būklę, nes ji specialiai taikoma senatvės tikslų. Tai dažnai teigiama, kad veikia pagrindinę senatvės pensijos skaičiavimą bent kartą per metus turėtų būti dalis nuolat finansinį planą. Dauguma finansų planuotojams, rekomenduojame nustatyti Ballpark tikslą pakeisti 70 iki 90 procentų savo priešpensinio pajamų. Šis tikslas gali būti koreguojama siekiant atsižvelgti į savo išėjimo į pensiją gyvenimo būdą. Kai jūsų planuojama pensiją datą yra 10 ar mažiau metų ji paprastai prasminga peržengti pajamų pakeitimo metodo ir paleisti biudžeto planą pensiją.

4. Jūs sukūrėte pagrindinių finansų Žinių fondas

Finansinė atsparumas reikalauja finansinių žinių bazę, siekiant padėti priimti svarbius sprendimus. Taip pat nenuostabu, kad bendra finansinė žinios yra svarbus aspektas finansinės gerovės. Kai jis ateina į finansinių sprendimų priėmimo yra atjungti nuo žinių ir veiksmų. Žinojimas-daro tarpas paprastai tarpininkaujant pasitikėjimo. Mokslininkai  nustatė, kad mūsų pačių suvokimas apie tai, kiek mes žinome apie finansines pranešimus padeda geriau prognozuoti finansinių elgesį mes iš tikrųjų yra būdingos.

Štai keletas konkrečių išėjimo į pensiją planavimo žingsniai šviesti sau apie ateities variantų:

 • Gauti jūsų socialinio draudimo išmokos sąmatą
 • Suprasti įvairių pensinių pajamų alternatyvas
 • Peržiūrėkite Medicare tinkamumą ir kitų sveikatos priežiūros alternatyvas
 • Sužinokite daugiau apie būdų, kaip sumažinti savo skolą prieš pensiją

5. turite daugiau nei finansinio kapitalo Statybos Iki išėjimo į pensiją

Pastato pakankamus santaupas pensijai yra akivaizdžiai svarbus. Bet ką nors paprastai vadinamas “psichologinis kapitalas” yra dar vienas svarbus komponentas pensinio pasirengimo, kuris gali būti skirtumas gamintojas.

Jūs negalite tiesiog manau, savo kelią į išėjimo į pensiją sėkmę. Tačiau turintys tamprią mąstyseną gali padėti jums gauti per didelių gyvenimo perėjimų. Be to, svarbus aspektas atsparumo, taip pat svarbu turėti viltį, optimizmą ir savarankiškai veiksmingumas (arba jūsų tikėjimą savimi). Tai yra pagrindiniai komponentai psichologinio kapitalo, kuris gali būti naudinga įrankių, kurie padės Jums klestėti pensiją metu.

Papildomas aspektas atsparumui yra žmogiškasis kapitalas. Nuolat imtis veiksmų siekiant mokytis ir tobulinti savo darbą ir asmeninius įgūdžius gali sukurti karjeros galimybes ir sumažinti finansinio nesėkmės, kurios gali paveikti jūsų gebėjimą padidinti savo pajamas ir auginti savo santaupų pensijai riziką.

Per didelių gyvenimo perėjimų, galite kreiptis į draugus, bendradarbiais ir ilgą socialinių tinklų (įskaitant socialinės žiniasklaidos) teikti paramą. Tai vadinamasis “socialinis kapitalas” yra naudinga priemonė išgyventi sunkius perdavimus ir padėti jums parodyti atsparumą.

Kaip sukurti planą, kuris manimi Elastingos

Jei turite kokių nors kliūčių stovi pasiekti savo jausmą finansinio atsparumo šių potencialių užtvarų sąmoningumą gali padėti identifikuoti pokyčių poreikį būdu. Vertinant galimų trūkumų savo finansinį planą padės jums naudoti, kad sąmoningumą imtis veiksmų ir sukurti pensinio planą, kad šiandien taip pat subalansuoti esamus prioritetus. Kaip rezultatas, patobulinus finansinę atsparumas departamento geriau pasiruošti kitam pagrindinis gyvenimo perėjimo ir jūs galiausiai bus geriau pasirengę pensinio sėkmę.

Apibendrinant, apsvarstyti galimybę panaikinti keletą akimirkų galvoti apie tai, kas stovi tarp jūsų ir gyvena savo dabartinį gyvenimą, kaip jūs norite. Dabar pirmyn į savo išėjimo į pensiją metų. Kokie yra keletas kliūčių, trukdančių reikalauti jums pasiekti savo svarbiausius gyvenimo tikslus pensiją būdu? Kuo daugiau atsparesnė galite tapti, tuo mažiau tikėtina, šios kliūtys bus nuolatiniai kelių blokados.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.