Kaip taupyti pensijai Kai You Got vėlai Pradėti

Home » Retirement » Kaip taupyti pensijai Kai You Got vėlai Pradėti

Per 40 ir atsilieka santaupų pensijai? Čia yra 7 patarimai

Kaip taupyti pensijai Kai You Got vėlai Pradėti

Po to, kai atidarė savo 40-gimtadienio atvirukai, supratau, jums reikia sužinoti apie santaupų pensijai. Nusipirkus pensinio knygą ar žurnalą, kuris sakė, kad – Oi! – turėtumėte pradėti taupyti pensijai Jūsų dvidešimties.

Ak, adyti. Tu negali pradėti taupyti pensijai anksti. Kas dabar?

Štai keletas patarimų, kad padėtų jums per taupyti pensijai, jei jūs įvedate žaidimą vėlu.

Groti pasivyti

Tarkime, jūs esate 40 metų, su $ 0 santaupų pensijai.

Jūsų amžiaus, jūs teisiškai leidžiama išsaugoti 17.000 $ per metus 401k pensinio fondo. Kaip toli, kad pinigai?

Darant prielaidą, kad 7 proc grąžos – o ne atsitiktinai, yra vidutinis metinis grąžos norma, kad investuojant legenda Warren Buffett prognozuoja matysime per ateinančius dešimtmečius – jūsų 401k išaugs iki $ 1 mln per 24 metų ir 2 mėnesių. Tai reiškia, kad jūs būsite kelyje turėti mln $ 1 iki 64 metų amžiaus, ir laiko pensiją.

Jūs reikia papildomo 7 metų turėti infliacijos pakoreguotas $ 1 mln, ty šiandienos dolerių. Kitaip tariant, jūs turite infliacijos pakoreguotas $ 1 mln iki 71 metų amžiaus, darant prielaidą, kad jūs nuolat prisideda $ 17.000 per metus. Kadangi daugelis pensininkų dirba iki 68 ar 70 metų, dirba už papildomą 7 metų gali būti įmanomas tikslas.

Suprasti kiek jums reikia

“Bet man nereikia milijono!” Jums gali būti mąstymas. “Aš tik noriu paprastą gyvenimą.”

Ak, bet paprastas gyvenimas reikalauja $ 1 mln banke.

Matai, dauguma ekspertų sutinka, kad per savo išėjimo į pensiją, turite atsiimti ne daugiau nei 3 – kiekvienais metais 4 proc Jūsų išėjimo į pensiją portfelį. (Tai yra vadinama “4 proc taisyklė” ir “3 proc taisyklės”).

Trys procentai mln $ 1 $ 30,000. Keturi procentai mln $ 1 $ 40,000. Kitaip tariant, jei norite gyventi ant iš $ 30,000 pajamų – 40,000 $ per metus į pensiją, jums reikės bent $ 1 milijono dolerių portfelį.

(Tai reiškia, kad jūs neturite pensiją, Nuoma NT ar kitų šaltinių pensinių pajamų. Taip pat neapima socialinės apsaugos, kurią daugelis žmonių mano, kad būti labiau apgailėtinas nei jie tikisi.)

Nevartokite daugiau rizikos

Kai kurie žmonės padaryti atsižvelgiant į papildomą investavimo rizika atsigriebti už prarastą laiką klaidą. Potencialūs grąža didesnė: o kaip 7 proc, yra tikimybė, kad jūsų investicijos gali augti 10 proc arba 12 proc.

Tačiau rizika, už galimus nuostolius, taip pat yra daug didesnis. Jūsų rizika turėtų visada, visada būti suderinta su jūsų amžiaus. Žmonės savo dvidešimties gali priimti didesnius nuostolius, nes jie turi daugiau laiko atsigauti. Žmonės savo keturiasdešimt metų negali.

Nepriimkite papildomą riziką savo portfelį. Pasirinkite vieną iš šių išbandyta ir tiesa turto paskirstymo rekomendacijas:

  • 120 atėmus jūsų amžius akcijų fondus, su į obligacijų fondus poilsio. (Aukščiausias priimtiną rizikos lygį.)
  • 110 atėmus jūsų amžius akcijų fondus, su į obligacijų fondus poilsio. (Vidutinio sunkumo rizikos lygis.)
  • Jūsų amžius obligacijų fondų, su į akcijų fondus poilsio. (Dauguma konservatyvi priimtiną rizikos lygį.)

Atidaryti Roth IRA

Kai baigsite maxing iš savo 401k, atidarykite IRA ir padidinti savo indėlį į tai, taip pat.

A 40-metų kas turi teisę visapusiškai prisidėti prie Roth IRA galite pridėti papildomų pinigų kiekvienais metais jų santaupų pensijai.

Įmokos į Roth IRA augti neapmokestinamų ir gali būti atšauktas neapmokestinama. Jūs net išvengti kapitalo prieaugio mokestį.

Pirkti pakankamą draudimą

Nelaimių yra viena didžiausių priežasčių, kad žmonės yra priversti paskelbti bankrotą. Sumažinti savo riziką perkant tinkamą sveikatos draudimas, invalidumo draudimo ir automobilių draudimas.

Jei turite išlaikytinių, apsvarstyti trukmės gyvybės draudimo už laiką, kad jūsų išlaikytiniai priklausys nuo jūsų finansiškai trukmę. Daugelis finansų ekspertai sako, kad visa gyvybės draudimo paprastai yra ne tokia gera, idėjos, ypač jei jūs pradedant savo 40-ųjų politiką.

Tai tik bendri pastebėjimai. Pakalbėkite su tik mokesčių, finansų planuotojas gauti asmeninei patarimų.

Ieškokite planuotojų, kurie turi “patikėtinio pareigų” jums, kaip jų klientui.

Mokėti žemyn skolos

Atsiperka kredito kortelės skola, automobilių paskolos ir kitą aukštos palūkanų ar ne hipotekinių skolų.

Pasverkite ar jums reikia padaryti papildomų mokėjimų savo būsto. Jei esate anksti savo būsto, ir daugelis iš jūsų mokėjimai yra taikomos į interesus, ji gali padaryti daugiau prasmės padaryti papildomų hipotekos mokėjimus.

Tačiau, jei esate galutinių metų savo būsto ir mokėjimai pirmiausia yra taikomos pagrindinės, jums gali būti geriau investuoti tuos pinigus.

Atminkite: jūs ir jūsų sutuoktinis ateina pirmas

Nereikia taupyti ant santaupų pensijai siųsti savo vaikus į mokyklą. Jūsų vaikai turi daugiau galimybių ir galimybių nei jūs.

Jūsų vaikai gali imti studentų paskoloms. Jūs negalite imti “senatvės paskolą.”

Jūsų vaikai turi jų visą gyvenimą priešakyje. Laikas yra jų pusėje. Laikas yra ne jūsų pusėje.

Jūsų vaikai gali pradėti taupyti pensijai savo 20-aisiais ir 30-aisiais. Tu negali.

Jūsų vaikai yra suaugę dabar; tegul stovi ant savo kojų. Geriausia dovana galite duoti jiems yra jūsų pačių finansų pensijos saugumas.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.